IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро и Честита Коледа !

    Здраве и късмет !

    Наздраве !

    пп Днес само на кафе .....
    Last edited by 4i40; 28.12.2017, 10:36.

    Коментар


    • Да възстановим обичайния ритъм на консумация в Кръчмата.


      Това не е мастика с вода дори така да ви се привижда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Предупредих те. Друг път ще фнимаваш.
        Наздраве!
        Ще се връща, ще се връща! Ще пиеш оплюто ромче. Ма то като не знаеш все си е кеф. А за читавите ромчета ще те усъмняваме, че са оплюти. Хм, ишиас била изучавала!? На кво ли не ги учат тез вещохарните жени! Наздраве за праволинейните занаяти!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Честито Рождество на Спасителя и от мен! Каке, кви са тия Стефани? Тук да не сме Монако? Забравила си ти "Опасен чар". Става въпрос за Щефи, иначе казано Стефка. Пък днес честитих на Стойка, а още има и Стояна. Все убави български имена. Наздраве за Пена и нейните последователи по цял свят!

          П.п. Да са уплача. Лошата кака май ма урочаса и по празниците баш ме фана ишиаса, да ми развала кефа от еденето и пиенето.
          Предупредих те. Друг път ще фнимаваш.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Да е жив и здрав малкия, който никак вече не е малък! Да са живи и здрави именяците!!!

            Откриам кръчмата, довечера и сметката може да ми представите!

            Хубав ден на всички! Аз отивам на плаж

            Да ти е жив, здрав и проблемен, че то без проблеми как ше се усетиш, че си го отгледал. Колкото до почерпката, ориентирай се към "бомба", че бая похапнахме и пийнахме за твоя сметка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Добро утро!
              Много ядене и пиене тез дни. Това обаче, хич няма да ми попречи да изям един бонбон за здравето на малкия шебек.
              Мамут, черпи за именника! Жив и здрав да ти е! Както и всички други Стефановци и Стефани!
              Наздраве!
              Честито Рождество на Спасителя и от мен! Каке, кви са тия Стефани? Тук да не сме Монако? Забравила си ти "Опасен чар". Става въпрос за Щефи, иначе казано Стефка. Пък днес честитих на Стойка, а още има и Стояна. Все убави български имена. Наздраве за Пена и нейните последователи по цял свят!

              П.п. Да са уплача. Лошата кака май ма урочаса и по празниците баш ме фана ишиаса, да ми развала кефа от еденето и пиенето.

              Коментар


              • Да е жив и здрав малкия, който никак вече не е малък! Да са живи и здрави именяците!!!

                Откриам кръчмата, довечера и сметката може да ми представите!

                Хубав ден на всички! Аз отивам на плаж

                Коментар


                • Добро утро.
                  Честит празник на именниците,много късмет в живота.

                  Кафенце има ли,или само сЪрми?
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Добро утро!
                    Много ядене и пиене тез дни. Това обаче, хич няма да ми попречи да изям един бонбон за здравето на малкия шебек.
                    Мамут, черпи за именника! Жив и здрав да ти е! Както и всички други Стефановци и Стефани!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Честита Коледа !
                      Да се радваме на малките подаръци и благинките на масата !
                      Живи и здрави !

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        От хотела днес- студена закуска в найлонов плик. То кво да се падне на мен....
                        Закуска за наивници ... с пари .

                        Коментар


                        • Честит празник на всички!
                          здраве,мир,късмет и благоденствие нека сполети вас и семействата ви.

                          Тежки маси се редят,а аз съм на препечен хляб
                          ще наваксам по-късно

                          Весела Коледа!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Уф само да стане салатата с айсберга, баницата с късмети, пържолите с гъбен сос, разядката с чушки, руската салата и шоколадовото суфле. Изстръпнах за за водка и червено от Симитли!! Честито Рождество Христово!

                            Коментар


                            • Честито Рождество Христово!

                              Времето е много хубаво. Направо крещи за разходка сред природата.
                              Наздраве!

                              П.П. Честит имен ден на именниците. Да са живи и здрави!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                От хотела днес- студена закуска в найлонов плик. То кво да се падне на мен....
                                То малко като на екскурзионо летуване.......Честито Рождество Христово

                                Коментар

                                Working...
                                X