IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


    пп Тракащия, тази глава ми напълни душата ....Мноооого вкусно изглежда бре !!!

    Браво !
    А да знаш колко вредно - специално за теб. Да не тормозиш улегналите дами +49 с щения.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      бузи и ушенца. а краченца !?
      Деликатнааа си ти, не щеш мазни благинки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        бузи и ушенца. а краченца !?
        Чуй ся Прецаканото !

        Пиеш 25 мл от елексира, почваш от бузите и ушенцата и накрая Фащаш краченцата....

        Разбра ли или да повтарям....?

        Наздраве !

        пп Тракащия, тази глава ми напълни душата ....Мноооого вкусно изглежда бре !!!

        Браво !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          бузи и ушенца. а краченца !?
          Като каза краченца... вчера ми попадна на погледа един скеч на Краси Радков и едни краченца... такива... опърлени... )))))))))))

          Коментар


          • Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • бузи и ушенца. а краченца !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Баси..., само ножове... с кво ше боцкаме... ... с пръстенца... ?!

                Бузи и ушенца... с кисело зеЙе... мммммм...
                Благодарско за храната!
                Зад бузките е най-вкусното месце.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Слаба ракия сте вие, като ще нарушавате постито, барем го правете с размах.

                  Баси..., само ножове... с кво ше боцкаме... ... с пръстенца... ?!

                  Бузи и ушенца... с кисело зеЙе... мммммм...
                  Благодарско за храната!

                  Коментар


                  • Слаба ракия сте вие, като ще нарушавате постито, барем го правете с размах.

                    Коментар


                    • е да, ама има индрише вътре, и орехи и мед 25 гр. еликсир, нале
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Наздраве банда!

                        Чичака се пести да сложи от манерката..., ама... да има за всички...

                        п.п. патроните са на чичо... )))

                        Коментар


                        • На здраве да е, Леля!
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                            Вай, Леля ни та видях,че си тука,ай наздраве....
                            Наздраве! Явно като си успял да ме забележиш, вече аз не съм била в състояние да забележа теб

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Приказването ич не ми пречи на съсредоточаването.
                              Наздраве!
                              Ми, айде де, чакаме резултата. Половината форум и два лунохода се навъртат около темата и чакат развръзката. Наздраве за литературните похвати и джапанските захвати. С джапанката, с джапанката...
                              Last edited by Trakatrak'; 15.12.2017, 14:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Изкуството да си щастлив,е да откриваш щастието в малките неща

                                Ай наздраве.
                                Писал съм го вече, когато се черпя обичам да е повечко, макар рядко. На вилата разтягаме понякога до половин денонощие (повече е прекалено). По някое време се усещам да ме тегли само към течни калории, но мезенце трябва да има достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X