IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Чиче,кажи едно време такава фурна ли беше,и как се понасяше,или е същото,ама сме станали капризни мрънкала?

    Ба, едно време с вълнения пояс и ямурлука си одихме и зиме и лете.....Жилихме ракия и люти чушки и вътрешната топлина по-голяма от външната....
    Все ладно ни беше....
    Ся, Джеймисънче, коктейлчета....все капризи...ледът много, ядките небелени.....

    Наздраве за доброто старо време...и за още по-доброто настояще ....!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !
      Да не прозвучи пораженчески, но вече се съмнявам, че ще оживея в тази жега.....
      Ни за ядене, ни за пиене, ни за........

      Наздраве !
      Чиче,кажи едно време такава фурна ли беше,и как се понасяше,или е същото,ама сме станали капризни мрънкала?
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Добро утро !
        Да не прозвучи пораженчески, но вече се съмнявам, че ще оживея в тази жега.....
        Ни за ядене, ни за пиене, ни за........

        Наздраве !

        Коментар


        • Тежък махмурлук с биричка се оправя. Малко биричка. Че да не повтори.

          Коментар


          • Dобро утро с кафе. Двойно

            Коментар


            • Добро утро.
              Хубав ден,добра седмица
              Много късмет.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Ще изчакам до довечера,тогава ще е хепънинга
                Добре сте си вие, общината ви прави веселбите. А ние разчитаме на собствени сили.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ако си глътнал кавенцето, викай буренцето с биричка, че вече прежаря.
                  Ще изчакам до довечера,тогава ще е хепънинга
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Добро утро.
                    Кафенце.....
                    Ако си глътнал кавенцето, викай буренцето с биричка, че вече прежаря.

                    Коментар


                    • Добро утро.
                      Кафенце.....
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Благодарим за рецептата мистер Коперник. Какво беше казала майка Тереза - не всички хора са добри, но добрите са красиви))) Споменът за бабите са най-хубавите които имам))) Но какво е един живот - някои хора из острова го изкарват в кръчмата... ))))
                        Сигурно имат добра причина. Както се казва - питието, определя съзнанието
                        Назьдраве и лека нощ

                        Коментар


                        • Благодарим за рецептата мистер Коперник. Какво беше казала майка Тереза - не всички хора са добри, но добрите са красиви))) Споменът за бабите са най-хубавите които имам))) Но какво е един живот - някои хора из острова го изкарват в кръчмата... ))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • За тези, които пекат чушки, люти или не – не изхвърляйте семките им след това, а че ги изсушете, смлейте и това мливо добавяйте към шарена сол със сминдух или към ястия с цел чушков аромат. Това съм чул от едновремешни баби и съм пробвал.

                            Коментар


                            • Илийката поканил, а масата празна. Пък на мен ми спрели топлата вода и май на масата ще мирише на мъЖ. Наздраве за феромоните!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Емиле, чекай да те питам и тук, че съм те зачесал в една друга тема - снощи какво пи и не почерпи, та народи такива умотворения Явно е много добро и трябва да го споделиш с кръчмата. Наздраве!
                                Снощи сръбнах домашнярка,ама салатата беше много,и много хубава ,та......
                                Отиде повечко и ракойката
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X