IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Не увъртай, примирението от твоя страна свързано с преклонната възраст. С чаша в ръка се учтиво покланям.
    Ся си мисля, че Кака ще стане браконерка....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Пожари в Португалия, атентати в Испания, наводнения в Гърция, земетресения в Турция....
      Ейй, няма къде да си почине човек...

      Наздраве !
      пп Сипах си две чашки бира и ми се замая тиквата....
      Затова си стой в Кръчмата и се заяждай с персонала и клиентелата. Все ще успееш се разведриш. Аз за дузина дни ще се разхода покрай брега понтийски, но ще гледам и оттам се обада за разтушаване душевно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Нидей така де!!! С това примирение се губи състезателния момент в патакламата, дето я дигаме.
        Не увъртай, примирението от твоя страна свързано с преклонната възраст. С чаша в ръка се учтиво покланям.

        Коментар


        • Пожари в Португалия, атентати в Испания, наводнения в Гърция, земетресения в Турция....
          Ейй, няма къде да си почине човек...

          Наздраве !
          пп Сипах си две чашки бира и ми се замая тиквата....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            хехехехееее - тук моЕ мА достигне само с балистична, интерконтинентална ракета от типа "земя - земя"... ))

            оптиката, която има тя - фърла до отсрещния баир... ))..., а да - и прави червейчето да изглежда като шпеков салам /май/..., е - не съм сигурен, щоТ не ѝ зная увеличението, ама е далеч от истината, ЩоТ тя сега пести за слънчеви батерии, а качествената оптика струва колкото цялата ѝ инсталация...

            КО да праИ човек? НаСякъде ти искат пАри! КЪв жУОт си построихме..., само в злато, разни валути и крипто-такива измерваме нещата, а не в стойностните нравствени единици..., да де - и дамите се изхитриха да ни оглеждат отгоре до долу с големи увеличаващи стъкла... Абе - отвсякъде - груби максималиСки! ))
            Ти да не си в Антарктида? Пък аз си помислих, че зъбите ти тракат от момента на безумство кога се заяде с Кака. Моите вече опадаха от тракане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Така проверявам дали оптиката ти постоянно под ръка. Да знам колко време за реакция имам при ненадейна среща. Да пием за разсеяността и недовиждането на дервентджийките. И това последното проверих с малката снимчица. Засега положението е успокоително и клони към примирение с реалностите.
              Нидей така де!!! С това примирение се губи състезателния момент в патакламата, дето я дигаме.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !
                ( Само да вметна, че този поздрав не го умувам от сутришното кафе )
                Оставете Как на мира с тез мерници и пушкала....Все пак е сезона за трепане на дребен добитък - пъдпъдък, гълъб, яребица....
                Споко....Тянка закон не нарушава, така че по стари гъсоци няма да пушка.....

                Наздраве !
                Така си е. Оставям ги да мърдат до началото на октомври, кога се започва лова на водоплаващи /големи бели птици, ама не лебеди/.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Лелейййй, ти я изкара грандоманка манячка. Почти сигурно ще ме изместиш по спешен ред в списъка. Я, погледни през прозореца, не проблясва ли бинокуляр в далечината. Ако забелязваш дупчица в джама, значи пропуснала е първия път или просто предупреждава. Гледай навън, гледай, продължавай да гледаш...... Наздраве за нездравото любопитство по време на перестрелка!

                  хехехехееее - тук моЕ мА достигне само с балистична, интерконтинентална ракета от типа "земя - земя"... ))

                  оптиката, която има тя - фърла до отсрещния баир... ))..., а да - и прави червейчето да изглежда като шпеков салам /май/..., е - не съм сигурен, щоТ не ѝ зная увеличението, ама е далеч от истината, ЩоТ тя сега пести за слънчеви батерии, а качествената оптика струва колкото цялата ѝ инсталация...

                  КО да праИ човек? НаСякъде ти искат пАри! КЪв жУОт си построихме..., само в злато, разни валути и крипто-такива измерваме нещата, а не в стойностните нравствени единици..., да де - и дамите се изхитриха да ни оглеждат отгоре до долу с големи увеличаващи стъкла... Абе - отвсякъде - груби максималиСки! ))

                  Коментар


                  • Добро утро !
                    ( Само да вметна, че този поздрав не го умувам от сутришното кафе )
                    Оставете Как на мира с тез мерници и пушкала....Все пак е сезона за трепане на дребен добитък - пъдпъдък, гълъб, яребица....
                    Споко....Тянка закон не нарушава, така че по стари гъсоци няма да пушка.....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                      Е, аз със сутрешното кафе - почнах да умувам...

                      До сега винаги съм се чудил, колко са войнствено настроени някои дами, хеле пък - ако и оптика притежават...

                      Ама ето - просветна ми вече... Ми тя, оптиката - верно, че се използва за увеличаване на малки неща...

                      Но, признавам - Ич не се сещам, кои точно са малките неща... ))

                      Ето няколко снимки от едно магазинЧЕ, в което има всичко, свързано с ловуването /включително и ловуването на нежния пол - полът на ТНМ - уточнявам последното, защото е трудно вече да се фиксира еднозначно понятие като "нежен" пол... /...

                      Та - вече си отговорих, защо именно се предлага тук /не в България!/ - толкова много оптика... Да де - и за ловците..., но и за дамите, които обичат малките неща да им изглеждат доста по-внушителни... ))

                      Наздраве!


                      Лелейййй, ти я изкара грандоманка манячка. Почти сигурно ще ме изместиш по спешен ред в списъка. Я, погледни през прозореца, не проблясва ли бинокуляр в далечината. Ако забелязваш дупчица в джама, значи пропуснала е първия път или просто предупреждава. Гледай навън, гледай, продължавай да гледаш...... Наздраве за нездравото любопитство по време на перестрелка!

                      Коментар


                      • Е, аз със сутрешното кафе - почнах да умувам...

                        До сега винаги съм се чудил, колко са войнствено настроени някои дами, хеле пък - ако и оптика притежават...

                        Ама ето - просветна ми вече... Ми тя, оптиката - верно, че се използва за увеличаване на малки неща...

                        Но, признавам - Ич не се сещам, кои точно са малките неща... ))

                        Ето няколко снимки от едно магазинЧЕ, в което има всичко, свързано с ловуването /включително и ловуването на нежния пол - полът на ТНМ - уточнявам последното, защото е трудно вече да се фиксира еднозначно понятие като "нежен" пол... /...

                        Та - вече си отговорих, защо именно се предлага тук /не в България!/ - толкова много оптика... Да де - и за ловците..., но и за дамите, които обичат малките неща да им изглеждат доста по-внушителни... ))

                        Наздраве!











                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          УжасТ!!! Чудя се лупа ли да търся или да ползвам оптиката на карабината!? Не се научи да публикуваш снимки, бре!!!
                          Наздраве!

                          П.П. Когато бях дете, в градският зоопарк имаше котки без опашки, които приличаха на тоз дзвер. От някакъв африкански остров ги бяха внесли и тогава наистина бяха атракция.
                          Наздраве!
                          Така проверявам дали оптиката ти постоянно под ръка. Да знам колко време за реакция имам при ненадейна среща. Да пием за разсеяността и недовиждането на дервентджийките. И това последното проверих с малката снимчица. Засега положението е успокоително и клони към примирение с реалностите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Ето я (от)късоопашатата красавица. Наздраве за габровската селекция!
                            УжасТ!!! Чудя се лупа ли да търся или да ползвам оптиката на карабината!? Не се научи да публикуваш снимки, бре!!!
                            Наздраве!

                            П.П. Когато бях дете, в градският зоопарк имаше котки без опашки, които приличаха на тоз дзвер. От някакъв африкански остров ги бяха внесли и тогава наистина бяха атракция.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Ето я (от)късоопашатата красавица. Наздраве за габровската селекция!
                              Last edited by Trakatrak'; 17.08.2017, 11:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Може, можееее /да се качват снимки/...

                                Ей сЯ ТНМ ще ти обясни как се форматират /намалява им се мащаба, ЩоТ пикселите им са много/, за да ги качиш. ТНМ всичко знае, ама ще трябва да ѝ изпратиш една дамаджанка с лУта рАкия, а може да ѝ потропаш на вратата и с крак, защото - нЪл знаИш кой тропа с крак? На когото в едната ръка има дамаджанка, а в другата - прасенце.... ))

                                Наздраве!
                                Много си наивен - цела дамаджана! Така ли се раздава безценната течност? И то на рома-джийка. То верно, че бая захар слагам, та може и за ром да мине, ала лозов ром. Дето се пие на малки глътки кат малки лозови сърмички.

                                Коментар

                                Working...
                                X