IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Къде пропаднахте, плюскари? Къде сте, пияндери? Нема ли потанцуваме?

    Leonid Kogan plays Kreisler Liebesleid " Old Vienna Waltz"
    https://www.youtube.com/watch?v=iGZy9YMbj_o
    Валсът може да ми докара пристъп на мениероподобен синдром. Като ще е танц, нека е танго.
    Наздраве!

    П.П. Като споменах синдрома, та се сетих за една случка миналата седмица.
    Както вече споделих, по-кльощавата 1/3-та получи мозъчно сътресение, следствие на паднало от покрива парче лед. Това изглежда ми подейства на душевното спокойствие и аз получих пристъп с пълен комплект от съпътстващи признаци - гадене, виене на свят, бучене в ушите, болки в главата, губене на равновесие... Това ми състояние наложи вземането на лекарства всеки Божи ден, ама резултата се очертаваше като една голяма 0.
    По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието реши, че щом илачите на действат, чаша червено вино ще реши проблема.
    Наляхме си по чаша вино, после той си наля още една ... А мен освен главата, ме налегна болка и в сърдечната област. Шумът в ушите ми стана като морски прибой, вертикалното ми равновесие, прояви желание да стане хоризонтално.
    Явно общият ми вид бе станал потресаващ, щот по-едрата 1/3-та прецени, че трябва да отскочим до спешния кабинет с такси. С останалия малко здрав разум в главата ми, отказах на верният си другар в живота да ме придружи. На дежурният лекар щяха да му дойдат в повече алкохолните изпарения от двама души.
    Както и да е ... Качих се в таксито, но преди да стигнем в кабинета му рекох да отбие до една от будките на олигарха, да си купя дъвка. Нямах време да обмисля кое е по-невъзпитано - да дъхам на алкохол или да дъвча дъвка в лицето на доктора. Избрах дъвката.
    Влизам значи като окупатор в Спешна помощ - доктора ведър и преливащ от ентусиазъм. Пита ме какво ми има, аз му обяснявам. Казва ми да се съблека блузата и тъкмо да му отговоря, че ни сме си чак толкова близки /както да речем с лекуващия ме дерматолог/ и се усещам, че човекът може и да няма подходящото за случая чувство за хумор. Преслуша ме, направи ми кардиограма, накара ме да си пипна носа с ръката, пита ме дали ми се вие свят, а аз му казах, че тя и Земята се върти и не мога да установя точно дали ми си е вие свят и накрая той ми измери кръвното налягане.
    Погледна ме и ме попита какви лекарства пия. Отговорих, че за няколко дни съм изпила един блистер от лекарствата за вестибуларния апарат. Оказа се, че от тях въобще нямам нужда. Била съм вдигнала кръвното. Ха - аз и високо кръвно!? Извиних се за нахалството и му казах да ми го премери пак, понеже или той не чува добре или апарата му е потрошен /не се сдържах/. Видях го човека, че малко се напрегна, ама нали е дал там някакви клетви ... Мдъъ, кръвното ми се оказа не в нормите.
    Обаче и доктора и той проклетник излезе. Веднага ми върна топката в полето. Пита ме какви женски хапчета пия, щото 95% от болестите на нежния пол се дължали на нерви.
    Ми, никакви не пия. Пия ром, пия коняк, пия вино ...
    Признавам му на човека, с желязна психика излезе. Отиде до колата си, донесе ми половин хапче диазепам и ме изпрати да си ходя. Добре се спи от това хапче.






    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Къде пропаднахте, плюскари? Къде сте, пияндери? Нема ли потанцуваме?

      Leonid Kogan plays Kreisler Liebesleid " Old Vienna Waltz"
      https://www.youtube.com/watch?v=iGZy9YMbj_o

      Коментар


      • Стига сте точили ножовете. Засрамете се. В пости сме все още - най-важната седмица. Тамън си взех една главичка млечно теленце. Щото теленцето е вегетарианче, та може.

        Телешка глава в шкембе - мммм...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !

          Малко остана ...

          Наздраве !
          А бе, то че малко остана - така си е. Ама най-тежкото тепърва предстои. Сега като се занижат едни свински празници, отиде да дойде /както думат по-възрастните хора/
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро! Малко, много - достатъчно е! Айде на кафе.
            Lelq..., мила! Не може ли картинките да са с по-нормални размери. Щот инак трябва да ходя до касата и да вадя оптиката.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро! Малко, много - достатъчно е! Айде на кафе.
              Attached Files

              Коментар


              • Добро утро !

                Малко остана ...

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  .. алкохола е най-ужасното нещо на света..
                  А, не - изобщо не съм съгласен:

                  ... Отказаться сейчас от водки, значит отказаться от этого дохода, причём нет никаких оснований утверждать, что алкоголизма будет меньше, так как крестьянин начнёт производить свою собственную водку, отравляя себя самогоном....
                  http://www.great-country.ru/articles/stalin/00071.html

                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Най-после признанието ме застигна! Наливам!
                    Благодаря!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Смелчага, аслан цял ...
                      Наздраве!
                      Най-после признанието ме застигна! Наливам!

                      Коментар


                      • Чиче , черпи една ракийца ...паралия си да му се не види !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Да бе, да....
                          А меча кожа не искаш ли....?
                          Ни щъ! Благородно я отстъпвам на Lelq.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ъхъ, ъхъ. Вади коняка и сипвай в големи количества.
                            Да бе, да....
                            А меча кожа не искаш ли....?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Сууупер .....
                              Ъхъ, ъхъ. Вади коняка и сипвай в големи количества.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Чи то цял диван стана от кърпи. Ложе на страданието.
                                JT Coldfire - She's Crazy
                                https://www.youtube.com/watch?v=UiHmeHZAc0s
                                Floyd Lee - Mean Blues
                                https://www.youtube.com/watch?v=FxR4EY1yoXA
                                Сууупер .....

                                Коментар

                                Working...
                                X