IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Аз съм го измислил. И съм на Коледа със семейството и не съм. Хотел се казва решението.
    Мамун, решението ти е добро. За теб и за твоето семейство.
    На мен не ми върши работа, защото явно възпитанието и ценностната ми система /без да влагам и грам обида в думите си/ са различни от твоите. В някои отношения съм твърда и непоклатима традиционалистка.
    Светли празници, Мамун!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Блазе ти! За тази болест има ли възрастови ограничения? Май и аз ще се разболея. Усещам първите симптоми
      Наздраве, tnm!
      Няма възрастови ограничения, Lelq. Най-добре е така да си се родил/а, че да може околните отрано да свикват със състоянието ти.
      Наздраве и весели празници!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Аз съм го измислил. И съм на Коледа със семейството и не съм. Хотел се казва решението.
        Last edited by Наивник; 24.12.2017, 09:46.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Добър вечер, уважаема клиентела на Кръчмата!
          Днес получих остър пристъп на егасифобия или беше ебасифобия /ще трябва да питам Инсекта как е точното наименование/. Това ми тежко и изтощаващо заболяваме ме принуди да занеса на мама груханата пшеница, стафидите, меда и лимона за сладкото жито; корите, тиквата, стафидите и канелата на сестра ми за тиквеника; лозовите листа за постните сърми на баба Сиси /сестрата на баща ми/ и утре ще отида да им направя посещение на добра воля и да си взема наготвените ястия.
          За мен остава непосилната задача да сготвя боба и да сваря картофите. Ако ми е зле, по-едрата и по-кльощавата 2/3-ти пълноправни членове на домочадието ще ме отменят докато аз страдам пред телевизора. Ошав няма да варя - сините сливи, кайсиите и стафидите стават за директна употреба.
          Остава да намеря някой да опече орехите. Чудя се дали да не се обадя на братовчедката!?
          Наздраве!
          Блазе ти! За тази болест има ли възрастови ограничения? Май и аз ще се разболея. Усещам първите симптоми
          Наздраве, tnm!

          Коментар


          • Добър вечер, уважаема клиентела на Кръчмата!
            Днес получих остър пристъп на егасифобия или беше ебасифобия /ще трябва да питам Инсекта как е точното наименование/. Това ми тежко и изтощаващо заболяваме ме принуди да занеса на мама груханата пшеница, стафидите, меда и лимона за сладкото жито; корите, тиквата, стафидите и канелата на сестра ми за тиквеника; лозовите листа за постните сърми на баба Сиси /сестрата на баща ми/ и утре ще отида да им направя посещение на добра воля и да си взема наготвените ястия.
            За мен остава непосилната задача да сготвя боба и да сваря картофите. Ако ми е зле, по-едрата и по-кльощавата 2/3-ти пълноправни членове на домочадието ще ме отменят докато аз страдам пред телевизора. Ошав няма да варя - сините сливи, кайсиите и стафидите стават за директна употреба.
            Остава да намеря някой да опече орехите. Чудя се дали да не се обадя на братовчедката!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

              язе днес получих един подарък...коняк набор 1966
              та мисля вдругиден...да не му простя
              сама...ама ше го пробвам
              Въх, тва трябва да е добро. Макар че може и да е бомбирало.

              Едно шкембе малко армея и една бира за мен, че трябва да тръгвам на път, а се прибрах в 5

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

                язе днес получих един подарък...коняк набор 1966
                та мисля вдругиден...да не му простя
                сама...ама ше го пробвам
                Как сама? Тоз коняк набор на Чиче. Барем него покани размените с 15-годишния му калвадос от Петровка. 15 години го е чакал да замяза на ракия и още не е сигурен, та предлага първо други да го опитат.

                Междудругото 1966 г. е бая особена година. На Огнедишащия кон. В Япония вярват, че ако се вземеш с мома, родена през такава година, преждевременно ще се споминеш, възможно е дори насилствено. Поради това там раждаемостта рязко спада, щото евентуалните родители не биха искали да им се роди дъщеря, която един ден мъжете ще отбягват. Та внимавайте с тоя коняк от 1966 и неговите връстнички.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Наздраве Ви!
                  Вчера пих такова. Поне на цвят. И умни книжки наоколо. Само разсейват. Когат се пие юнашки, не бива се правиш на интелектуалец. Разпускането е в опростяването! На някои много ни върви.
                  https://www.youtube.com/watch?v=STIW7u18oVA
                  Last edited by Trakatrak'; 23.12.2017, 09:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Квито сте готини, мога и да кумувам....
                    И 15 годишна ракия ще черпя.....

                    Наздраве !

                    По Коледа стават чудеса ....
                    язе днес получих един подарък...коняк набор 1966
                    та мисля вдругиден...да не му простя
                    сама...ама ше го пробвам

                    Коментар


                    • "Обрзцови ама спят" както казваше Тодор Колев. Помните ли другия лаф - "чакалнята - на гарата, почиваката - в .... санаториума" Аре като казахме санаториума - един от металика група за преброяване на дивите зайци https://www.youtube.com/watch?v=V6Dfo4zDduI
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Квито сте готини, мога и да кумувам....
                        И 15 годишна ракия ще черпя.....

                        Наздраве !

                        По Коледа стават чудеса ....
                        Сипи едно вино по - добре

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Направо да го вземеш
                          Квито сте готини, мога и да кумувам....
                          И 15 годишна ракия ще черпя.....

                          Наздраве !

                          По Коледа стават чудеса ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Знам....затова помагам....

                            пп Поне от пиене и койни разбираш....( и от бизнес ..)... Аз както съм тръгнал да те фаля......
                            Направо да го вземеш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                              Срамежлив съм.
                              Знам....затова помагам....

                              пп Поне от пиене и койни разбираш....( и от бизнес ..)... Аз както съм тръгнал да те фаля......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Тиква....

                                Кво я интересува Лелчето еденето и пиенето....
                                Срамежлив съм.

                                Коментар

                                Working...
                                X