IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Приятен ден !
    Навън мрачно, дъждовно, ладно ....гадничко .
    Дай Боже всекиму по едно греяно вино, убава мръвка и топло голо.....

    За Наивника, щот пости по две топли голи...
    За Тарантул, греяна ракия ( язваджия, кво да го праиш...и той Човек ), но ще го пишим от голи топли, щот няма да знай кво да ги прай.....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Наздраве, Леля и топла вечер )
      нещо ми е лятно настроението )) https://www.youtube.com/watch?v=gOaMva1OpWk

      Без да съм леля..., мога да кажа нещо..., когато хапне като мен една топла рибка на скара, човек се настройва философски и тръгва да търси повод, за да пофилософства... Една такава порцийка с рибка може да извика спомени... На мен винаги ми напомня за Тасос и времето в очакване изпълнението на поръчката - някакво плато с всичко, което през деня вадят рибарите...

      Темата от цитата на Съни ми привлече окото... Лятното вино можело да бъде отъждествено с лятно настроение? Напълно възможно е да пофантазираме, но също може да зависи и от географските ширини, които обитаваме...

      Може би лятното настроение се сравнява с прочувственото изпълнение? Това твърдение също може да се приеме за вярно.

      На мен ми грабна окото още една версия на "лятното вино", с малко по-"освободеният" клип във vbox7..., но в него нямаше толкова много сребърни шпори, които да подрънкват...


      https://www.vbox7.com/play:18e4ecc0

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Не мое.

        Ама те гърците са го измислили. Октоподи, калмари, миди и скариди било зеленчук. Та, ако преритам - няма да остана гладен
        Как да не може? Има си ден за това. Доколкот си спомням.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Моите съчувствия! Хапвай барем рибка. По Карибите имало такива с вкус на праси.
          Не мое.

          Ама те гърците са го измислили. Октоподи, калмари, миди и скариди било зеленчук. Та, ако преритам - няма да остана гладен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

            Въх, наденички от седмица не рупаме. Не мое.

            Днес и аз бях на пататник. От утре - пълен веган.
            Моите съчувствия! Хапвай барем рибка. По Карибите имало такива с вкус на праси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              .....та ползвам повода да поръчам по печена наденичка и по чаша винце за всички за едно наздраве преди Великият пост и да ме прощавате който се засегнал от някой по-пиперлив коментар... ден за прошка все пак То коментарите изкуствено са преувеличени понякога, колкото да се събудим, но не с лошо чувство , добронамерени са
              Въх, наденички от седмица не рупаме. Не мое.

              Днес и аз бях на пататник. От утре - пълен веган.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Добра вечер!

                Таквоз съм си сипал.
                Черпя и вас, че от утре е грешно да се пие...

                Ще пийна да не остане за Кака. Че като се напие става много шашна, пък Чиче наобикаля и чака сгоден случай.

                Коментар


                • Добра вечер!

                  Таквоз съм си сипал.
                  Черпя и вас, че от утре е грешно да се пие...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Вярно, че те тормозя и предвид годинките ти, изглежда тези ми действия ти идват в повече, ама чак път ръка да ти целувам и прошка да ти искам ... Вярно е също така, че си и дрът и от едното уважение към скърцащите ти кости трябва да го направя ..., но не мога да се пречупя, бре!!!
                    Наздраве!
                    Тормозът ти за мен е като мехлем за душата, щото обосновано мога да отвръщам на огъна. Печи ме, пържи ме, пък аз шът залинам със студена вода. Или със студена бира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Аз пък правих Папатак?!?.................... Не, де, Пататник исках да река. Щом се обаждаш с желание да целуваш ръка, простено да ти е. Макар че много ме ядосваш напоследък и взема те продам на Чиче, хем за теб наказание, хем за него.
                      Вярно, че те тормозя и предвид годинките ти, изглежда тези ми действия ти идват в повече, ама чак път ръка да ти целувам и прошка да ти искам ... Вярно е също така, че си и дрът и от едното уважение към скърцащите ти кости трябва да го направя ..., но не мога да се пречупя, бре!!!
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Всички се изпокрихте и няма кой една баница да направи, яйца да свари, халва да провеси от тавана на Кръчмата ... Прошка да ми поиска. Мъка, мъкаааа!
                        Наздраве!
                        Аз пък правих Папатак?!?.................... Не, де, Пататник исках да река. Щом се обаждаш с желание да целуваш ръка, простено да ти е. Макар че много ме ядосваш напоследък и взема те продам на Чиче, хем за теб наказание, хем за него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Добър ден компанията! Бех на манастир да се черковам Дон Емилио ни зарази тука на духовна тематика. Попа чета дълго и широко (и за моя изненада и съвременни неща)и накрая даже иска прошка, че преккомерното старание ни държал да измръзнем дадохме прошките кой как може и а за компенсация на мръзненето попа рече че е дозволено (тъй се изрази "дозволено" ) дa се неутрализира замръзването с чашка винце, че от утре заповали Великите пости ... а винце с вегетарянско папо не върви,,, Та така - Станахме римляне без да одиме всички до Рим не точно хаджии ама полу- ...та ползвам повода да поръчам по печена наденичка и по чаша винце за всички за едно наздраве преди Великият пост и да ме прощавате който се засегнал от някой по-пиперлив коментар... ден за прошка все пак То коментарите изкуствено са преувеличени понякога, колкото да се събудим, но не с лошо чувство , добронамерени са
                          Ходих у мама и тати - вита баница ядох. Сестра ми орехова торта беше направила, че заради това не стигнахме до халвата. Сега на пълен стомах и леко замаяна глава /от виното на тати/ чакам, някакво смирение да ме налегне.
                          Наздраве, Преци! Прости и простено да ти е!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata

                            абе море , много добре чета даже ... де Истанбулска конвенция де ...
                            Ако си решил до Истанбул на екскурзия да ме пращаш, първо искам да си помисля. Ако ли не съм те разбрала правилно, може да разлистим Закона за защита от домашно насилие.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добър ден компанията! Бех на манастир да се черковам Дон Емилио ни зарази тука на духовна тематика. Попа чета дълго и широко (и за моя изненада и съвременни неща)и накрая даже иска прошка, че преккомерното старание ни държал да измръзнем дадохме прошките кой как може и а за компенсация на мръзненето попа рече че е дозволено (тъй се изрази "дозволено" ) дa се неутрализира замръзването с чашка винце, че от утре заповали Великите пости ... а винце с вегетарянско папо не върви,,, Та така - Станахме римляне без да одиме всички до Рим не точно хаджии ама полу- ...та ползвам повода да поръчам по печена наденичка и по чаша винце за всички за едно наздраве преди Великият пост и да ме прощавате който се засегнал от някой по-пиперлив коментар... ден за прошка все пак То коментарите изкуствено са преувеличени понякога, колкото да се събудим, но не с лошо чувство , добронамерени са
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata

                                и след всичко туй и прошка да иска ?
                                И ти не ме четеш фнимателно! Не аз, на мен прошка да ми искат
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X