IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Лелей, страФ!!! Ся ще водя преговори с 4i40 лична охрана да ми става.
    Наздраве!
    Изкарах пет лефа от Чиче. А от какво ще те пази? Да не преядеш и препиеш на груювата трапеза. Не вярвам те пази. Викнала вълка да пази ягнето. От него останали само поличка и герданче не, ами вълнено кожухче и звънче. Зън, зън...
    https://www.youtube.com/watch?v=6vDzoOPxe60

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Благодаря за почерпката!
      А ти фнимавай с грипа, щот по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието миналата година от един нищо и никакаф грип отключи диабет и сърдечна недостатъчност. Болежките трябва навреме да се лекуват.
      Наздраве!
      Молим, довечера пак, ако остане време покрай чаветата
      Иначе с тоя грип е страшна работа, но аз съм си на работа де - при мен отключи някаква глупост, дето после разбрах, че било синдром на акушерската ръка - стоях си вдървен половин час, не можех да мърдам и изобщо да усещам ръцете и краката и говорех като след литър ракия - отвратителна работа. жената вика Бърза помощ, но аз съм горд балкански селянин и ги отпратих, без да ми влизат в къщата - няма да ми плашат децата я После ми казаха, че уж било на нервна почва и дрън-дрън, а истаната е, че явно остарявам....
      Ми ше си сипя и ще я удавя тази мисъл - да мре пущинята .
      Наздраве
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Сутринта забравих да сплаша Кака, та сега да наваксам. Старо, старооо.... нема ти дойде акъла. Наздраве за здравата памет!

        Лелей, страФ!!! Ся ще водя преговори с 4i40 лична охрана да ми става.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Начи, благодаря на тнм за пожеланията и напомнянето за почерпушката, та почвам с нея
          Специално за тнм - арменски коняк

          за кафепиещите също има по нещо:

          трябва да има и по нещо сладко, че момичетата най-обичат "бони"

          и за финал да споменм и майка им с бещо, за да облажи и баща им


          Наздраве, Кръчма, поръчвайте смело, днес е на моя сметка. И от здраве да не се отървете, че мен този грип почти ме утрепа, а уж съм здрав, но явно е от малко пиене
          Благодаря за почерпката!
          А ти фнимавай с грипа, щот по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието миналата година от един нищо и никакаф грип отключи диабет и сърдечна недостатъчност. Болежките трябва навреме да се лекуват.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Чакай да сложа и нещо за обяд, че не се трае вече:

            и кана червено на масата:
            Наздраве с виното!

            Коментар


            • Чакай да сложа и нещо за обяд, че не се трае вече:

              и кана червено на масата:
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Сутринта забравих да сплаша Кака, та сега да наваксам. Старо, старооо.... нема ти дойде акъла. Наздраве за здравата памет!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Щот им голяма устата! Гаааааааааа....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Не знам защо се получава така с некои хора в тоз живот....!?
                    Кът няма ляб, ядът пасти, кът няма хамсия, кусат калкан, като няма шльокавица, пият 18 г уиски.....

                    Наздраве !
                    Щот им голяма устата! Гаааааааааа....

                    Коментар


                    • Не знам защо се получава така с некои хора в тоз живот....!?
                      Кът няма ляб, ядът пасти, кът няма хамсия, кусат калкан, като няма шльокавица, пият 18 г уиски.....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Добро утро !
                        Грую, да ти са живи и здрави сладурчетата !
                        Знам , че няма да забравиш, но трябва и майката да се уважи на този ден ! При теб ситуацията е малко по- сложна, щот трябва два пъти да бъде уважена ! Заслужава си жената ! Да ти е жива и здрава и да те слуша ( или да слуша как работиш...) !
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Добро утро ! Да са живи и здрави момичетата, родителите им също!

                          Коментар


                          • Пак намазахме. Ше трябва си записвам като Кака кой-кога, че редовно да закусвам пищно. Мммм, добра тактика!

                            П.п. Да оздравяваш, Грую, че болестта променя вкуса на спирта.
                            Last edited by Trakatrak'; 24.01.2018, 09:22.

                            Коментар


                            • И за Тракащия, че и той се е сетил, пък и от вчера врънка - пържено калканче, че няма попчета

                              а понеже сме сутрин - и малко рибя чорбичка
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Начи, благодаря на тнм за пожеланията и напомнянето за почерпушката, та почвам с нея
                                Специално за тнм - арменски коняк

                                за кафепиещите също има по нещо:

                                трябва да има и по нещо сладко, че момичетата най-обичат "бони"

                                и за финал да споменм и майка им с бещо, за да облажи и баща им


                                Наздраве, Кръчма, поръчвайте смело, днес е на моя сметка. И от здраве да не се отървете, че мен този грип почти ме утрепа, а уж съм здрав, но явно е от малко пиене
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X