IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето, раздадохме им: https://famintoo.com/view/img/blog/c...vete-calor.jpg
    Снимка на ивестора за 2017 е това ))) Ама виж колко са по-естествени децата - ние се облизваме за хартии и папири а те за сладолед)))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тъй и тъй си се развъртял из кухнята - на мен една вратна пържола и една кана червено вино. Вятърът почна да брули листата от клоните, сладоледът го оставям за догодина.
      Наздраве!
      Ма, ти искаш само да ти се угажда. Ояде се, разглези се, не е на добре работата.


      А пък аз днеска съм в отмор:

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        много ще ми е това за мен, и само една две хапки може, но още не ми се става))) да раздадем и на бедните нали сме празник, нека за всички да има)
        Ето, раздадохме им:

        Коментар


        • Я, Кака дебне полендака. Зъби тракат! Наздраве за последователността!

          Коментар


          • много ще ми е това за мен, и само една две хапки може, но още не ми се става))) да раздадем и на бедните нали сме празник, нека за всички да има)
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Преци, я ставай, глей къф напън та чака:
              Тъй и тъй си се развъртял из кухнята - на мен една вратна пържола и една кана червено вино. Вятърът почна да брули листата от клоните, сладоледът го оставям за догодина.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                като това на Леля. И сладолед.))) Обаче след малко, не искам още да се разсънвам, много ми е хубаво така все още за да си го причиня ))))
                Преци, я ставай, глей къф напън та чака:

                Коментар


                • Първоначално изпратено от trkatrak
                  Ама какво кафе!!!
                  като това на Леля. И сладолед.))) Обаче след малко, не искам още да се разсънвам, много ми е хубаво така все още за да си го причиня ))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Ко прайти уа?
                    Кви са тез криви мандарини,дей пиинето?
                    Ша ма звинявате,нещо. ..... не съм тамън,ше легам.
                    Ни съ присягай! Това само за най-опасни кобри-бинокулярки, ги приспим. А ти обикновен питон лагунен, за теб и кайве стига. Ама какво кафе!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Аз просто коментирах една общочовешка истина: Речта е присъща само /и единствено!/ на хората.

                      Нали и "твоята" изречена източна мъдрост е предадена чрез слово? Например, да си чул куче да я изрече?


                      Абе тебе как може да ти се дъвче по това време?
                      Наздраве!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Не се чувствай засегнат от многословието си
                        Аз просто написах източна мъдрост
                        Недей гузно да се оправдаваш,аз нямам предвид никой,и лоши мисли нямам също
                        Добронамерен съм отвсякъде

                        Аз просто коментирах една общочовешка истина: Речта е присъща само /и единствено!/ на хората.

                        Нали и "твоята" изречена източна мъдрост е предадена чрез слово? Например, да си чул куче да я изрече?



                        Коментар


                        • Ко прайти уа?
                          Кви са тез криви мандарини,дей пиинето?
                          Ша ма звинявате,нещо. ..... не съм тамън,ше легам.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Знам, уа. И мен на водиха на посещение у една ферма, кога посетих острова. И конфитюр си купих, ама не ми хареса вкуса.
                            Наздраве!

                            П.П. Аз съм си по рождение кандирана, бре!!!


                            Как па си прави реклама! И сега се ослушва дали Бай Чичи нема се обади, че ще я осмучи. Ама Бай Чичи си брои инсулина и премигва сънено. Стигат му сладките хапки в живота. Мезе соленко му се върти из главата. Соленко от солена пот.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Плодчето е добре екзотично - цитрус кумкуат, символ на о. Корфу. Мисли му, ако безотговорно го изрупаш без да го напоиш с ром и без да доовкусиш рома. Штъ кандирам и теб, каквото и да означава.


                              Знам, уа. И мен на водиха на посещение у една ферма, кога посетих острова. И конфитюр си купих, ама не ми хареса вкуса.
                              Наздраве!

                              П.П. Аз съм си по рождение кандирана, бре!!!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Благодаря! Кат си помисля, че ме черпиш плодче, дет си загубил поне седмица време да го кандираш, драго ми става.
                                Наздраве!
                                Плодчето е добре екзотично - цитрус кумкуат, символ на о. Корфу. Мисли му, ако безотговорно го изрупаш без да го напоиш с ром и без да доовкусиш рома. Штъ кандирам и теб, каквото и да означава.


                                Коментар

                                Working...
                                X