IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Стига намесва 4i40. С него алъш вериша доволно си протича. Твойта кесия развързвай, инак спирам да бауча.
    Наздраве!
    Тамън сложих масата и цъфна. Как па я надуши? Айде, пиенето от теб. За мен дарк биричка. Дарк колкуту твойто алчно сръце.

    Коментар


    • Някой няма ли почерпи за Новата година? Пак ше трябва се охарчвам. Ше ме удари в язвичката. Зодия Телец съм. Донякъде стиснат. Не чак колку Кака, де? Тя ква ли зодия беше? - А, сетих се, Етърска стипца.







      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Добре де, на Чичи платинения пирон, в крака ли е, в главата ли е, ти ще провериш, ти го давам да свалиш и претопиш. Импето добре ще ти плати за него.
        Стига намесва 4i40. С него алъш вериша доволно си протича. Твойта кесия развързвай, инак спирам да бауча.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



          Не си фиксирал "границата" на гърба! Коя е крайната точка надолу /по продължението на гърба/, до която ще се разпростира тоя "теляк"?


          В тая връзка се сещам за срещата между Киркор и Гарабед. Киркор почва разговора:

          - Гарабед, как си?

          - Добре! - отвръща приятелят му.

          - Жената и децата в къщи - как са? - отново пита Киркор.

          - Добре са, Киркор...

          - Бизнеса..., бизнеса - как е? - не престава с въпросите си Киркор.

          - Не се оплаквам, Киркор! И бизнесът върви!

          - Гарабед, а ти - би ли ми дал в заем 100 $ ? - задава поредният си въпрос Киркор...

          - А ти, би ли ме целунал по гърба? - пита Гарабед на свой ред.

          - Защо по гърба? - пита Киркор.

          - Аааа, ти също като мен започна отдалече! - приключил разговора Гарабед...
          Мисля, че това се подразбира. Чичи да не е черноработник? И той трябва да се забавлява. Наздраве за съвместяването на работата с хобито!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Шъ плащам! В парична единица "Чичи в банята". Пееш песен и ти давам си изчегърташ петичките с едно Чичи. Пееш втора песен, Чичи плющи по гърба да избърши кирта. За цял концерт Чи-чи ще подсмърча и пелтечи в банята ка теляк с комплексно обслужване. Паричната единица конвертируема и сама се бута да бъде усвоена и поарчена. Доволна ли си?


            Не си фиксирал "границата" на гърба! Коя е крайната точка надолу /по продължението на гърба/, до която ще се разпростира тоя "теляк"?


            В тая връзка се сещам за срещата между Киркор и Гарабед. Киркор почва разговора:

            - Гарабед, как си?

            - Добре! - отвръща приятелят му.

            - Жената и децата в къщи - как са? - отново пита Киркор.

            - Добре са, Киркор...

            - Бизнеса..., бизнеса - как е? - не престава с въпросите си Киркор.

            - Не се оплаквам, Киркор! И бизнесът върви!

            - Гарабед, а ти - би ли ми дал в заем 100 $ ? - задава поредният си въпрос Киркор...

            - А ти, би ли ме целунал по гърба? - пита Гарабед на свой ред.

            - Защо по гърба? - пита Киркор.

            - Аааа, ти също като мен започна отдалече! - приключил разговора Гарабед...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тцъ, не става. Гореизброените от теб неща ние с 4i40 така и така си ги правим. Търси алтернатива - акции, злато, цветни и безцветни лъскави камънЕ ...
              Наздраве!
              Добре де, на Чичи платинения пирон, в крака ли е, в главата ли е, ти ще провериш, ти го давам да свалиш и претопиш. Импето добре ще ти плати за него.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Шъ плащам! В парична единица "Чичи в банята". Пееш песен и ти давам си изчегърташ петичките с едно Чичи. Пееш втора песен, Чичи плющи по гърба да избърши кирта. За цял концерт Чи-чи ще подсмърча и пелтечи в банята ка теляк с комплексно обслужване. Паричната единица конвертируема и сама се бута да бъде усвоена и поарчена. Доволна ли си?
                Тцъ, не става. Гореизброените от теб неща ние с 4i40 така и така си ги правим. Търси алтернатива - акции, злато, цветни и безцветни лъскави камънЕ ...
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  ....или да го у'апе камилЕ....

                  Приятен ден !
                  Що конско изядохме на суджук у Кръчмата, мани ... Ся, викаш ..., може на камилско да минем.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    На паленето на свещи не съм фен,по скоро за сувенир.

                    на стената ще отида и до божи гроб и по пътя на исус до разпятието ще мина,абе де що има ще изръчкам.

                    Кашерна храна ще хапна
                    Фитила пали навреме, ако нещо... Това най важно. Весело изкарване! И стой по-далеч от камилите, че с твоя късмет....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Това го не знаех. Щом обичаш, начи си готов да плащаш. Авантата свърши.
                      Наздраве!
                      Шъ плащам! В парична единица "Чичи в банята". Пееш песен и ти давам си изчегърташ петичките с едно Чичи. Пееш втора песен, Чичи плющи по гърба да избърши кирта. За цял концерт Чи-чи ще подсмърча и пелтечи в банята ка теляк с комплексно обслужване. Паричната единица конвертируема и сама се бута да бъде усвоена и поарчена. Доволна ли си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Това го не знаех. Щом обичаш, начи си готов да плащаш. Авантата свърши.
                        Наздраве!
                        Дааа, празниците развалят жените....

                        пп Кът се замисли човек, то Тарантул освен с плащане ....

                        пп А кът се замисля повторно, аз и да си плащам, пак същата работа....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Свато, лек път и приятно изкарване. Трупай фпечатления.
                          Наздраве!

                          П.П. Там малко напрегнато в момента, гледай да не се набуташ между шамарите.
                          ....или да го у'апе камилЕ....

                          Приятен ден !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Утре отивам на хаджилък,ще ви нося хумус и фалафели
                            Свато, лек път и приятно изкарване. Трупай фпечатления.
                            Наздраве!

                            П.П. Там малко напрегнато в момента, гледай да не се набуташ между шамарите.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • земи си свещи, не щото да и фен, а щото носят възприятия. спомени, усещания, оназ светлинка на тайната вечеря е била пак от свещи, та ... земи си... не,а да збъркаш и ще оцениш у бтдеще време, когато се случва повод да ги запалиш Нема нужда да се правим на по-католици от папето, ний сме православни
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Лек път Дон Емильо, пали много свещи и много се молИ, и си донеси свещи оттам- за в къщи.. и на стената на плача иди , навсякъде където може
                                На паленето на свещи не съм фен,по скоро за сувенир.

                                на стената ще отида и до божи гроб и по пътя на исус до разпятието ще мина,абе де що има ще изръчкам.

                                Кашерна храна ще хапна
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X