IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    В една от темите Грую писа, че в Кръчмата някой го засегнал и повече тук няма да стъпи...

    Искам да попитам - Кой и Защо си позволи да накърни тънката душевна струна на Груяца, та да ме лиши от 18 г уиски и 12 г коняк....

    Положението излиза извън всякакъв контрол ....

    Наздраве !
    Споко, бре!!! Къде 24.01. ще дойде да почерпи за девойките, а на фтори февруари ще пием за негово здраве - пак ще черпи.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Калпаво ги е нацепил Инсекта. Не се научи втора година дърва за камина да гласи.
      Наздраве!
      Ако не са достатъчно сухи / поне две години / , ше горят кофти...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Добре де , до камината ...и да пращят цепениците !
        Калпаво ги е нацепил Инсекта. Не се научи втора година дърва за камина да гласи.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Може! Мойта е масата в ъгъла
          Добра вечер, Кръчма и наздраве!
          И пиенето е червено....но не е кръв ..!

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Къде я видя тая печка!? В Кръчмата сме с камина - за задушевна атмосфера, а на комина Колето е сложил филтър, че Грую се чувства рахат.
            Наздраве!
            В една от темите Грую писа, че в Кръчмата някой го засегнал и повече тук няма да стъпи...

            Искам да попитам - Кой и Защо си позволи да накърни тънката душевна струна на Груяца, та да ме лиши от 18 г уиски и 12 г коняк....

            Положението излиза извън всякакъв контрол ....

            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Къде я видя тая печка!? В Кръчмата сме с камина - за задушевна атмосфера, а на комина Колето е сложил филтър, че Грую се чувства рахат.
              Наздраве!
              Добре де , до камината ...и да пращят цепениците !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Електроенцефалограма, скенер и каквото там кажат дофтурите. Възможно е да пропуснем тази сесия.
                Наздраве, да ми е жив и здрав!
                Дай Боже !
                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Една греяна ракия ... на масата до печката ...
                  Къде я видя тая печка!? В Кръчмата сме с камина - за задушевна атмосфера, а на комина Колето е сложил филтър, че Грую се чувства рахат.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Една греяна ракия ... на масата до печката ...
                    Може! Мойта е масата в ъгъла
                    Добра вечер, Кръчма и наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Моми, мечти....

                      Тва с "какичката", направо изби рибата..... Ся Тракащия няма да може да хърка спокойно..Все "Каки" ще му се присънват ...

                      пп. Лобофчията няма ли да се подготвя за сесия - заверчи, зачоти....пищови...
                      Електроенцефалограма, скенер и каквото там кажат дофтурите. Възможно е да пропуснем тази сесия.
                      Наздраве, да ми е жив и здрав!

                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Еййй,голям си паяк...Като фанеш нещо в паяжината не пускаш....
                        Обещаха ми 2-3 кила дюлева ....Шъ ти сипя едно шишенценце от 200 гр, кога ми я донесат....АКО....( щот обещанието и даването е нещо различно - питай Тянка)

                        Наздраве !
                        Една греяна ракия ... на масата до печката ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Кое му е доброто? Мери Джанката свърши, та се приземих. И ти гювеч малка дюлевка не пускаш. Забелязваш ли, че ласкавото отношение към теб се поизчерпа. И дори младото 50+ вече не ти смига. Пропаднаааа в неурожайния сезон. Сипи една дюлева за душевно успокоение.
                          Еййй,голям си паяк...Като фанеш нещо в паяжината не пускаш....
                          Обещаха ми 2-3 кила дюлева ....Шъ ти сипя едно шишенценце от 200 гр, кога ми я донесат....АКО....( щот обещанието и даването е нещо различно - питай Тянка)

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ахъ, баш кисела. Това щото, повела съм днес по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието по дофтори, вървим си кротко по пътя и си говорим като първи приятели. По едно време чувам едно сладко момичешко гласче да подвиква галеното име на кльощавия и след миг едно джобно гадже му увисва на врата. Аз стоически издържам сцената и продължавам напред, кльощавият - червен като домат, ама си говори с девойчето. После ме настига. Влизаме при дофтурите, изкарваме ги извън нерви, чукваме си нова среща в петък и отново потегляме обратно към вкъщи.
                            Пак вървим и срещу нас отново девойка, друга. Тоя значително по-висока. Отново викове, смях, отново увисване на врата ... /не са го виждали отдавна в хабитата, щото/
                            Викам му, че няма лошо дето така му се радват, ама нека на следващата девойка, коят му се хвърли на врата, да сподели, че какичката до него не му е кака, ами му е мама. УжасТ. Какви са тез съвременни моми, бре!?
                            Наздраве!

                            Моми, мечти....

                            Тва с "какичката", направо изби рибата..... Ся Тракащия няма да може да хърка спокойно..Все "Каки" ще му се присънват ...

                            пп. Лобофчията няма ли да се подготвя за сесия - заверчи, зачоти....пищови...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Акарчо е на марихуана.....Фърчи в облаците кът пиперутка и се радва на живота.....

                              Тянка от газене на ледена мълчана вода има колики и е малко кисела.....Шъ и мине...

                              Наздраве !
                              Ахъ, баш кисела. Това щото, повела съм днес по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието по дофтори, вървим си кротко по пътя и си говорим като първи приятели. По едно време чувам едно сладко момичешко гласче да подвиква галеното име на кльощавия и след миг едно джобно гадже му увисва на врата. Аз стоически издържам сцената и продължавам напред, кльощавият - червен като домат, ама си говори с девойчето. После ме настига. Влизаме при дофтурите, изкарваме ги извън нерви, чукваме си нова среща в петък и отново потегляме обратно към вкъщи.
                              Пак вървим и срещу нас отново девойка, друга. Тоя значително по-висока. Отново викове, смях, отново увисване на врата ... /не са го виждали отдавна в хабитата, щото/
                              Викам му, че няма лошо дето така му се радват, ама нека на следващата девойка, коят му се хвърли на врата, да сподели, че какичката до него не му е кака, ами му е мама. УжасТ. Какви са тез съвременни моми, бре!?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !

                                Акарчо е на марихуана.....Фърчи в облаците кът пиперутка и се радва на живота.....

                                Тянка от газене на ледена мълчана вода има колики и е малко кисела.....Шъ и мине...

                                Наздраве !
                                Кое му е доброто? Мери Джанката свърши, та се приземих. И ти гювеч малка дюлевка не пускаш. Забелязваш ли, че ласкавото отношение към теб се поизчерпа. И дори младото 50+ вече не ти смига. Пропаднаааа в неурожайния сезон. Сипи една дюлева за душевно успокоение.

                                Коментар

                                Working...
                                X