IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    То за там си има 'ора ... малко по бам башка 'ора ...
    Че Гоген кво му е бамбашката? Освен мерака.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Щот си историк, а не географ, бре!!! Кви ще ги нищиш на Малдивите!?
      Наздраве!

      П.П. Топлите морета не оказват благотворно влияние на популацията ми от лунички и бенки. Някъде по на хладно ще ходим
      Зиморничав съм. Но може един круиз из Балтика или пък до Исландия. При гейзерите (това е природен феномен, да не си помисли някой нещо друго).

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Щот си историк, а не географ, бре!!! Кви ще ги нищиш на Малдивите!?
        Наздраве!

        П.П. Топлите морета не оказват благотворно влияние на популацията ми от лунички и бенки. Някъде по на хладно ще ходим
        На Дебел дял ...за гъби ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Да не ти приличам на розово фламинго щото слушам Пинк Флойд? Като се огледам, по-скоро на църно гардже мязам. Птица проклета.
          П.п. Въртиш, сучеш, все по старобългарски земи щеш ме водиш. Ту делтата, ту по Струма. Що не речеш да гледаме птичките по Малдивите, Хаваите ил Таити. Наздраве за далечните дестинации!
          Щот си историк, а не географ, бре!!! Кви ще ги нищиш на Малдивите!?
          Наздраве!

          П.П. Топлите морета не оказват благотворно влияние на популацията ми от лунички и бенки. Някъде по на хладно ще ходим
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            На това мое ли се удържи...
            Наздраве!

            https://youtu.be/NpeGCjV2NDU
            Иииий ...бре ороооо !!!

            Коментар


            • На това мое ли се удържи...
              Наздраве!

              https://youtu.be/NpeGCjV2NDU

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Що не речеш да гледаме птичките по Малдивите, Хаваите ил Таити. Наздраве за далечните дестинации!
                То за там си има 'ора ... малко по бам башка 'ора ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Пий сега узо, слушай гръцка музика и ръкоплескай на комшиите. Един вид тренировка, че като те поведа към Керкини да се впишеш в обстановката.
                  Наздраве!
                  Да не ти приличам на розово фламинго щото слушам Пинк Флойд? Като се огледам, по-скоро на църно гардже мязам. Птица проклета.
                  П.п. Въртиш, сучеш, все по старобългарски земи щеш ме водиш. Ту делтата, ту по Струма. Що не речеш да гледаме птичките по Малдивите, Хаваите ил Таити. Наздраве за далечните дестинации!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Не съм поръчвала!
                    Ехххх, само празни погрешни сигнали. Чиче сигур е сдъфкал чаршафа от яд. Тамън поръча чифт крилца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Леля, това че постваме гръцка музика, не означава, че не знам какъв съм...

                      Това, колкото и пъти да го чуя... кожата ми настръхва...

                      https://youtu.be/SPmiDdz55vk
                      Че аз не съм казала, че незнаеш какъв си?!
                      Неразбирането между пиянките се дължи или на количеството алкохол, или качеството му, или пък темата в началото на разговорът ..
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Lelq, не отиват на добре работите в Кръчмата. Един иска баница да му се направи, друг гозби да му се готвят ... Къде остана равноправието и липсата на дискриминация по двуполов признак /третия пол го изключваме/!?
                        Наздраве!
                        Равноправието - където му мястото. В кухнята. С равни права да се заседяват в нея. Дейностите в нея според призванието. Едни готвят, други опитват. Дегустацията е отговорна работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Лелче, не си поръчвай боцкане, че току-виж некой папатак се жертвал. Наздраве за жертвоготовните самци!
                          Не съм поръчвала!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Ми като от обяд сме на балканска музика, да се пуснем и нещо наше. Наздраве!
                            https://m.youtube.com/watch?v=ixciVuqM1M4
                            Леля, това че постваме гръцка музика, не означава, че не знам какъв съм...

                            Това, колкото и пъти да го чуя... кожата ми настръхва...

                            https://youtu.be/SPmiDdz55vk

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              И това ще изпия! Наздраве!
                              Боцкането за кръвосмучещия..
                              Лелче, не си поръчвай боцкане, че току-виж некой папатак се жертвал. Наздраве за жертвоготовните самци!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Кво стаа, да не са ни наложили Стамбулската конвенция силом. Или Красо Шверца пак обърнал ррре... позицията исках да кажа. Аз разбирам, че пияндетата са толерантни типове, но всеки да си гледа напитката, а не да върти поличка с изненада изотдолу. Не пускайте духа от бутилката щото да не минете от ракийка на Пина Колада. Не че не става, вместо бозичка, де.
                                Пий сега узо, слушай гръцка музика и ръкоплескай на комшиите. Един вид тренировка, че като те поведа към Керкини да се впишеш в обстановката.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X