IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз също имам да наваксвам, но след още малко, може би половин час...)))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Заприлича ми на аналога на булсоновото "сигура", доне)))) По-късно може да подпра да не падне някой от масата)))
      В сънят ми си останах жадна , за това сега мисля да се опия . Ма първо да се спазаря. Освен да подпираш , да носиш можеш ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тцъ! Нямах предвид Бенджи. На друг пират прибирах регулярно плячката
        Наздраве!
        И аз се сетих първо за него , ама или е фалирал или се е скрил , за да спести нещо . Че ти много малко му оставаше от плячката . Наздраве , tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Заприлича ми на аналога на булсоновото "сигура", доне)))) По-късно може да подпра да не падне някой от масата)))

          Аз, например - така и не разбрах - струва ли си да се напивам, защото никак не става ясно, с коя част /части/ от тялото ще подпираш падащите от масата... )) Дистанционно "подпиране" с точилка не се признава за истинско подпиране...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Че то не е задължително да извършваш тез физиологии. Сомалийските пирати едва ли използват споменатия от теб похват, ама всички къде им е ареала.
            Искаш да кажеш, че не пикаят в морето? Не само те, а и пътниците в пасажерите, услужливо обслужвани от пиратите, пикаят, че и се насират. Как нема се разбере къде им ареала. Наздраве за руските чистачи на океана!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Че то като пикайш в морето, ква територия може маркираш? Да не си голям Син кит?
              Че то не е задължително да извършваш тез физиологии. Сомалийските пирати едва ли използват споменатия от теб похват, ама всички къде им е ареала.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тцъ, аз на маркирана територия не пристъпвам, щото трябва да си пазя свойта. Признавам си само, че обирах от време на време този, който обираше проливите.
                Че то като пикайш в морето, ква територия може маркираш? Да не си голям Син кит?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio
                  Ще пия днес едно,две,гаранте
                  Заприлича ми на аналога на булсоновото "сигура", доне)))) По-късно може да подпра да не падне някой от масата)))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Освен да обираш сухопътници на прохода, си признаваш вече и за обири по проливите. Черната маскарадно-сплашваща превръзка на лявото или на дясното очо я държиш?
                    Тцъ, аз на маркирана територия не пристъпвам, щото трябва да си пазя свойта. Признавам си само, че обирах от време на време този, който обираше проливите.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Тцъ! Нямах предвид Бенджи. На друг пират прибирах регулярно плячката
                      Наздраве!
                      Освен да обираш сухопътници на прохода, си признаваш вече и за обири по проливите. Черната маскарадно-сплашваща превръзка на лявото или на дясното очо я държиш?

                      Коментар


                      • А бе ..., тез дине били Горещниците. Въобще не съм ги усетила, да ме прости Огнена Марина.
                        Наздраве!

                        П.П. Да са живи и здрави именниците.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Сигурно на Бен. Все пак това е любимо питие за изгорялата му душа.
                          https://m.youtube.com/watch?v=cHLbaOLWjpc
                          Тцъ! Нямах предвид Бенджи. На друг пират прибирах регулярно плячката
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Сънувах кошмар! Жадна съм за Капитана! Влизам , виждам го , опитвам да си поръчам , посочвам , говоря , ръкомахам, скачам , крещя... и отсреща ме гледат неразбиращо и бездушно ми предлагат кафе !?
                            Успешна седмица Кръчма , без кошмари наяве или сън , а пълна с летни усмивки в дългите дни.!
                            Така е то, за едни жени са бледоликите капитани, за другите - кафе-никавите матросчета. Ама, не се оплакват.
                            Last edited by Trakatrak; 17.07.2017, 18:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Ако си пусна дълга коса, брада и засукан мустак....баш шъ ти оправя любознателността....
                              Все още пуска косата, но нещо не върви.

                              Коментар


                              • Ще пия днес едно,две,гаранте
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X