IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Кръчмарски новогодишен поздрав :

    https://www.youtube.com/watch?v=rtopccRfyUU

    Даже е по-добър от оригинала......ми се струва!
    Определено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      По моят хабитат му се вика купа, а не камара. Ама ти си полендак, простено ти е да не знаеш точния термин.
      Наздраве!

      П.П. Сега нещо, свързано с колибарския бит.
      Баба ми разказваше, че когато се заженело момче от планинските колиби, цялата рода се втургала да му търси висока мома. Щот, нали разбираш - наклонени терени, равното място е колкото една шепа. А високите булки, здрави и яки, вдигали високо купите със сено - на малко място, много напластявали.
      А каква височка дама загледах вчера в метрото, с дълъг крив нос и дълъг крак в клин, като изваян. Ако знаех тая твойта история, щях да й предложа да дойде с мен на село. Щото и то планинско, макар да съм наравно. Щях да претърпя две-три ругатни. Под укорителните погледи на пътниците.

      Коментар


      • Кръчмарски новогодишен поздрав :

        https://www.youtube.com/watch?v=rtopccRfyUU

        Даже е по-добър от оригинала......ми се струва!
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Коя камара? На сеното от люцерна. Ти явно си от Люцерн.
          По моят хабитат му се вика купа, а не камара. Ама ти си полендак, простено ти е да не знаеш точния термин.
          Наздраве!

          П.П. Сега нещо, свързано с колибарския бит.
          Баба ми разказваше, че когато се заженело момче от планинските колиби, цялата рода се втургала да му търси висока мома. Щот, нали разбираш - наклонени терени, равното място е колкото една шепа. А високите булки, здрави и яки, вдигали високо купите със сено - на малко място, много напластявали.

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            А той стар, немощен и болен им подава с трепереща ръка... шепа пръст. Земя е все пак, поземлен имот.
            баш тъй ..."сипва им " ...според болката ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Ъхъ...кое прецакано , кое прекарано...и сетне "сипи , чичо ! "...
              А той стар, немощен и болен им подава с трепереща ръка... шепа пръст. Земя е все пак, поземлен имот.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Е, па ..., някои това сме учили. И лицензи имаме, че и в разни Камари членуваме ... Ама нито се фалим, нито се оплакваме. Щот по ни е кеф да си пием питие у Кръчмата и да опъваме нервите на компанията
                Коя камара? На сеното от люцерна. Ти явно си от Люцерн.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Просто установявам, че почти всеки у нас разбира от имоти. И накрая хитрата сврака с двата крака в кръчмата да оплаква безумните сделки.
                  Ъхъ...кое прецакано , кое прекарано...и сетне "сипи , чичо ! "...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Просто установявам, че почти всеки у нас разбира от имоти. И накрая хитрата сврака с двата крака в кръчмата да оплаква безумните сделки.
                    Е, па ..., някои това сме учили. И лицензи имаме, че и в разни Камари членуваме ... Ама нито се фалим, нито се оплакваме. Щот по ни е кеф да си пием питие у Кръчмата и да опъваме нервите на компанията
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Е ..., аз съм у Кръчмата отдавна. Ти си навлекът и не ти отива да имаш претенции.
                      Наздраве!

                      П.П. Хайде, малко музика от твойта бурна младост.
                      https://www.youtube.com/watch?v=JA6id4--BDg
                      Просто установявам, че почти всеки у нас разбира от имоти. И накрая хитрата сврака с двата крака в кръчмата да оплаква безумните сделки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Още един капацитет. Много станахме.
                        Е ..., аз съм у Кръчмата отдавна. Ти си навлекът и не ти отива да имаш претенции.
                        Наздраве!

                        П.П. Хайде, малко музика от твойта бурна младост.
                        https://www.youtube.com/watch?v=JA6id4--BDg
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Тцъ! Кака изказва компетентно мнение и дава мъдри съвети.
                          Наздраве!
                          Още един капацитет. Много станахме.

                          Коментар


                          • Оказва се, че алкохолът, а не храната е накарал хората да отседнат и да се занимават със земеделие. Заради своя най-добър приятел.
                            https://dariknews.bg/novini/liubopit...predci-2036396

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Аз бих ти написал - намажи се с мед и следвай следата.....
                              По-едрата 1/3-та малко еколог си пада. Нормално е да изпитва жалост към животните.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                От този постен пост разбираме две неща. Кака работи! Което е толкова гибелно за нея, че почва да се навърта покрай мечките. От бегонии на брокерство - една естествена еволюция. Наздраве за професионалното израстване!
                                Тцъ! Кака изказва компетентно мнение и дава мъдри съвети.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X