IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    След няколко часа, ще ти кажа
    Мммммм, много убаво.....Браво... Размечтах се....

    Начи сега вършиш човешки благинки, дето трябва Папчо в далечината да ги опрощава.....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Как е Папата ? Опрощава ли греховете ?
      След няколко часа, ще ти кажа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        От техният девиз се отслабва, бре!? Май се пробваш да ме подведеш!?
        Наздраве!
        Не, не..нееее...
        От стара коза и Кумчо Вълчо бега....

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Надявам се вкъщи си се обзавел с прислужница , че Кръчмата не разполага с такива и ще ти се наложи да разчиташ или на себе си или на добрата воля, на колега по чашка.
          Как е Папата ? Опрощава ли греховете ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Жента трябва да приняся и отнася. Точка. Айде че отивам да пия една студена бира у градинката.
            Надявам се вкъщи си се обзавел с прислужница , че Кръчмата не разполага с такива и ще ти се наложи да разчиташ или на себе си или на добрата воля, на колега по чашка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Ламя ..!

              пп Спазвай девиза на хипитата ....Може и да помогне......

              Наздраве !
              От техният девиз се отслабва, бре!? Май се пробваш да ме подведеш!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Малиййй, в 4 реда що действия си описал....Направо ми се замая главата......
                За теб старческа меланхолия няма ли бре ...?

                пп Прочетох и 4 - те ти изречения и все за ядене и пиене пишеш...АААА, няма да те отменям за третото.....Да се разберем, преди да те попитат младите и ти да ги насочиш към мен.....
                пп Кът се замисля, от мен да мине...Все пак няма да развалям форумна дружба за една креватна помощ....

                Наздраве !
                Креватна помощ?!? Тигопуснеш на масата, то на кревата гледа се покачи. Пъргаво старче, пардон, Чиче. Иска да гледа от първия ред.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ми, ко да направя като съм вечно гладна!? Пък имам и някое друго кило да качвам.
                  Наздраве!
                  Ламя ..!

                  пп Спазвай девиза на хипитата ....Може и да помогне......

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ще се сближите. Той само за теб мисли напоследък. А аз какво да отнеса? Некое печено агне ли? Ни мога го изям. Ще се наложи да викам Чиче. Той пък ще донесе Дюлева. Много дюлевка. И не може я изпием. Като така ЗАД гърба ми ще те викне да пиеш Дюлева и да черпиш с баница. А ти като видиш, че съм ти отнесъл ягнето, ще ме отнесеш с тавата за баницата. Аааааа, благодаря! По-добре нищо да не отнасям, що двойно ще ми излезе. Виж архитектът напъва и настоява да го отнесе. Наградата на Евровизията, де.
                    Малиййй, в 4 реда що действия си описал....Направо ми се замая главата......
                    За теб старческа меланхолия няма ли бре ...?

                    пп Прочетох и 4 - те ти изречения и все за ядене и пиене пишеш...АААА, няма да те отменям за третото.....Да се разберем, преди да те попитат младите и ти да ги насочиш към мен.....
                    пп Кът се замисля, от мен да мине...Все пак няма да развалям форумна дружба за една креватна помощ....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Знам, знам, все до чорбата ти стига ищаха.
                      Ми, ко да направя като съм вечно гладна!? Пък имам и някое друго кило да качвам.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Тодоре, жената обича да черпи. Широка душа е. Подканяй я от време навреме. Що иначе е стеснителна и притеснителна. И забравя поради възраст и наслагвания. От охолен живот.
                        Жента трябва да приняся и отнася. Точка. Айде че отивам да пия една студена бира у градинката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Те, мойте фантазии и въображения нали знаеш, че винаги до казаня свършват.
                          Наздраве!?
                          Знам, знам, все до чорбата ти стига ищаха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тодоре, вземи та са откажи от изречението за салата и ракията! Дан си разваляме достлука още в зората на нашта виртуална комуникация.
                            Наздраве!

                            П.П. Надявам се да носиш на майтап.
                            Тодоре, жената обича да черпи. Широка душа е. Подканяй я от време навреме. Що иначе е стеснителна и притеснителна. И забравя поради възраст и наслагвания. От охолен живот.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Добре де, във фантазиите може. Само около казаня не се навъртай.
                              Те, мойте фантазии и въображения нали знаеш, че винаги до казаня свършват.
                              Наздраве!?

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Щом една жена реши, не мож и избяга. Пък и салатка ще ти нареже и студена ракия ще ти поднесе.
                                Тодоре, вземи та са откажи от изречението за салата и ракията! Дан си разваляме достлука още в зората на нашта виртуална комуникация.
                                Наздраве!

                                П.П. Надявам се да носиш на майтап.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X