IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    И в кресненското дефиле има.....Писаха, че малко са ги поизтровили, но пак ще ги реитродуцират ( малийй, къв съм начетен ) за има - няма 5 млн лв....

    Пека коледни сладки....Шъ пращам на Тракчо да се радва кът малко дете.....Щот на там е тръгнал - към памперса

    На Танка няма, щот ще търси кусури - меда не бил акациев, канелата не била цейлонска, боичките размазани......Мрън- мрън...

    Аз нито на ракията , нито на суджука ѝ ще търся рекламации.....

    Наздраве !
    УжасТ. Малко прецизност да проявиш и веднага ти лепват етикет - "мрънкало"
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Добра вечер! И на леля също да е добра. алкохола е най-ужасното нещо на света, банда! Само като го помириша и ми се гади, неща и да близна повече! Чичо, как ги пиеш тези 25 гр, незнам, че понякой път и ги повтаряш, ужас. Затова само на пиещите казвам наздраве, а по--добре даже хич да не пият!
      Тебе те знаем ...

      Даже заспиваш в колата от отвращение към питиетата !!! Лоста на скоростите малко те е притеснявалО, но си започналО да свикваш...

      пп Може да имаш алкохолна алергия - ако си инвестиралО в некое алкохолно предприятие и си прецаканО....Напълно е възможно....

      Наздраве с боза !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Тъй, тъй...

        Щот съм рецитирал " Девойката, която ми постла легло "

        пп Лелче ще трупам кърпи, пък знае ли човек....
        Чи то цял диван стана от кърпи. Ложе на страданието.
        JT Coldfire - She's Crazy
        https://www.youtube.com/watch?v=UiHmeHZAc0s
        Floyd Lee - Mean Blues
        https://www.youtube.com/watch?v=FxR4EY1yoXA

        Коментар


        • Добра вечер! И на леля също да е добра. алкохола е най-ужасното нещо на света, банда! Само като го помириша и ми се гади, неща и да близна повече! Чичо, как ги пиеш тези 25 гр, незнам, че понякой път и ги повтаряш, ужас. Затова само на пиещите казвам наздраве, а по--добре даже хич да не пият!
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Постила си той, постила си...
            Тъй, тъй...

            Щот съм рецитирал " Девойката, която ми постла легло "

            пп Лелче ще трупам кърпи, пък знае ли човек....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Знаем те теб, все гледаш да й стъпиш на Кака на малкото пръстче.
              Така и так скалпа ми ще виси кът див фазан на колана, поне да клъвна тук - там ....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Наздраве 4i40

                пп Те кърпите толко много станаха, че вече застрашително заприличаха на чаршафи
                Постила си той, постила си...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                  Чи кво е живота без фантазии и мечти !

                  Наздраве за Тракчо, дето е готов винаги да бъде кожа на бяла мечка !
                  Отдоле, отгоре, малко ще е киртосана таа бела мечка, но в природата е така. Космите на белата мечка били прозрачни и кат се добави кир, слъце и сняг се получава чудно убав бел цвят. Та и белото вино не могат го докарат толкова бело и се налага го прекръстат на светло бежаво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Наздраве !
                    Лелче на теб ще ти пратя сладки !
                    Щот пишеше за " бутилка с празни чаши за гости ..."

                    пп Но кът се замисля - Тракащия с язва, аз не мога да пия червено вино, че получавам аритмия......
                    МЪКА и бели кърпи по тепиха ...


                    Наздраве 4i40

                    пп Те кърпите толко много станаха, че вече застрашително заприличаха на чаршафи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Барем разясни на каква меча кожа си полегнала пред камината. Ако си смугличка, ше трябва от бела мечка да е. Если си беличка, може и на наш кафяв мечок да са въргалаш. Това информация за Чиче, да пофантазира, че кво друго му остана. Пазете и уважавайте застарелите екземпляри. Наздраве за това!


                      Чи кво е живота без фантазии и мечти !

                      Наздраве за Тракчо, дето е готов винаги да бъде кожа на бяла мечка !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
                        Барем разясни на каква меча кожа си полегнала пред камината. Ако си смугличка, ше трябва от бела мечка да е. Если си беличка, може и на наш кафяв мечок да са въргалаш. Това информация за Чиче, да пофантазира, че кво друго му остана. Пазете и уважавайте застарелите екземпляри. Наздраве за това!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
                          Наздраве !
                          Лелче на теб ще ти пратя сладки !
                          Щот пишеше за " бутилка с празни чаши за гости ..."

                          пп Но кът се замисля - Тракащия с язва, аз не мога да пия червено вино, че получавам аритмия......
                          МЪКА и бели кърпи по тепиха ...



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            И в кресненското дефиле има.....Писаха, че малко са ги поизтровили, но пак ще ги реитродуцират ( малийй, къв съм начетен ) за има - няма 5 млн лв....

                            Пека коледни сладки....Шъ пращам на Тракчо да се радва кът малко дете.....Щот на там е тръгнал - към памперса

                            На Танка няма, щот ще търси кусури - меда не бил акациев, канелата не била цейлонска, боичките размазани......Мрън- мрън...

                            Аз нито на ракията , нито на суджука ѝ ще търся рекламации.....

                            Наздраве !
                            Знаем те теб, все гледаш да й стъпиш на Кака на малкото пръстче.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Нека, нека се получи. Чичева мърша ше стигне за всички лешояди в околовръст 200 км. Що най-наблизо са на 300 км у Родопите! Да скалпираме Чичи!!! Това е повикът на епохата или поне на деня. Пардон, на вечерта. Наздраве за сдруженото дело! Ще се прегръщаме с Кака и с един дълг нож ше кълцаме... суджука й.
                              И в кресненското дефиле има.....Писаха, че малко са ги поизтровили, но пак ще ги реитродуцират ( малийй, къв съм начетен ) за има - няма 5 млн лв....

                              Пека коледни сладки....Шъ пращам на Тракчо да се радва кът малко дете.....Щот на там е тръгнал - към памперса

                              На Танка няма, щот ще търси кусури - меда не бил акациев, канелата не била цейлонска, боичките размазани......Мрън- мрън...

                              Аз нито на ракията , нито на суджука ѝ ще търся рекламации.....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Добра вечер! Да си седна в ъгъла, до камината с чашата и да ви кажа наздраве!
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X