IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Най-мразим да ми правят забележки. Може да е рано сутрин у тоя часови пояс, ама все някъде по белия свят е 12 часа е това означава, че е време за едно питие. Часът си е точен, сал пространството не е с подходящите координати.
    Наздраве!
    Нещо си се объргала. Габроу е центъра на България, а България е центъра на света. Така че всички се равняваме по Габроу. Стои на място и се дръж на положение. Паднеш ли след третата чашка, поне половината свят ще се кандилка задето си свършила работата предсрочно. А това не ти подобава, както знаем.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Какво сте се разпияндуркали от сутринта? Ще рекат хората, че ни треперят ръцете и ги успокояваме. Не че ни друса какво ще рекат хората. Но барем за себе си така по-солидно да стоим. Пиенето почва от 12 часа нататък. А от 10 сеато само опитваме какво ще навдигаме след 12. Ред трябва да има! И сговор.
      Най-мразим да ми правят забележки. Може да е рано сутрин у тоя часови пояс, ама все някъде по белия свят е 12 часа е това означава, че е време за едно питие. Часът си е точен, сал пространството не е с подходящите координати.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Какво сте се разпияндуркали от сутринта? Ще рекат хората, че ни треперят ръцете и ги успокояваме. Не че ни друса какво ще рекат хората. Но барем за себе си така по-солидно да стоим. Пиенето почва от 12 часа нататък. А от 10 сеато само опитваме какво ще навдигаме след 12. Ред трябва да има! И сговор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Една греяна рикийца ... в ъгъла до камината ...
          На масата срещу камината ти е. Наздраве! :
          Attached Files

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Spart
            Да си делнем и три Загорки! Една за теб - две за мен... Обяда го пропускам....
            Спарте, нали знаеш как се казва - делене по братски (не по равно)...по-големия брат получава повече Събуди се кръчма! Ако беше генерала, ор-Гаки щеше да изкомандва - строй се преброй се, нале!? Сигурно е щастлив с флагманските хартии и няма да даде на Али да му вземе профита
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Една греяна рикийца ... в ъгъла до камината ...
              Чак толко не ми хареса. Ъгълът си е мой! греяната ракия ще си я получиш на друга маса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                добро.
                Да си делнем и три Загорки! Една за теб - две за мен...

                Обяда го пропускам....

                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Тази ти мисъл много ми хареса, черпя те каквото пиеш Наздраве!
                  Една греяна рикийца ... в ъгъла до камината ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Добро утро! Ракия,каве и двойно шкембе!Наздраве......
                    добро.
                    това е сериозен човек.
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Добро утро! Ракия,каве и двойно шкембе!Наздраве......
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Какви кафета бре хора,вижте колко е часът!
                        вино няма ли за вас?
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение


                          Абе кво да ви кажа още... кафето е като Фейсбука , простолюдието е лудо по него ... колкото повече , толкова по нискокачествено ...
                          Тази ти мисъл много ми хареса, черпя те каквото пиеш Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Права си , няма отрови , има дози ... ама има и пристрастяване.
                            Ъхъ, ама само за слабите духом.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Ако не пиеш кафе ще те лови алцхаймер....

                              Пия по 4-5 кафета на ден.....Засега не ми помагат....

                              Наздраве !

                              пп Пия само чиста арабика - " Чибо "....
                              Братчедката от Чужденеция е фен на тази марка. Аз пия Илли или Лаваца, защото такова предлагат в заведението. Задължително с чаша вода, щото нали кафето е диуретик, а трябва да внимавам с дехидратирането.
                              Наздраве!

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Ще спирам и аз зависимостите тогава - не ща някой ден на стари години да започна да се влача по доктори Ще мина на таратор щото нали краставаицата ...
                                Падре/то/ още ли пази тайната от теб? За кога още не си ѝ казал истината, де, падре? Големи момичета са вече! Кажете им тайната на живота!

                                Те, татковците - нали все за малки ви имат, затова сме на тая... И демографията на това се крепи: момичетата да са информирани от малки, а не още с кукли да си играят...

                                Значи: това, с /твоите/ "зависимости" - не е вярно! Запиши си го!

                                Щом искаш на стари години да си ОК, то си карай с всичко умерено, за да не се поболееш от синдрома на тия, които все "отказват" нещо..., значи - за да не си товариш излишно нервната система в тая посока.

                                По малко - от всичко! 1-3 /пъти или броя - дневно/ - хапване, пийване, като наблягаш най-вече на... третото...

                                И на падре да му се скараш довечера, да изхвърлиш куклите и карай подред - трите: първо, второ, трето, трето..., първо, второ, трето, трето - ето така ще останеш млада до стари години и доктор няма да видиш! Със здраве и си преговаряй рецептата с някого, а не сама, за да не изкълчиш някоя става...


                                Коментар

                                Working...
                                X