IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Приключих с почерпките.

    П.П. При положение, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието е син на майка си, как мислиш - дали ще позволи някой друг да му се меси в избора на дрехи!?
    Хаааааааа, детето немаше ли думата? Да, бе, то още дете.
    Каааак ще са свършили почерпките, Кака? Следва втора вечер, за форума. После кандидат-студентски изпити! - Голема черпавка. Майката амбициозна. После Първи учебен ден. Ехееееййй, какво ни чака!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Ощи ни си сложила габровска принцеса за почерпка.
      П.п. А къстумчето мама ли го избира?
      Приключих с почерпките.

      П.П. При положение, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието е син на майка си, как мислиш - дали ще позволи някой друг да му се меси в избора на дрехи!?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Благодаря, Lelq! По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието изкласи, както е прието да се вика у хабитата.
        Наздраве!
        Ощи ни си сложила габровска принцеса за почерпка.
        П.п. А къстумчето мама ли го избира?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq

          Много късмет!
          Благодаря, Lelq! По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието изкласи, както е прието да се вика у хабитата.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добро утро.
            Днес влязох в един много ЯК махазин за пукница у Ситито,малииииииии

            Язе съм бил в най големите музей по света(метрополитън,бритиш музей,ермитаж,лувър)

            Ама толкоз артикули не бях виждал

            ,тея тука имат пукница от целя свят бре,изчервих се,почувствах се като малко дете в сладкарница..
            Наздраве за знайните и незнайни питиета,дето некои цоцкат
            Last edited by hemilio; 23.05.2017, 00:08.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Чи аз ако се тръшна, кой ще ти дразни у Кръчмата и ще ти налива питиета, дето не можеш да ги пиеш!? Мисла, чи трудно би преживял такваз скука.
              Наздраве!
              Тръшкането от яд е да се фърлиш на пода и да го налагаш докато не мирясаш. И не ми се пак фали, щото изобретателността ти маленка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Аз затова, за пагубно разточителство. Ако се не тръшнеш от яд, утре съгражданите ште тръшнат за разсипията и ште остракират в Севлиево да печеш тикви, щом си толкова печена кратуна.
                Чи аз ако се тръшна, кой ще ти дразни у Кръчмата и ще ти налива питиета, дето не можеш да ги пиеш!? Мисла, чи трудно би преживял такваз скука.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  А, те това е кралска почерпка, аферим, ашколсун и машалла на майчин език - все повече поводи да има и да не са през 12 години
                  Благодаря за пожеланията!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Усещам как сърцето ми изпада в аритмия след тези ми действия, но се надявам да не получи трайни увреждания.

                    Наздраве!
                    А, те това е кралска почерпка, аферим, ашколсун и машалла на майчин език - все повече поводи да има и да не са през 12 години
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      В хабитата принцесата е с кайма и поръсена с шарена сол. Това с кашкавала си е живо разточителство и не подхожда на вкусове на местната популация.
                      Наздраве!
                      Аз затова, за пагубно разточителство. Ако се не тръшнеш от яд, утре съгражданите ште тръшнат за разсипията и ште остракират в Севлиево да печеш тикви, щом си толкова печена кратуна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Усещам как сърцето ми изпада в аритмия след тези ми действия, но се надявам да не получи трайни увреждания.

                        Наздраве!
                        Грую, искай още, искай. Малко остана и ще се гътне.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Ииииии, разгеле! Ми къде е габровската принцеса? Говора за филията с каймата и кашкавала. Да не си помислиш, че ти си принцесата.
                          В хабитата принцесата е с кайма и поръсена с шарена сол. Това с кашкавала си е живо разточителство и не подхожда на вкусове на местната популация.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Това, за леда, казват, че било абсолютна съсипия за коняка - от енолози го знам. Иначе аз не го харесвам (коняка), за мен Джеймисънче - така и така съм те хванал да черпиш, та ще съм с претенции
                            Тя хем да развали конячето, хем разредено пийна повечко ме боли стомахчето. Хитруууша?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Това, за леда, казват, че било абсолютна съсипия за коняка - от енолози го знам. Иначе аз не го харесвам (коняка), за мен Джеймисънче - така и така съм те хванал да черпиш, та ще съм с претенции
                              Усещам как сърцето ми изпада в аритмия след тези ми действия, но се надявам да не получи трайни увреждания.

                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                                Специално за теб с лед, макар че аз баш туй питие го пия с температура близка до телесната
                                Наздраве!
                                Ииииии, разгеле! Ми къде е габровската принцеса? Говора за филията с каймата и кашкавала. Да не си помислиш, че ти си принцесата.

                                Коментар

                                Working...
                                X