IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Кафенце....
    Еххххх....
    Добро утро
    Утре отивам у чужбината,а го дават да вали там...
    Инка за теб, та макар млад и зелен, да почетеш татовото време на изобилие. Имаше дори кафе от ръж. Де го сега?

    Коментар


    • Кафенце....
      Еххххх....
      Добро утро
      Утре отивам у чужбината,а го дават да вали там...
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Днес е Татовден. Някой няма ли да почерпи поради добрите спомени от младежките години, изпълнени с наденица "Кучешка радост", соеви бонбони, режим на тока и притеснителни момичета? Чакам спомени на чашка с обилно мезе на мераклии по соцносталгията. Да не посочвам кои. Те си знаят според ЕГН-то.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Тц....

          Като знам, че целиш в тиквата от първия път, ще ти останат много патрони ....

          На жена и котка не може да е вярва....Винаги има вероятност да ти пусне кръвчицата....
          Отчети, че полендака може да си ти. Това на айдучки от проходите хич да нямаш вяра. За талибанка кандидатка.
          Наздраве с винце и пържолка проверим дали не е сменила вярата. Сутринта котлетче й се беше прияло, ала може за заблуда на полендаците да е било.
          Last edited by Trakatrak'; 06.09.2017, 20:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Ти по-добре се виж по-долу как прилежно държиш чадърчето.
            Монтаж....
            Много изправен тоз мамун..

            пп Кви чадъри бре..? Да не сме в детската градина....Който го е страх от вода, да си носи дъждобран....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Именно - едните хора са сови, а другите чучулиги
              Аз пък искам да съм славейче. И отчети като червена точка, че не те нарекох бухал рошав. Даже дай ми две червени точки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Добре дошъл у Кръчмата и преди да си налееш питие, би ли ми подал още един пълнител?
                Тц....

                Като знам, че целиш в тиквата от първия път, ще ти останат много патрони ....

                На жена и котка не може да е вярва....Винаги има вероятност да ти пусне кръвчицата....

                пп Днес ме брули много студен вятър ......Сега пийнах 2х30 и ме унася в дрямка.....

                Като се замечтая...ако имаше нещо 35 - 40 - 50 г да ми помачка кокалите, щеше да е супер...

                Лека и спокойна..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Добре дошъл у Кръчмата и преди да си налееш питие, би ли ми подал още един пълнител?
                  Пълнител ли? За химикалка? Нещо оплакване ще пишеш ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                    Тракащия, имам съмнения, че амплитудата на тракане на чейнето ти може толкова да нарастне, че ще си прехапеш езика.....

                    Наздраве !
                    Ти по-добре се виж по-долу как прилежно държиш чадърчето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                      Тракащия, имам съмнения, че амплитудата на тракане на чейнето ти може толкова да нарастне, че ще си прехапеш езика.....

                      Наздраве !
                      Добре дошъл у Кръчмата и преди да си налееш питие, би ли ми подал още един пълнител?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Не, това е чучулига.
                        Именно - едните хора са сови, а другите чучулиги
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Славейче!? Не беше ли https://www.youtube.com/watch?v=QzyoqDz04v4 ?
                          Наздраве!
                          Не, това е чучулига.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Я, Кака дебне полендака. Зъби тракат! Наздраве за последователността!



                            Тракащия, имам съмнения, че амплитудата на тракане на чейнето ти може толкова да нарастне, че ще си прехапеш езика.....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Ти ако си сова, аз съм ранобудно славейче. За мен в 4.00 ще дойде Майбах ме закара в Интернационал, а за теб в 8.00 луноходът ще те съпроводи до отрезвителя заедно с жабчето и песните-танците на народите.
                              Славейче!? Не беше ли https://www.youtube.com/watch?v=QzyoqDz04v4 ?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ти четеш ли какво пишеш!? Струва ми, че клавиатурата изпреварва мисълта ти.Значи, в 4:00 жабчето тъкмо добре ще се е разквакало, песни и танци на народите ще се вихрят в Кръчмата и хоп - Майбахът дошъл да ни прибера, оти Trakatrak тъй заръчал. Пенсионерска му работа. Не знам кой си брои инсулина ...!?
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X