IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    tnm, в случая на кафето и от твоя знахарска гледна точка - кое малко количество може да отчиташ като приемливо !?
    Преци, аз не пия кафе всеки ден. Ако пия - само едно и само сутрин, не по-късно от 08:00 часа.
    Не ми е някаква голяма необходимост, по-скоро част от ритуала свързан с прочитането на сутришната преса. Имам си любимо заведение, в което пия кафе или чай и междувременно проследявам клюките по света и у нас.
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Викаш, да си барна една коронарография набърже? Да проследя калцирането на артериите и тяхната проводимост?
      Знаеш ли, като потомствена билкарка и донякъде знахарка, аз съм привърженик на твърдението, че в малки количества от доста неща може да се извлече полза и да се избегне вредата.
      Наздраве!
      Права си , няма отрови , има дози ... ама има и пристрастяване.

      Коментар


      • tnm, в случая на кафето и от твоя знахарска гледна точка - кое малко количество може да отчиташ като приемливо !?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Циментира ти кръвоносните съдове ...най образно ...Апропо , всичко което го пише в нета за ползите от кафето , можеш да го причислиш към това , дето обяснява ползите от кока колата ...
          Викаш, да си барна една коронарография набърже? Да проследя калцирането на артериите и тяхната проводимост?
          Знаеш ли, като потомствена билкарка и донякъде знахарка, аз съм привърженик на твърдението, че в малки количества от доста неща може да се извлече полза и да се избегне вредата.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Ами че то ако вкарва и желязце с цимента като арматура би било идЯлно, ама ме съмнява че армира бетона
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Има ли доказателства, че циментира !?
              Ако чакаш да дойде времето сама да се убедиш , вече няма да има смисъл ... първият негативен ефект на кафето е високата киселинност , която предизвиква в организма ...

              Абе кво да ви кажа още... кафето е като Фейсбука , простолюдието е лудо по него ... колкото повече , толкова по нискокачествено ...
              Last edited by majnata; 10.01.2018, 13:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Majnata
                Циментира ти кръвоносните съдове ...най образно ...
                Има ли доказателства, че циментира !?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Абе все се каня да ви питам , докога ше го пиете туй кафе бе , / ако е кафе изобщо ?/... май малко народ има идея , как влияе кафето на организма . Същото беше и с цигарите преди тридесетина години ...
                  Мдааа, от малкото пиянки съм, де не се тонизират с кофеин, ами направо са в отскок с нещо благо, огнено. Тези кофеизаторите да се изхвърлят в кофата на кръчмата. Начело с Хемил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                    Следващия път пий три ракии и преди лягане си пусни:

                    https://www.youtube.com/watch?v=49nkhZTJC6U

                    Наздраве!

                    Спиш като къпан,без да сънуваш и без да изпадаш в паника:

                    https://www.youtube.com/watch?v=gN0f32A2KU8

                    Наздраве и за Олег Табаков - Душа Бере Човека,а е единствено признат за достоверен художествен образ от близките на Валтер Шеленберг в официално писмо от края на 70-те години на миналия век!


                    Тази песничка много спомени от младостта ми навежда. Пък и се набива в съзнанието. Наздраве за броенето на овцете!

                    П.п. Като малък не можех следобедно да спя в детската градина. Веднъж броих до 10 000 (дали). Понеже ме беха метнали, че милион е 10 000 и аз се хвалех, че съм броил до милион. Гледаха ме треснато с въртеливо движение на вдигната длан, също като Кака кога я карам да почерпи или да свърши некоя работа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      12 часът е кръчма !!! Време за молитва по съответните маси !! Наздраве на неизтрезнелите от сутринта !
                      Абе ти май яко се цакаш ... и не само с топла бира !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кафето ирландско, ама като ти толкова на сърце - сподели като как ми съсипва здравето!?
                        Наздраве!
                        Циментира ти кръвоносните съдове ...най образно ...Апропо , всичко което го пише в нета за ползите от кафето , можеш да го причислиш към това , дето обяснява ползите от кока колата ...
                        Last edited by majnata; 10.01.2018, 12:19.

                        Коментар


                        • 12 часът е кръчма !!! Време за молитва по съответните маси !! Наздраве на неизтрезнелите от сутринта !
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Абе все се каня да ви питам , докога ше го пиете туй кафе бе , / ако е кафе изобщо ?/... май малко народ има идея , как влияе кафето на организма . Същото беше и с цигарите преди тридесетина години ...
                            Кафето ирландско, ама като ти толкова на сърце - сподели като как ми съсипва здравето!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Добро утро, клиентела на Кръчмата!

                              За мен чаша силно кафе, гарнирано с мъничко търпение.
                              Наздраве!
                              Абе все се каня да ви питам , докога ше го пиете туй кафе бе , / ако е кафе изобщо ?/... май малко народ има идея , как влияе кафето на организма . Същото беше и с цигарите преди тридесетина години ...

                              Коментар


                              • Добро утро, клиентела на Кръчмата!

                                За мен чаша силно кафе, гарнирано с мъничко търпение.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X