IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Свато, днес съм станала в ранни зори. Хванах точния момент - нощта тихо чезнеше пред настъпващия ден, а изгревът беше посипал цялото небе с жарава. Дори върховете на Стара планина, която ми се явява в южна посока, припламваха в златисто. Голяма красота.
    Наздраве!
    Ех,завиждам ти за хабитата,тука само мЪглЪ
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Утре Нашта Убава Кака цел ден пред огледалото да се вчесва, оглежда и сама харесва. Във вода да не се вглежда и разни закани да изрежда. Наздраве за пропуснатите магьоснически дни!
      https://www.edna.bg/svobodno-vreme/o...mechti-4641111
      Вярно е! Утре ще правя мълчана вода и ще я наричам за здраве. Дано да има луна, че да се окъпе в паницата с водата. Така лечебната й сила ще е още по-голяма.

      П.П. Чорлава и рошава по се харесвам. Небрежно - елегантен вид си докарвам кат не се вчесвам.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Други работи гледам аз. Вий се оглеждате една друга и си завиждате... на чантичките. Наздраве за беглите погледи!
        А бе, аз за теб съм се закахърила.. Щот ако носи лафтоп и те тресне с него по главата, ще вземе да ти пренареди гредореда без време..
        Наздраве!

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Утре Нашта Убава Кака цел ден пред огледалото да се вчесва, оглежда и сама харесва. Във вода да не се вглежда и разни закани да изрежда. Наздраве за пропуснатите магьоснически дни!
          https://www.edna.bg/svobodno-vreme/o...mechti-4641111

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ти огледа ли я добре мадамата? Чантата й голяма ли беше? Има ли някаква вероятност да носи лаптоп в нея?
            Наздраве!
            Други работи гледам аз. Вий се оглеждате една друга и си завиждате... на чантичките. Наздраве за беглите погледи!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Гутен морген.

              Кафенце с млеко и усмихнат ден.
              Свато, днес съм станала в ранни зори. Хванах точния момент - нощта тихо чезнеше пред настъпващия ден, а изгревът беше посипал цялото небе с жарава. Дори върховете на Стара планина, която ми се явява в южна посока, припламваха в златисто. Голяма красота.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Майтапчийка си тиии , знаеш къде ще пада сеир.Наздраве за уловените сюблимни мигове!
                Ти огледа ли я добре мадамата? Чантата й голяма ли беше? Има ли някаква вероятност да носи лаптоп в нея?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Гутен морген.

                  Кафенце с млеко и усмихнат ден.
                  Какъв ти усмихнат ден, сняг вали в планината. Слагай си капата и фащай гората. Право при Мецана.

                  Коментар


                  • Гутен морген.

                    Кафенце с млеко и усмихнат ден.
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Съгласна съм пари да дам, за да си купя билет да присъствам на това цирково представление. Ще взема и телефона да направя поредица от снимки, че да ги покажа и на клиентелата на Кръчмата.
                      Наздраве!

                      П.П. Едно миньонче, дето не става за плъстене на сено.
                      https://www.youtube.com/watch?v=zfXB...=RDzfXBNQMj2SE
                      Майтапчийка си тиии , знаеш къде ще пада сеир.Наздраве за уловените сюблимни мигове!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Разкарах всички дразнители от пещерата, с изключение на дебелото псе. Втори ден упражнявам контрол само по телефона и явно това води до безсъние. Друго си е да се сдавим лице в лице
                        Сипи си нещо да кажа наздраве и после лягай. Нека дразнителите да го мислят. Ти се наслади на топла нощ и красиви сънища!
                        https://m.youtube.com/watch?v=YZZCyYUJVH0

                        пп. При постоянният контрол, който упражняваш, повече ще впечатлиш, ако забравиш да го правиш, известно време. Сами ще се обаждат да се отчитат А ти ще спиш сладко. Лека нощ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Наздраве, tnm! Не мога да повярвам, че още не спиш):
                          Разкарах всички дразнители от пещерата, с изключение на дебелото псе. Втори ден упражнявам контрол само по телефона и явно това води до безсъние. Друго си е да се сдавим лице в лице
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Наздраве, Lelq!
                            Наздраве, tnm! Не мога да повярвам, че още не спиш):

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Определено
                              Наздраве, Lelq!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                А каква височка дама загледах вчера в метрото, с дълъг крив нос и дълъг крак в клин, като изваян. Ако знаех тая твойта история, щях да й предложа да дойде с мен на село. Щото и то планинско, макар да съм наравно. Щях да претърпя две-три ругатни. Под укорителните погледи на пътниците.
                                Съгласна съм пари да дам, за да си купя билет да присъствам на това цирково представление. Ще взема и телефона да направя поредица от снимки, че да ги покажа и на клиентелата на Кръчмата.
                                Наздраве!

                                П.П. Едно миньонче, дето не става за плъстене на сено.
                                https://www.youtube.com/watch?v=zfXB...=RDzfXBNQMj2SE
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X