IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Спирам да пия
    За днес.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Нещо ме приспиваш, май? Искаш ме причакаш на прохода и да се правиш на Крума Страшний. Дано тунелът Шипка прокопаят по-бърже, ви оставят цялата шайка на прехрана с шипки и глогинки. Много са здравословни. Особено за вталяване.
      Прибирай се, не клечи в калта, сухите тренировки не бива са мокри, щото после ще подсмърчаш и ще се подмокряш.
      Аз и сега подсмърчам, щото вчера дъжд из ведро се изсипа връз абитуриенти и родителите на такивата.
      Наздраве!

      Поради липса на ром, в момента се наливам / с нежелание/ с уиски и похапвам сурови бадеми.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Споко! Карабината прибрана в касата. Мързи ма да отключвам и заключвам с двата ключа.
        Наздраве!
        Нещо ме приспиваш, май? Искаш ме причакаш на прохода и да се правиш на Крума Страшний. Дано тунелът Шипка прокопаят по-бърже, ви оставят цялата шайка на прехрана с шипки и глогинки. Много са здравословни. Особено за вталяване.
        Прибирай се, не клечи в калта, сухите тренировки не бива са мокри, щото после ще подсмърчаш и ще се подмокряш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Само като видя, че замяташ опашка насам-натам, почвам си придавам важност. Дано като видиш колко съм важен, не извадиш щракалото със спусъка. Това щрака-трака със спусъка да не е запалка на Кака. Имам една такава във вид на 1/2 чифте пищови.
          Споко! Карабината прибрана в касата. Мързи ма да отключвам и заключвам с двата ключа.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Капризничиш нещо, или така ми се струва!?
            Наздраве!
            Само като видя, че замяташ опашка насам-натам, почвам си придавам важност. Дано като видиш колко съм важен, не извадиш щракалото със спусъка. Това щрака-трака със спусъка да не е запалка на Кака. Имам една такава във вид на 1/2 чифте пищови.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Аааа, благодара, ама не уцели. От некои от тия ме боли стомахчето, та от четвърт век ги избягвам, та дори не ги познавам. Някои може ми понасят, но не рискувам. Ала гледам се понасъбрале клиенти и ще се нафърлат на бутилката. Хайде на авантата!
              Капризничиш нещо, или така ми се струва!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Е, ти пък какво се върза, ясно, че знам какво е Ама си мислих дали за град Драгоман не иде реч Бъзикам се, естествено. Айде да черпя едно, че те вкарах в заблуждение
                Аааа, благодара, ама не уцели. От некои от тия ме боли стомахчето, та от четвърт век ги избягвам, та дори не ги познавам. Някои може ми понасят, но не рискувам. Ала гледам се понасъбрале клиенти и ще се нафърлат на бутилката. Хайде на авантата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  Незнам дали е умен, ама е много колоритен. А по-едрата 1/3 , като не е забавен , ти намери нещо забавно в него . Наздраве , tnm !

                  Трудно. Покрай теа матури, предварителни изпити и абитуриентски балове леко се е вкиснал. И много се нерви, че аз и по-кльощавата 1/3-та не се вживяваме твърде в събитията.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    Добро утро ! Времето навън в унисон с времето вътре в мен . Доктор Суд постави диагноза - стрес и каза да се избавя от всичко, което не може да бъде наречено полезно, красиво или забавно . Пък това може да се каже , че е житейската ми философия . Та сега реших да се лекувам с едно голямо , чисто , кехлибарено. Ако има и добра компаня , още по-добре . Наздраве Кръчма !
                    https://m.youtube.com/watch?v=s5BJXwNeKsQ
                    Въх, Lelq !!! Де го намери тоз умен дофтур!? Начи, не ми било чоклаво от мъглите и дъжда, а поради щото по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието напоследък не е забавен.

                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Е, ти пък какво се върза, ясно, че знам какво е Ама си мислих дали за град Драгоман не иде реч Бъзикам се, естествено. Айде да черпя едно, че те вкарах в заблуждение
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Туй с драгоманите и гугъл не мож го разбра - личи си старата школа и годинките - хаха

                        Наздраве, Чиче, Джеймисънчето е идеалка за днешния ден
                        Историци сме все пак. Наздраве! Драгоман (преводач)

                        от Уикипедия, свободната енциклопедия

                        Направо към: навигация, търсене

                        Вижте пояснителната страница за други значения на Драгоман.

                        Драгоман (от арабски: ترجمان, тарджуман, преводач)[1] е официална титла на личност в средновековната дипломация, която има функциите на преводач и посредник между Османската империя, страните от Близкия изток и европейските дипломатически и търговски представителства в тях.
                        Лицето, занимаващо се с тази дейност, владее и ползва османотурски (и/или арабски) и европейски езици. Такива лица има в османската администрация, както и в европейските дипломатически и търговски представителства на изток. Те имат както дипломатически, така и лингвистични функции.
                        Драгоманите са имали особено значение в Османската империя, тъй като в нея е имало голяма нужда от посредничество с европейските страни, породено от съпротивата на влиятелните османци да учат чужди езици до началото на ХІХ век. Така някои отделни велики драгомани са имали съществена роля в османската история и са имали функции, близки до тези, изпълнявани днес от министрите на външните работи.
                        В близкото минало „драгоман“ е наричан също водачът на група сезонни работници - гурбетчии, обикновено жътвари.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Като е непреводим, що го пускаш? Сам да се смееш. Сега ше се наложи да инквизирам Чичко Гугъл. Наздраве за драгоманите!
                          Туй с драгоманите и гугъл не мож го разбра - личи си старата школа и годинките - хаха

                          Наздраве, Чиче, Джеймисънчето е идеалка за днешния ден
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Добро утро ! Времето навън в унисон с времето вътре в мен . Доктор Суд постави диагноза - стрес и каза да се избавя от всичко, което не може да бъде наречено полезно, красиво или забавно . Пък това може да се каже , че е житейската ми философия . Та сега реших да се лекувам с едно голямо , чисто , кехлибарено. Ако има и добра компаня , още по-добре . Наздраве Кръчма !
                            https://m.youtube.com/watch?v=s5BJXwNeKsQ
                            Ся, да попип(т)ам...Годините имат ли значение или е важен само МЕРАКЪТ ...?

                            Наздраве !

                            пп Аз си поркам Джеймисън....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ъхъ, баш за Тимбукту - айде стар виц на ингилизки, че на нашенски е непреводим



                              The poem makes a great impression, and the priest smells a sweet victory. But then comes the shepherd, with his winning masterpiece:
                              "When Tim and I to Brisbane went
                              We met three women cheap to rent.
                              They were three and we were two,
                              So I booked one and Tim Booked Two ... "

                              Наздраве за щастливите двойки и по-щастливите тройки
                              Като е непреводим, що го пускаш? Сам да се смееш. Сега ше се наложи да инквизирам Чичко Гугъл. Наздраве за драгоманите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Ти трезвеник ли ще ставаш, бе? Един кон го ухапа и почна преосмисля приоритетите. Ако те беше ухапал слон, направо за остров Томбукту можеше заминеш. Да ставаш канибал. И щеше ни питаш кой казан най става.
                                Ъхъ, баш за Тимбукту - айде стар виц на ингилизки, че на нашенски е непреводим

                                A priest and a shepherd from Australia participate in a TV game. After answering all the questions, there is a tie. So both are given one final assignment. It is to write a poem in three minutes, using the word "Timbuktu". It is city in Africa. The priest returns with the fruit of his inspiration:

                                "I was a father all my life,
                                I had no children, had no wife,
                                I read the bible through and through
                                on my way to Timbuktu ... "

                                The poem makes a great impression, and the priest smells a sweet victory. But then comes the shepherd, with his winning masterpiece:
                                "When Tim and I to Brisbane went
                                We met three women cheap to rent.
                                They were three and we were two,
                                So I booked one and Tim Booked Two ... "

                                Наздраве за щастливите двойки и по-щастливите тройки
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X