IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак намазахме. Ше трябва си записвам като Кака кой-кога, че редовно да закусвам пищно. Мммм, добра тактика!

    П.п. Да оздравяваш, Грую, че болестта променя вкуса на спирта.
    Last edited by Trakatrak'; 24.01.2018, 09:22.

    Коментар


    • И за Тракащия, че и той се е сетил, пък и от вчера врънка - пържено калканче, че няма попчета

      а понеже сме сутрин - и малко рибя чорбичка
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Начи, благодаря на тнм за пожеланията и напомнянето за почерпушката, та почвам с нея
        Специално за тнм - арменски коняк

        за кафепиещите също има по нещо:

        трябва да има и по нещо сладко, че момичетата най-обичат "бони"

        и за финал да споменм и майка им с бещо, за да облажи и баща им


        Наздраве, Кръчма, поръчвайте смело, днес е на моя сметка. И от здраве да не се отървете, че мен този грип почти ме утрепа, а уж съм здрав, но явно е от малко пиене
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Добро утро, клиентелата!

          Днес се очертава тежък ден. Много коняк и уиски, заедно с прилежащите им мезета, ще се употребят в Кръчмата. За здравето на щерките на Груьо.
          Да са му живи и здрави!
          Подла, злопаметна Кака. Дебна го Грую цяла година и накрая го хвана за покривката на дългата маса.
          Грую, да са ти живи, здрави, палави и весели! Не се чувствай задължен да черпаваш. Ама слагай масата, де, че закъсняхме тази сутрин тържествена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Язе съм баш у центъро,до морето

            С пресна риба нема те огрее,попчето е 10 лв на пазара,мн. е скъпо сега
            имам няква замразена,ако сакаш...
            Оср...хте морето! Сега рибка откъде? Отивай да зарибяваш. Наздраве за зарибяването.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Русалки, червендалки, тъмничарки..все тая...
              По туй гладно време на плажа, все ще си на аванта....5 лв пари ли са...?

              Наздраве !
              За пет лефа ли се уреждаш? Това сигур бабета. Наздраве за любовта между връстници!

              Коментар


              • Добро утро, клиентелата!

                Днес се очертава тежък ден. Много коняк и уиски, заедно с прилежащите им мезета, ще се употребят в Кръчмата. За здравето на щерките на Груьо.
                Да са му живи и здрави!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Арахна, русалките са заети да маркират зоните с равни права. Свата мое само един Кракен да ти осигури.
                  Наздраве!
                  Напоследък явно сънуваш кошмари. Ту мечки-стръвници, ту съобразителни вълци, ту дългорък Кракен. Явно те е застигнала дългата ръка на........ алкоола.

                  Колегата по пиене с вълнуващите песни утре щеше да навърши 80 лета. Да го споменем с добро.
                  Высоцкий: "У меня запой от одиночества.."(Про чёрта).
                  https://www.youtube.com/watch?v=4a4zjM2vkE8


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Е, ти може да си към центъра. Днес сутринта я изпуснах. Утре ме чекай в 6 сеато на входа на плажа. Дано смогна стигна с файтона. И да осигуриш русалки.
                    Язе съм баш у центъро,до морето

                    С пресна риба нема те огрее,попчето е 10 лв на пазара,мн. е скъпо сега
                    имам няква замразена,ако сакаш...
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • забравих да кажа наздравето (от много приказки)
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Spart
                        Наздраве,Преци! Извън темата - протежето на сакса много бързо потъна - http://en.boerse-frankfurt.de/etp/Ex...9000011163/ITF Гледам в темата на флагмана,че от скука или от див спекулативен бяс, сте се отдали на вълнобройство....
                        Da, на флагмана бяхме с генерала, овладяхме някак дивия спекулативен бяс чрез каширане, така показваха вълните според мен А и Кашпировски се е изнесъл, та сподели с генерала да внимава. може би до края на месеца има още време няма гаранция разбира се никога няма Но той харесва интересното КОлкото до нашия индекс - изобщо не ни трябват чужденци вътре, 2007-8 им видяхме колко им е акъла, няма нужда от стресирани лумпени
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Е, ти може да си към центъра. Днес сутринта я изпуснах. Утре ме чекай в 6 сеато на входа на плажа. Дано смогна стигна с файтона. И да осигуриш русалки.
                          Русалки, червендалки, тъмничарки..все тая...
                          По туй гладно време на плажа, все ще си на аванта....5 лв пари ли са...?

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Е, ти може да си към центъра. Днес сутринта я изпуснах. Утре ме чекай в 6 сеато на входа на плажа. Дано смогна стигна с файтона. И да осигуриш русалки.
                            Арахна, русалките са заети да маркират зоните с равни права. Свата мое само един Кракен да ти осигури.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Мазутно-блатни изпарения има в главите на някои хора,ела сабалям да се надишаш на йодни пари
                              Да те подсетя с какво да ме чакаш утре заран:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Мазутно-блатни изпарения има в главите на някои хора,ела сабалям да се надишаш на йодни пари
                                Е, ти може да си към центъра. Днес сутринта я изпуснах. Утре ме чекай в 6 сеато на входа на плажа. Дано смогна стигна с файтона. И да осигуриш русалки.

                                Коментар

                                Working...
                                X