IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ко прайте уа,що сте тъй настръхнали?
    Нещо ретрограден Меркурий,или повече алкохолец?
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Въх Тянке....
      И жената е в на 3000 км....

      пп Няма никакъв намек....Да не би сега Тракащия да започне да злослови...
      Късметлия си ти. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието само ще прецапа Дунава.

      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Шти отива, само очички ще пробляскват като изстрели в тъмата.
        А ..., и ходилцето барабар с изящното ми глезенче, игриво ща надничат изпод гащата.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 03.05.2017, 16:16.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Дамата ша ражда. Тамън почна ни търпи простотиите и хоп дългосрочен отпуск. Все пак имаме малък принос за отпускане на клещите. Разхвърлям около си простота свещена, та все някой дано поеме. А психоанализата не е моя специалност. Анализирам с удоволствие алкоизцепки.
          Вярно ли ???
          Да са живи и здрави !!!

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Охоооо ...и психо анализ ми правиш....
            Кака е умна затова....
            Аз съм прост с голямо его...

            Наздраве !

            пп Абе няма ли Моди да ми изтрие простотиите..Къде е Дамата ? Къде е.....?
            Дамата ша ражда. Тамън почна ни търпи простотиите и хоп дългосрочен отпуск. Все пак имаме малък принос за отпускане на клещите. Разхвърлям около си простота свещена, та все някой дано поеме. А психоанализата не е моя специалност. Анализирам с удоволствие алкоизцепки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Изпробвам граници на търпимост на бъзик. По-ниски от на Кака. Темата за пеенето хич не я пое. Язък! Все пак в част от бъзиците навлизаш, което те прави достоен за нови. И отвръщай по смело. Кака вече като трофей ме вижда, закачен в механата - уааааа.
              Охоооо ...и психо анализ ми правиш....
              Кака е умна затова....
              Аз съм прост с голямо его...

              Наздраве !

              пп Абе няма ли Моди да ми изтрие простотиите..Къде е Дамата ? Къде е.....?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Пиши, пиши..дорде можеш.....Да не се учудиш кът ти дойда на гости с работягите и ти подрежа ноктите до втора фаланга.....
                Ама, ще пиша само поздравления, че съпругът черпи с банички докато тя в чужбина.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Повече от 2 х30 дюлева не пия....( нещо съм се олабил с бирата - по 2л на ден ми се събират..) и само един път съм настъпвал мотиката и един път се прободох с търмък, но това беше след като пих бира и се опитвах да разрохвам земята ...

                  Начи...Забелязвам лошо твое проявление....Нещо злословиш по мой адрес...
                  И то с нескрито удовлетворение...

                  пп Какво правя, че забравих отде почнахме....?
                  Изпробвам граници на търпимост на бъзик. По-ниски от на Кака. Темата за пеенето хич не я пое. Язък! Все пак в част от бъзиците навлизаш, което те прави достоен за нови. И отвръщай по смело. Кака вече като трофей ме вижда, закачен в механата - уааааа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Нищо не казвам, нищо не продумвам.... само мълчаливо пиша на жена ти писъмце.
                    Пиши, пиши..дорде можеш.....Да не се учудиш кът ти дойда на гости с работягите и ти подрежа ноктите до втора фаланга.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Хааааааааааааааааааааа...... поверили на Кака разсада!?! Е нема такъф наивен мъж. Кат се върне ще завари оклюмали главици.
                      П.п. Говорещият си с магнолии го прави след третата дюлева и втората среща с дръжката на мотиката.
                      Повече от 2 х30 дюлева не пия....( нещо съм се олабил с бирата - по 2л на ден ми се събират..) и само един път съм настъпвал мотиката и един път се прободох с търмък, но това беше след като пих бира и се опитвах да разрохвам земята ...

                      Начи...Забелязвам лошо твое проявление....Нещо злословиш по мой адрес...
                      И то с нескрито удовлетворение...

                      пп Какво правя, че забравих отде почнахме....?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Що пък от 19 век!? Може да се докараме с едни буркини от 21 век.
                        Наздраве!
                        Шти отива, само очички ще пробляскват като изстрели в тъмата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Въх Тянке....
                          И жената е в на 3000 км....

                          пп Няма никакъв намек....Да не би сега Тракащия да започне да злослови...
                          Нищо не казвам, нищо не продумвам.... само мълчаливо пиша на жена ти писъмце.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            От едното женско любопитство ще да ти задам един въпрост - намаляването на количеството за сметка на повишаването на качеството на процеса ли е?
                            Наздраве!
                            ъхъ.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието отива в командировка в странство. От сега се е затюфкал как ли ще се отрази неговото отсъствие връз разсада, дето ми го оставя на отговорно пазене.
                              Ех, Боже! Божке, ле ...! Какви мъже се навъдиха по тез географски ширини - един си говори с теменужки, друг с магнолии, тез дето са от по-селскостопанските райони - с разсади на домати, пипери и патлажани ... Мъкааа
                              Наздраве!
                              Хааааааааааааааааааааа...... поверили на Кака разсада!?! Е нема такъф наивен мъж. Кат се върне ще завари оклюмали главици.
                              П.п. Говорещият си с магнолии го прави след третата дюлева и втората среща с дръжката на мотиката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието отива в командировка в странство. От сега се е затюфкал как ли ще се отрази неговото отсъствие връз разсада, дето ми го оставя на отговорно пазене.
                                Ех, Боже! Божке, ле ...! Какви мъже се навъдиха по тез географски ширини - един си говори с теменужки, друг с магнолии, тез дето са от по-селскостопанските райони - с разсади на домати, пипери и патлажани ... Мъкааа
                                Наздраве!
                                Въх Тянке....
                                И жената е в на 3000 км....

                                пп Няма никакъв намек....Да не би сега Тракащия да започне да злослови...

                                Коментар

                                Working...
                                X