IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

    Мне, само от към ядене. От към пиьение - ньие!
    Тиква....

    Кво я интересува Лелчето еденето и пиенето....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Наздраве Ви!
      Мерси и наздраве !

      пп Колко чаши има на снимката ? И натюрморта ти е с алкохолен мотив ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Ти нали постиш? Наздраве!
        Мне, само от към ядене. От към пиьение - ньие!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Наздраве Ви!
          Ти нали постиш? Наздраве!

          Коментар


          • Наздраве Ви!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Объркала съм се значи!? Язък! Ама, то вярно, че като се погледна в огледалото по на мечка стръвница го докарвам.
              Наздраве!
              Не бива ти се вдъхва самочувствие и анималистичен инстинкт, че току-виж прегризала врата на стария, мършав, добродушен пес и си фанала гората. И без това като стане голема луната почваш се мяташ из форума и да проклетисваш чичета и тракалета. За първите е разбираемо, човещина, но за вторите явно е от бяс и други бесове. Наздраве за атавизма!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Не виждаш ли, че те подвеждам по чуждопоклоничество да ти падне домашната сила. Айде, слагай високата тесна шапка, вземай пръчица в ръце, почвай я размахваш и като вълшебница на потребителското общество почвай раздаваш подаръци - големи опаковани кутии с по едно топче вътре.
                Това за вълчицата за Преци го писах, ама тихо да не се усети, че аватарът й ще е некоя омърлушена вълчица с подвита опашка с романтичното име Преследваното. Ще рече, да не се навърта около кошарите на БФБ.
                Объркала съм се значи!? Язък! Ама, то вярно, че като се погледна в огледалото по на мечка стръвница го докарвам.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Въпреки най-добрите чувства, които изпитвам към теб, налага се да ти откажаq Lelq. Тези неща се учат в два периода от живота на жената - единият си го преминала, а до другият не си достигнала. Трябва да си момиче, което още не е станало девойка или да си зряла жена, прехвърлила критическата възраст.
                  Но мога да наричам вместо теб. Ти само дай имената на кандидатите.
                  Егати орисията! Все или закъснявам или избързвам. Но ще направя списък Наздраве, tnm!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Това е клише от западните митове и легенди, Trakatrak. По нашите географски дължини нещата са съвсем различни. С покрита глава жената влиза в храм. Когато върши наричанията главата й трябва да е открита, косата да е пусната, да физически и душевно пречистена.
                    Дори брането на билки преди изгрев слънце е свързано с ритуалното отмиване на всичките грехове, грижи и цялата мръсотията на заобикалящия свят в утринната роса.
                    Темата е дълга, няма да остане време за пиене. Така че, да не се отклоняваме.
                    Наздраве!

                    П.П. Това с вълчицата одма го приемам за комплимент. Изключително умно и потайно животно е.
                    Не виждаш ли, че те подвеждам по чуждопоклоничество да ти падне домашната сила. Айде, слагай високата тесна шапка, вземай пръчица в ръце, почвай я размахваш и като вълшебница на потребителското общество почвай раздаваш подаръци - големи опаковани кутии с по едно топче вътре.
                    Това за вълчицата за Преци го писах, ама тихо да не се усети, че аватарът й ще е некоя омърлушена вълчица с подвита опашка с романтичното име Преследваното. Ще рече, да не се навърта около кошарите на БФБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Ти да се не буташ при жените с високи, тесни шапки, щот ще объркаш наричанията и ще вземе вместо ме превърнеш в жаба, да ме направиш принц и да ме затрупаш с протоколни изяви. Наздраве за всяка жаба да си знае гьола!

                      П.п. Лелче, Вълчи дни сме, не се увълчвай, ами подвий опашка и в дупката. Добра лисичка си ни ти, а вълчица си имаме вече. Нема да казвам коя, че броди из балканите и вие срещу луната без да знае откъде й идва тоя повик.
                      Това е клише от западните митове и легенди, Trakatrak. По нашите географски дължини нещата са съвсем различни. С покрита глава жената влиза в храм. Когато върши наричанията главата й трябва да е открита, косата да е пусната, да физически и душевно пречистена.
                      Дори брането на билки преди изгрев слънце е свързано с ритуалното отмиване на всичките грехове, грижи и цялата мръсотията на заобикалящия свят в утринната роса.
                      Темата е дълга, няма да остане време за пиене. Така че, да не се отклоняваме.
                      Наздраве!

                      П.П. Това с вълчицата одма го приемам за комплимент. Изключително умно и потайно животно е.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Добра нощ и наздраве! Хубаво наричаш, tnm Незнам дали си за опреснителен, ама аз трябва да взема няколко урока
                        Въпреки най-добрите чувства, които изпитвам към теб, налага се да ти откажаq Lelq. Тези неща се учат в два периода от живота на жената - единият си го преминала, а до другият не си достигнала. Трябва да си момиче, което още не е станало девойка или да си зряла жена, прехвърлила критическата възраст.
                        Но мога да наричам вместо теб. Ти само дай имената на кандидатите.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Ти да се не буташ при жените с високи, тесни шапки, щот ще объркаш наричанията и ще вземе вместо ме превърнеш в жаба, да ме направиш принц и да ме затрупаш с протоколни изяви. Наздраве за всяка жаба да си знае гьола!

                          П.п. Лелче, Вълчи дни сме, не се увълчвай, ами подвий опашка и в дупката. Добра лисичка си ни ти, а вълчица си имаме вече. Нема да казвам коя, че броди из балканите и вие срещу луната без да знае откъде й идва тоя повик.
                          Хич нямам намерение! Искам кафе

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добра нощ и наздраве! Хубаво наричаш, tnm Незнам дали си за опреснителен, ама аз трябва да взема няколко урока
                            Ти да се не буташ при жените с високи, тесни шапки, щот ще объркаш наричанията и ще вземе вместо ме превърнеш в жаба, да ме направиш принц и да ме затрупаш с протоколни изяви. Наздраве за всяка жаба да си знае гьола!

                            П.п. Лелче, Вълчи дни сме, не се увълчвай, ами подвий опашка и в дупката. Добра лисичка си ни ти, а вълчица си имаме вече. Нема да казвам коя, че броди из балканите и вие срещу луната без да знае откъде й идва тоя повик.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Наздраве моабетчии!
                              Лошото е, че повечето нито могат да пият като хората, нито могат да стоят до късно.
                              Масовка от дневни пиячи, дето си лягат с кокошките и патките.
                              Наздраве и весели празници!
                              Кой пие виртуално в късните часове? Аааа, не, няма ли нещо реално, по-добре некое хорър-кошмарче насън. Навремето, като нямало кино и хората си лягали да си прожектират сънища. После си ги разказвали и тълкували. Пък и веселбите наближават, трябва отпочиваме за тях. Мен от днес ще ме завърти. Наздраве за добрата празнична подготовка.... чрез сън!
                              https://www.youtube.com/watch?v=OA358YVquP8

                              Коментар


                              • Наздраве моабетчии!
                                Лошото е, че повечето нито могат да пият като хората, нито могат да стоят до късно.
                                Масовка от дневни пиячи, дето си лягат с кокошките и патките.
                                Наздраве и весели празници!

                                Коментар

                                Working...
                                X