IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Пийнах една ракия със салата, сега хапвам ягоди и след малко започвам да подскачам на един крак....

    Ще си правя боле....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Лапай чироз се не гътнеш от глатттт!!!
      Вай,уцели ма,туй ного го обичам
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Аре Чичо ша слага ли нещо на масата,че изгладнях,неква гаспачо студена супа за мезе на ракойката доди добре,ама после.....
        Лапай чироз се не гътнеш от глатттт!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Ти пък - злато?! Ще гърмиш норки. Хем си лежиш на пусия, хем мижиш, хем богатееш.
          Наздраве с виното на Преци!
          Там им викат визон.
          Виното го пропускам, ама ще помогна с питието на съкровището. Може се повреди нещо, ако го пие сам.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Биолог съм, щот съм изучила разни други науки свързани с живия живот.
            Наздраве!

            П.П. Ко ма пращаш у Аляска с цел да копам злато, отсега ти казвам, че няма да стане. Мързи ма.
            Ти пък - злато?! Ще гърмиш норки. Хем си лежиш на пусия, хем мижиш, хем богатееш.
            Наздраве с виното на Преци!

            Коментар


            • Аре Чичо ша слага ли нещо на масата,че изгладнях,неква гаспачо студена супа за мезе на ракойката доди добре,ама после.....
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Сипете ....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Ти не беше ли нещо спец ботаничка, та се бъзикаш с мен. Или наместо се хабиш с карабината, се надяваш ме препратят на полуострова я да ме свалят още във въздуха, я да ме въдворят да описвам ерупциите на некой разгневен волкан. Подла си ти, Кака, на другия край на света да ме препращаш. Шти запазя билети за близките Алеути, че пак да сме си съседи и да фърламе по некоя препирня през големата вода
                  Биолог съм, щот съм изучила разни други науки свързани с живия живот.
                  Наздраве!

                  П.П. Ко ма пращаш у Аляска с цел да копам злато, отсега ти казвам, че няма да стане. Мързи ма.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Привет кръчма. Знаете ли дали от ягоди може да се прави някакъв алкохол, но да не е някаква боза!?!?))))
                    Ягодово вино би трябвало да става, но с ароматни ягоди. Преди седмица видях в мола на Черни връх малиново и май къпиново. За ягодово не си спомням.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Привет кръчма. Знаете ли дали от ягоди може да се прави някакъв алкохол, но да не е някаква боза!?!?))))
                      Боле от ягоди и всякви други плодове. Не е боза, ликьор е, ама все тая.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Ти не беше ли нещо спец ботаничка, та се бъзикаш с мен. Или наместо се хабиш с карабината, се надяваш ме препратят на полуострова я да ме свалят още във въздуха, я да ме въдворят да описвам ерупциите на некой разгневен волкан. Подла си ти, Кака, на другия край на света да ме препращаш. Шти запазя билети за близките Алеути, че пак да сме си съседи и да фърламе по некоя препирня през големата вода

                        Коментар


                        • Привет кръчма. Знаете ли дали от ягоди може да се прави някакъв алкохол, но да не е някаква боза!?!?))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            То само с музика не става,тури и нещо на масата
                            А, не мога. 4i40 рече, че ще черпи. Как да му отнема тая радост!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • То само с музика не става,тури и нещо на масата
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Малко музика, че нещо скука в Кръчмата.
                                https://www.youtube.com/watch?v=Q4-XIKt-ADs
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X