IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, Коле

    Коментар


    • Кучето гледа хвърлената пръчка.... Лъвът - този, който я е хвърлил...
      умната.
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Че тя снимката на Тянка висеше на профила й. Като труженичка. Разбра че много залиташ по нея и я свали. Наздраве за своевременните мерки!
        Ако имаш нафпредвит оная с кожения костюм, белезниците и камшика - тя си стои. Недей го лъга човека.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Аааа,раничко е още,къде сакурата нейде,може и на есен.
          ключове не оставям!
          Скатаваааш се тииии, ама да не изригне вулкана те подгони към океана, а там да те чака цунами. Наздраве за твърдата земя под краката!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Ако заминаваш за Япония, остави ключа под изтривалката що съм вече къде Карнобат. Аз ще си го накълцам. На едри парчета.
            Аааа,раничко е още,къде сакурата нейде,може и на есен.
            ключове не оставям!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              А,като се замисля,има още да се поисуши,че да мога да го дялкам на почти прозрачни люспи

              другия вариянт е,като ида у Япония да си взема убави ножове от там,един приятел си докара направо самурайски ножове,лудница...,цепи косъма и после още веснъж на две
              Ако заминаваш за Япония, остави ключа под изтривалката що съм вече къде Карнобат. Аз ще си го накълцам. На едри парчета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                E па я съм пак у Варна, колко му е да дода..... Уф, постя.....
                А,като се замисля,има още да се поисуши,че да мога да го дялкам на почти прозрачни люспи

                другия вариянт е,като ида у Япония да си взема убави ножове от там,един приятел си докара направо самурайски ножове,лудница...,цепи косъма и после още веснъж на две


                Ето я мръвката ми:
                Click image for larger version

Name:	20171211_210621.jpg
Views:	1
Size:	1.7 КБ
ID:	3273621
                Last edited by hemilio; 11.12.2017, 22:30.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Lelq, толку време не се научи, че трябва да делиш само със себе си.
                  Наздраве!
                  Вярно не се научих Наздраве, tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Къв съм, че не разбрах...Опр'Авен или 'Оправен ...

                    Регистрирай се в Импулс, Романс, Аха ( можеш некоя снимка на Тянка да видиш ) и кът се затрудниш в комуникацията с нещо младо 40 +, пиши, ще помагам....
                    Закъснял ще е с няколко години. Фсичко съм изтрила.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Достатъчна е, ама за авторитет си трябва цяла. Освен това никога не се знае с колко пиянки ще трябва да деля
                      Lelq, толку време не се научи, че трябва да делиш само със себе си.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Къв съм, че не разбрах...Опр'Авен или 'Оправен ...

                        Регистрирай се в Импулс, Романс, Аха ( можеш некоя снимка на Тянка да видиш ) и кът се затрудниш в комуникацията с нещо младо 40 +, пиши, ще помагам....
                        Че тя снимката на Тянка висеше на профила й. Като труженичка. Разбра че много залиташ по нея и я свали. Наздраве за своевременните мерки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Хич не страдам от липсата на виртуално внимание към изтерзаната ми душа и морното ми тяло.....

                          Ей така гледам на желанието ти да прегърнеш бутилка червено и да се скатаеш в тъмната част на кръчмата....

                          пп Не че ме питаш, но една чаша 100-120 гр е достатъчна...

                          Наздраве !
                          Достатъчна е, ама за авторитет си трябва цяла. Освен това никога не се знае с колко пиянки ще трябва да деля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            .
                            Абе, кво се фалите с тоя фесбук......, че го немате. И аз съм го подминал, но си траем, че младите студентки ще ме погнат да си направим. Една сбъркала мейла и на моя мейл всички покани за нея. Бахтън! Пък един малоумник ми пратил покана се регистрирам в социална мрежа неква /рекох нещо обмен научен/ и за тежест се регистрирах с чичината възраст и сега получавам снимки на дами от същата. Ма, като не са ми в категорията "Младолик и ведър" се налага да ги трием. С лакът. Почесвам се по главата с лакът, пощя се под мишница и решавам вече да препращам дамите ала Чиче направо на Чиче. Той е оправен. Наздраве!.....]
                            Къв съм, че не разбрах...Опр'Авен или 'Оправен ...

                            Регистрирай се в Импулс, Романс, Аха ( можеш некоя снимка на Тянка да видиш ) и кът се затрудниш в комуникацията с нещо младо 40 +, пиши, ще помагам....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Сакън! Недей, че хептен ще си разклатиш разклатеното здраве. Моят профил го поддържа по-кльощавата 1/3-та, та затова не ми е толкова проблемен.
                              Наздраве!
                              Така, така, по-добре с младите студентки тет а тет. Аз да не съм тетка като Чиче. Наздраве за оправданото самочувствие!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Добро утро! Мамун фърчи и се плицика , половината кръчма няма ФБ, ама не се разбира страдат ли от този факт. Една бутилка червено вино за мен и наздраве на всички!
                                Хич не страдам от липсата на виртуално внимание към изтерзаната ми душа и морното ми тяло.....

                                Ей така гледам на желанието ти да прегърнеш бутилка червено и да се скатаеш в тъмната част на кръчмата....

                                пп Не че ме питаш, но една чаша 100-120 гр е достатъчна...

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X