IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Абе ти вземи да понамалиш папото и цокото , щот следващия път може да нема майтап ...разбирам ги малко тея работи ...успех да зема два семестъра ветеринарна медицина ... ено време .
    Каката от кои добичета ше да е според теб?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      За сексът - ясно. Ама за чая трябва нещо по-конкретно да кажеш - черен, зелен, билков, плодоф ...!?
      Наздраве!

      П.П. Хубаво си се пробвал с ветеринарната медицина. Аз пък съм учила биология, биохимия, анатомия, физиология и генетика, но все пак благодаря за добронамерения съвет.
      билки само ...брани срещу Еньовден през нощта...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Чай и секс ...ако не помогне спираш веднага чая !
        За сексът - ясно. Ама за чая трябва нещо по-конкретно да кажеш - черен, зелен, билков, плодоф ...!?
        Наздраве!

        П.П. Хубаво си се пробвал с ветеринарната медицина. Аз пък съм учила биология, биохимия, анатомия, физиология и генетика, но все пак благодаря за добронамерения съвет.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Валсът може да ми докара пристъп на мениероподобен синдром. Като ще е танц, нека е танго.
          Наздраве!
          Каке, не ща да бъда груб, но си фанала основната чичина болест. Шъ пиеш вече специалидирани апове за преходни възрасти. Наздраве за преодолените бариери!
          https://www.youtube.com/watch?v=qDxtsPseia8

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Да, да, да...може....

            Нооо......( кръвното, аритмията, дископатията... )

            Опаа,от нейде се появи белият пешкир на тепиха....

            Наздраве !
            Уфф, начи ... Още един за основен ремонт.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              От де толкова млади телета бре...?

              Един колега днес ми разправя, че взел една глава на младо теле, ти ми дуднеш някакви зверско вкусни рецепти....

              Черпи едно учо....

              Наздраве !
              От магазина, Чиче, от магазиня. Ама едва ли ще го докарам кото на снимката. Нещо мързеливо с оризец ще да е. Очите са деликатес, койт отстъпвам на другите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                А по мъже може ли да ходя!? Щот ми се мярна някво предложение от 4i40 и се чудя дали да го взема присърце.
                Наздраве!
                Да, да, да...може....

                Нооо......( кръвното, аритмията, дископатията... )

                Опаа,от нейде се появи белият пешкир на тепиха....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Въх, Тянке...що не писа за проблемите си....

                  Щях да ти река, че секса всичко лекува....

                  пп По принцип Бетасерк сваля и кръвното, но ти с това червено вино и таз чувствена душа само си за чичо доктор..... ( или само за чичо )

                  пп Какво стана с дребния...Мацката оправи ли го....
                  Аз съм на Арлеверт и той изглежда не влияе на кръвното.
                  Наздраве!

                  П.П. Тоя път секса не подейства. Що ли тъй се получи!?

                  П.П. Дребният е метър осемдесет и нещо, обаче е кльощав - няма 70 кила. Мацката положи усилия, ама ще трябва месец да се мъчи, да го преведе в кондиция.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А по мъже може ли да ходя!? Щот ми се мярна някво предложение от 4i40 и се чудя дали да го взема присърце.
                    Наздраве!
                    Чай и секс ...ако не помогне спираш веднага чая !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Стига сте точили ножовете. Засрамете се. В пости сме все още - най-важната седмица. Тамън си взех една главичка млечно теленце. Щото теленцето е вегетарианче, та може.

                      ........................]
                      От де толкова млади телета бре...?

                      Един колега днес ми разправя, че взел една глава на младо теле, ти ми дуднеш някакви зверско вкусни рецепти....

                      Черпи едно учо....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Абе ти вземи да понамалиш папото и цокото , щот следващия път може да нема майтап ...
                        А по мъже може ли да ходя!? Щот ми се мярна някво предложение от 4i40 и се чудя дали да го взема присърце.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Валсът може да ми докара пристъп на мениероподобен синдром. Като ще е танц, нека е танго.
                          Наздраве!

                          П.П. Като споменах синдрома, та се сетих за една случка миналата седмица.
                          Както вече споделих, по-кльощавата 1/3-та получи мозъчно сътресение, следствие на паднало от покрива парче лед. Това изглежда ми подейства на душевното спокойствие и аз получих пристъп с пълен комплект от съпътстващи признаци - гадене, виене на свят, бучене в ушите, болки в главата, губене на равновесие... Това ми състояние наложи вземането на лекарства всеки Божи ден, ама резултата се очертаваше като една голяма 0.
                          По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието реши, че щом илачите на действат, чаша червено вино ще реши проблема.
                          Наляхме си по чаша вино, после той си наля още една ... А мен освен главата, ме налегна болка и в сърдечната област. Шумът в ушите ми стана като морски прибой, вертикалното ми равновесие, прояви желание да стане хоризонтално.
                          Явно общият ми вид бе станал потресаващ, щот по-едрата 1/3-та прецени, че трябва да отскочим до спешния кабинет с такси. С останалия малко здрав разум в главата ми, отказах на верният си другар в живота да ме придружи. На дежурният лекар щяха да му дойдат в повече алкохолните изпарения от двама души.
                          Както и да е ... Качих се в таксито, но преди да стигнем в кабинета му рекох да отбие до една от будките на олигарха, да си купя дъвка. Нямах време да обмисля кое е по-невъзпитано - да дъхам на алкохол или да дъвча дъвка в лицето на доктора. Избрах дъвката.
                          Влизам значи като окупатор в Спешна помощ - доктора ведър и преливащ от ентусиазъм. Пита ме какво ми има, аз му обяснявам. Казва ми да се съблека блузата и тъкмо да му отговоря, че ни сме си чак толкова близки /както да речем с лекуващия ме дерматолог/ и се усещам, че човекът може и да няма подходящото за случая чувство за хумор. Преслуша ме, направи ми кардиограма, накара ме да си пипна носа с ръката, пита ме дали ми се вие свят, а аз му казах, че тя и Земята се върти и не мога да установя точно дали ми си е вие свят и накрая той ми измери кръвното налягане.
                          Погледна ме и ме попита какви лекарства пия. Отговорих, че за няколко дни съм изпила един блистер от лекарствата за вестибуларния апарат. Оказа се, че от тях въобще нямам нужда. Била съм вдигнала кръвното. Ха - аз и високо кръвно!? Извиних се за нахалството и му казах да ми го премери пак, понеже или той не чува добре или апарата му е потрошен /не се сдържах/. Видях го човека, че малко се напрегна, ама нали е дал там някакви клетви ... Мдъъ, кръвното ми се оказа не в нормите.
                          Обаче и доктора и той проклетник излезе. Веднага ми върна топката в полето. Пита ме какви женски хапчета пия, щото 95% от болестите на нежния пол се дължали на нерви.
                          Ми, никакви не пия. Пия ром, пия коняк, пия вино ...
                          Признавам му на човека, с желязна психика излезе. Отиде до колата си, донесе ми половин хапче диазепам и ме изпрати да си ходя. Добре се спи от това хапче.





                          Абе ти вземи да понамалиш папото и цокото , щот следващия път може да нема майтап ...разбирам ги малко тея работи ...успех да зема два семестъра ветеринарна медицина ... ено време .
                          Last edited by majnata; 18.12.2017, 18:16.

                          Коментар


                          • Въх, Тянке...що не писа за проблемите си....

                            Щях да ти река, че секса всичко лекува....

                            пп По принцип Бетасерк сваля и кръвното, но ти с това червено вино и таз чувствена душа само си за чичо доктор..... ( или само за чичо )

                            пп Какво стана с дребния...Мацката оправи ли го....
                            Last edited by 4i40; 18.12.2017, 18:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Къде пропаднахте, плюскари? Къде сте, пияндери? Нема ли потанцуваме?

                              Leonid Kogan plays Kreisler Liebesleid " Old Vienna Waltz"
                              https://www.youtube.com/watch?v=iGZy9YMbj_o
                              Валсът може да ми докара пристъп на мениероподобен синдром. Като ще е танц, нека е танго.
                              Наздраве!

                              П.П. Като споменах синдрома, та се сетих за една случка миналата седмица.
                              Както вече споделих, по-кльощавата 1/3-та получи мозъчно сътресение, следствие на паднало от покрива парче лед. Това изглежда ми подейства на душевното спокойствие и аз получих пристъп с пълен комплект от съпътстващи признаци - гадене, виене на свят, бучене в ушите, болки в главата, губене на равновесие... Това ми състояние наложи вземането на лекарства всеки Божи ден, ама резултата се очертаваше като една голяма 0.
                              По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието реши, че щом илачите на действат, чаша червено вино ще реши проблема.
                              Наляхме си по чаша вино, после той си наля още една ... А мен освен главата, ме налегна болка и в сърдечната област. Шумът в ушите ми стана като морски прибой, вертикалното ми равновесие, прояви желание да стане хоризонтално.
                              Явно общият ми вид бе станал потресаващ, щот по-едрата 1/3-та прецени, че трябва да отскочим до спешния кабинет с такси. С останалия малко здрав разум в главата ми, отказах на верният си другар в живота да ме придружи. На дежурният лекар щяха да му дойдат в повече алкохолните изпарения от двама души.
                              Както и да е ... Качих се в таксито, но преди да стигнем в кабинета му рекох да отбие до една от будките на олигарха, да си купя дъвка. Нямах време да обмисля кое е по-невъзпитано - да дъхам на алкохол или да дъвча дъвка в лицето на доктора. Избрах дъвката.
                              Влизам значи като окупатор в Спешна помощ - доктора ведър и преливащ от ентусиазъм. Пита ме какво ми има, аз му обяснявам. Казва ми да се съблека блузата и тъкмо да му отговоря, че ни сме си чак толкова близки /както да речем с лекуващия ме дерматолог/ и се усещам, че човекът може и да няма подходящото за случая чувство за хумор. Преслуша ме, направи ми кардиограма, накара ме да си пипна носа с ръката, пита ме дали ми се вие свят, а аз му казах, че тя и Земята се върти и не мога да установя точно дали ми си е вие свят и накрая той ми измери кръвното налягане.
                              Погледна ме и ме попита какви лекарства пия. Отговорих, че за няколко дни съм изпила един блистер от лекарствата за вестибуларния апарат. Оказа се, че от тях въобще нямам нужда. Била съм вдигнала кръвното. Ха - аз и високо кръвно!? Извиних се за нахалството и му казах да ми го премери пак, понеже или той не чува добре или апарата му е потрошен /не се сдържах/. Видях го човека, че малко се напрегна, ама нали е дал там някакви клетви ... Мдъъ, кръвното ми се оказа не в нормите.
                              Обаче и доктора и той проклетник излезе. Веднага ми върна топката в полето. Пита ме какви женски хапчета пия, щото 95% от болестите на нежния пол се дължали на нерви.
                              Ми, никакви не пия. Пия ром, пия коняк, пия вино ...
                              Признавам му на човека, с желязна психика излезе. Отиде до колата си, донесе ми половин хапче диазепам и ме изпрати да си ходя. Добре се спи от това хапче.






                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Къде пропаднахте, плюскари? Къде сте, пияндери? Нема ли потанцуваме?

                                Leonid Kogan plays Kreisler Liebesleid " Old Vienna Waltz"
                                https://www.youtube.com/watch?v=iGZy9YMbj_o

                                Коментар

                                Working...
                                X