IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Таз сутрин в 6.54 като че ли танк мина покрай вилата. Рекох си, айдееее,, Кака подгони Чиче (той на двадесетина км по права линия от мен) с гиричките на многострадалния й мъж, да го пита, Чичака де, как така ще й вменява право да почерпи като основно й задължение. А то земетресение било. Бързо, леко, вертикално, даже лампиона не се залюля. Добре че не минаха на тръст Чиче и Тянка, щото пораженията по-големи щяха да са. Но пък можеше да върна гиричките на вторични суровини. Наздраве за скраба!
    Свежо чуфство за хумор декларираш в мое отсъствие. Макар че, другите едва ли са се вързали на майтапа, щот знаят, че аз усилия не полагам под никаква форма. Къде пък ти ме докара до подтичване!?
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      На хубаво го караш, но що не вземеш да почерпиш ......

      пп Недей..Аз ще си направя една греяна ракийка с медец....
      Ще почерпя Тракащия, че сутринта се изтощи за година напред, завалията....

      Наздраве !

      пп Емилио се скатава...Напълни торбата с долари а му се свиди кайсиевата....ЛОШО....
      Няма скатаване при мен.
      Даже се тюхкам,че не удържах фронта още ден , Кат беше на минус ми стоя два месеца да го ева,ама....

      по добре птчка в рецете,отколкото орел в небето

      п.п.
      кайсийката ми е за спешъл поводи,предпочитам да почерпя с виски

      джеймисън пия навън кат съм.(може и чивас),но кайсиевата ми е по скъпа,че е елексир

      наздраве.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • На хубаво го караш, но що не вземеш да почерпиш ......

        пп Недей..Аз ще си направя една греяна ракийка с медец....
        Ще почерпя Тракащия, че сутринта се изтощи за година напред, завалията....

        Наздраве !

        пп Емилио се скатава...Напълни торбата с долари а му се свиди кайсиевата....ЛОШО....

        Коментар


        • Чичо каза наздраве в друга тема. Карам я на гръцко бренди аз.
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            В периферията на събитията, но в средата на живота......Подминават ме, щото го карам нежно и бавно.....
            Тия обои ми спукаха тъпанчетата....Мани я таз предкласика от времето на твоята младост ....

            Наздраве !

            пп Пих бира на обяд и кът се зачетох в темата на ХИМА, много се ядосах ( на себе си ).....
            Намерете един форум ( само да не е бг,мама..., че няма отърване....) дето да си пишем на спокойствие, без инфантилни модита....
            Чиче , пази Боже от комплексари на служба !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Видя ли, че си в периферията на живота. Дори земетресенията те подминават. Albinoni: Complete Oboe Concertos (Full Album)

              https://www.youtube.com/watch?v=WMLSwqAOzHo
              В периферията на събитията, но в средата на живота......Подминават ме, щото го карам нежно и бавно.....
              Тия обои ми спукаха тъпанчетата....Мани я таз предкласика от времето на твоята младост ....

              Наздраве !

              пп Пих бира на обяд и кът се зачетох в темата на ХИМА, много се ядосах ( на себе си ).....
              Намерете един форум ( само да не е бг,мама..., че няма отърване....) дето да си пишем на спокойствие, без инфантилни модита....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !

                За някой Тракащ и чукащ утрото е много добро....Толкова добро, че чак земята се затресе....
                Хвала, хвала, хвала.....

                Наздраве за можещите.... !
                Видя ли, че си в периферията на живота. Дори земетресенията те подминават. Albinoni: Complete Oboe Concertos (Full Album)

                https://www.youtube.com/watch?v=WMLSwqAOzHo

                Коментар


                • Добро утро !

                  За някой Тракащ и чукащ утрото е много добро....Толкова добро, че чак земята се затресе....
                  Хвала, хвала, хвала.....

                  Наздраве за можещите.... !

                  Коментар


                  • Таз сутрин в 6.54 като че ли танк мина покрай вилата. Рекох си, айдееее,, Кака подгони Чиче (той на двадесетина км по права линия от мен) с гиричките на многострадалния й мъж, да го пита, Чичака де, как така ще й вменява право да почерпи като основно й задължение. А то земетресение било. Бързо, леко, вертикално, даже лампиона не се залюля. Добре че не минаха на тръст Чиче и Тянка, щото пораженията по-големи щяха да са. Но пък можеше да върна гиричките на вторични суровини. Наздраве за скраба!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Рано е още. В неделя ще свърша малко работа по градината - ще събера листа, ще изрежа 1-2 дървета, ще обърна плитко тук - там и ще му дремна на запалена печка, прегърнал две мацки - бутилка бира и половинка ракия...

                      Като остане време другата седмица ще му мисля за зазимяване....

                      Наздраве !
                      Явно сръбският оператор още функционира и манипулира чичетата. Фнимавай си не лепнеш нещо прилепчиво на стари години. Наздраве за изрядните поръчки... към оператора, де.

                      Коментар


                      • Рано е още. В неделя ще свърша малко работа по градината - ще събера листа, ще изрежа 1-2 дървета, ще обърна плитко тук - там и ще му дремна на запалена печка, прегърнал две мацки - бутилка бира и половинка ракия...

                        Като остане време другата седмица ще му мисля за зазимяване....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !

                          пп Само за това имам силички...
                          Я, Чиче се появил духом още докато съм писал и викал духа му на отчет. Ето какво прави телепатията!

                          Коментар


                          • Чук, чук, нема никой. Пак ще върлувам сам из кръчмата като некой призрак, бродещ самотен през празния стар замък, който нема кого да срещне и да го панира. Скука! Я, които не са в оранжевата кръчма на форум-срещата, си направят поръчките тук, да им на кого да отказвам, бъзикам или задявам. Чиче, не се учи на лошо от мен. Стар си за нови умения и хватки. А ТИ ЗАЗИМИ ЛИ!?

                            Коментар


                            • Добро утро !

                              пп Само за това имам силички...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Добро утро, Кръчмата ) с хубаво, ароматно, топло, зареждащо кафе!

                                п.с. ... и не сверявайте часовника ) рано или късно са относителни понятия
                                Добро утро, съни(тя)

                                Коментар

                                Working...
                                X