IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Ти кажи има ли в нея нещо по тънката част, нещо кьораво пада ли от онова със заешките ушички, нещо зад перденце или на кол, пардон, на емайлиран стълб, де размахва двоични подробности от облеклото. Бай Чичи още го нема. Сигурно се е забил там. А ти как попадна у нея да грачиш и се дращиш със запалянковците. Там не е за дами. Наздраве за "всяка жаба в гъола си"!
    Любознателна щот съм.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Оная, дето в нея всичко е ужасТ и безумие. Да ме пита човек, що ли се напъвам да пиша в нея.
      Наздраве!
      Ти кажи има ли в нея нещо по тънката част, нещо кьораво пада ли от онова със заешките ушички, нещо зад перденце или на кол, пардон, на емайлиран стълб, де размахва двоични подробности от облеклото. Бай Чичи още го нема. Сигурно се е забил там. А ти как попадна у нея да грачиш и се дращиш със запалянковците. Там не е за дами. Наздраве за "всяка жаба в гъола си"!
      Last edited by Trakatrak'; 08.09.2017, 16:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        В коя розова тема си била? Да не би червени фенери да има там? Нещо с Бай Чичи сме пропуснали тая тема.. Хммм, като гледам го няма. Може да я е открил и трайно да е заседнал там. А се правеше на обзет, на обсебен от няква пестелива особа със стрелкови наклонности. Непроверени! Наклонностите са непроверени, а не чувствата на Бай Чичи.
        Оная, дето в нея всичко е ужасТ и безумие. Да ме пита човек, що ли се напъвам да пиша в нея.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Горката...
          С таз крехка чувствителност, ще трябва дълго и немъчително лечение, хеле с тез тъмни шиколади дет съм ги пропуснал снощи...
          Ако бяк куснал две-три резенчета, таз сутрин можеше и баница да ям....Язък...

          Наздраве !
          Взема ти напиша рецептата, че след толкова време леля може да е забравила как се прави
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добро утро и едно ерландско кафе, с акцент върху уискито, че писах у розовата тема и се натоварих психически.
            Наздраве!
            Горката...
            С таз крехка чувствителност, ще трябва дълго и немъчително лечение, хеле с тез тъмни шиколади дет съм ги пропуснал снощи...
            Ако бяк куснал две-три резенчета, таз сутрин можеше и баница да ям....Язък...

            Наздраве !
            Last edited by 4i40; 08.09.2017, 15:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              добър ден кръчма! - пие ми се гореща вода но чиста, без градуси в нея)))) така че наздраве (без каквито и да са йезуитски намеци)
              Добро утро !

              Дет се вика, ако си затормозена (психически..), може и две-три сливи да замезиш на гладно....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Отивам да спя,че дълъг път ме чака утре.
                Чоколад че ви донесем.
                Че се пазим от местните добитъци,че добихме опит вече.
                Че ви пишем от там.
                Чакаме пътеписи и наздравици с чуждоземски стаканчики. Лек път!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Добро утро и едно ерландско кафе, с акцент върху уискито, че писах у розовата тема и се натоварих психически.
                  Наздраве!
                  В коя розова тема си била? Да не би червени фенери да има там? Нещо с Бай Чичи сме пропуснали тая тема.. Хммм, като гледам го няма. Може да я е открил и трайно да е заседнал там. А се правеше на обзет, на обсебен от няква пестелива особа със стрелкови наклонности. Непроверени! Наклонностите са непроверени, а не чувствата на Бай Чичи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Черпя една бира за бай Пешо, че кръстосахме саби, мечове, шпаги рапири и всяково друго хладно оружие в Политиката и аз се измъкнах без да ми бъде теглена една дълга плевенска ...


                    Наздраве!
                    Ше пия Кака и то с голям кеф,че много ги мразя тия места,дет водата е по-скъпа от бирата.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • добър ден кръчма! - пие ми се гореща вода но чиста, без градуси в нея)))) така че наздраве (без каквито и да са йезуитски намеци)
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Черпя една бира за бай Пешо, че кръстосахме саби, мечове, шпаги рапири и всяково друго хладно оружие в Политиката и аз се измъкнах без да ми бъде теглена една дълга плевенска ...


                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Добро утро и едно ерландско кафе, с акцент върху уискито, че писах у розовата тема и се натоварих психически.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            А ти готино да си изкараш. Нали знаеш, няма нищо по - хубаво от лошото време
                            Отивам да спя,че дълъг път ме чака утре.
                            Чоколад че ви донесем.
                            Че се пазим от местните добитъци,че добихме опит вече.
                            Че ви пишем от там.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • добра вечер компанията))) Цял ден чакам да се прибера, да кажа наздраве, на рождениците (с кола бях ) Хайде Колчо - жив и здрав да си и да те радва бебето като порасне, а и докато расте - също)))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                И после се цупиш, де като дойдеш у хабитата, сал залягаш из храсталаците и не мое си пиеш на спокойно ракията...
                                Наздраве!
                                Не залягам! Не залягам... просто се придвижвам на прибежки.

                                Коментар

                                Working...
                                X