IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ко става? Колето черпи , а няма кой да пие ?! Наздраве , Кръчма !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      А ти готино да си изкараш. Нали знаеш, няма нищо по - хубаво от лошото време
      Не го насърчавай се отпуска и размързалява. Кой ще пише репортажи от чужбината да ни развеселява? Чакаме жираф да го ухапи. Щото то такова животно и без това нема.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        НЕ !!! С бай Тодор, бехме двама, ама той умре...
        .. тА, днес е МОЯ ден...
        ЦЕЛАТА клеентела, постоянна и не до там, едЕ и пиЙ за моя смедка и здраве...
        СИЧКО съм напраил и падготвил...
        дА !!!
        А, НАЗДРАВЕЙ !!!
        Бозе, Бозе, то станало Колчовден! Ми така, де, който държи кръчмата, той гаси и пали, той дава наденицата и налива плодовата. А честито и като Тато да ни отпускаш малце в края на седмицата, че и ний да видим масата от долната страна. Наздраве с твоята !

        Коментар


        • А, аз пък се чудех защо не ми е на 100% смарангясано днес като първи работен ден след отпуск, а то какво било - жив и здрав, Колче, да ни веселиш и обгрижваш в Кръчамата, че без стопанин сме като деца-сираци, и все да имаш поводи за почерпушка, пък авери за маса винаги ще се намерят. Наздраве!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Добро утро !
            Тва в понеделник много работа се събрала, не мога да се почерпя кът хората....

            Коле, да си жив и здрав !
            Много щастие и късмет !
            Да те слуша домочадието, а ти за благодарност още 1-2 сладурчета да изгледаш....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Хубави старини да дочакаш,много радост.
              Наздраве Колчо!
              А ти готино да си изкараш. Нали знаеш, няма нищо по - хубаво от лошото време

              Коментар


              • Хубави старини да дочакаш,много радост.
                Наздраве Колчо!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                  НЕ !!! С бай Тодор, бехме двама, ама той умре...
                  .. тА, днес е МОЯ ден...
                  ЦЕЛАТА клеентела, постоянна и не до там, едЕ и пиЙ за моя смедка и здраве...
                  СИЧКО съм напраил и падготвил...
                  дА !!!
                  А, НАЗДРАВЕЙ !!!
                  Да си жив и здрав, Коле! И много обичан и богат с хубави моменти!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Днес е Татовден. Някой няма ли да почерпи поради добрите спомени от младежките години, изпълнени с наденица "Кучешка радост", соеви бонбони, режим на тока и притеснителни момичета? Чакам спомени на чашка с обилно мезе на мераклии по соцносталгията. Да не посочвам кои. Те си знаят според ЕГН-то.
                    НЕ !!! С бай Тодор, бехме двама, ама той умре...
                    .. тА, днес е МОЯ ден...
                    ЦЕЛАТА клеентела, постоянна и не до там, едЕ и пиЙ за моя смедка и здраве...
                    СИЧКО съм напраил и падготвил...
                    дА !!!
                    А, НАЗДРАВЕЙ !!!
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Мерси. Синият бурен в чашата, много го харесвам, те ще преживея инката .
                      Хрупай, моме, хрупай. Днес сме на романтичната вълна за младостта.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        И за теб има, и за теб. По-здравословно е.


                        Мерси. Синият бурен в чашата, много го харесвам, те ще преживея инката .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                          Пил съм таквоз,и ръж тоже.
                          Ето, ето, готов си за пионерския лагер с попара с билков чай и за средношколска бригада с черен чай "Бръм-бръм бром".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добро утро! И за мен кафе .
                            И за теб има, и за теб. По-здравословно е.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Инка за теб, та макар млад и зелен, да почетеш татовото време на изобилие. Имаше дори кафе от ръж. Де го сега?
                              Пил съм таквоз,и ръж тоже.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Добро утро! И за мен кафе .

                                Коментар

                                Working...
                                X