IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Чета и се радвам, че Тянка цъфнала...
    Ще чакаме след някое време и да върже....

    Приятен ден !

    пп Аз съм в болнични, но за да не натоварвам социалната система, съм си пуснал отпуска...
    Ти сериозно ли тази година боледува толко? Май си по скоро недоволен Я се стегни, младеж!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !
      Чета и се радвам, че Тянка цъфнала...
      Ще чакаме след някое време и да върже....

      Приятен ден !

      пп Аз съм в болнични, но за да не натоварвам социалната система, съм си пуснал отпуска...
      Не си рекъл, не се е случило
      Наздраве и да оздравяваш!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Чета и се радвам, че Тянка цъфнала...
        Ще чакаме след някое време и да върже....

        Приятен ден !

        пп Аз съм в болнични, но за да не натоварвам социалната система съм си пуснал отпуска...
        Същата тиква като мен си, а аз си мислех, че съм динозавър Наздраве.
        Поздрав и за тнм - хубаво е да прочетеш нещо смислено сутрин

        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Аз го запасих за цял месец, а ти му завлече половината. Сега ще трябва го подсигуряваш повседневно.
          Ти пое ангажимента! Не се опитвай да го пробутваш. Освен това ми хареса идеята на хаджи, излюпвам се и димящото кафе ме чака . Та май и аз ще се наредя с него. А ти се стягай, щото обичам разнообразието и да не ми сервираш всяка сутрин едно и също, като онова мохито дето месеци ми го предлагат

          Коментар


          • Добро утро !
            Чета и се радвам, че Тянка цъфнала...
            Ще чакаме след някое време и да върже....

            Приятен ден !

            пп Аз съм в болнични, но за да не натоварвам социалната система, съм си пуснал отпуска...
            Last edited by 4i40; 14.03.2018, 09:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Едното за хаджи, а аз ще се обслужа с другото
              Аз го запасих за цял месец, а ти му завлече половината. Сега ще трябва го подсигуряваш повседневно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Наздраве, Lelq! Хубав да е деня ти!
                Благодаря , имам нужда пожеланието ти да се изпълни! И твоят да е готин и усмихнат !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Арахна, слънце пролетно на Кръчмата! Вече не си само първи в списъка, ами дори си една стъпка пред другите.
                  Наздраве!
                  Винаги съм старал за теб и твоя рахатлък. Наздраве с водчица!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Наздраве, tnm!
                    Наздраве, Lelq! Хубав да е деня ти!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Виж къде цветята са по-евтини. Ама не на мен да ги носиш, а на Кака. Да я поздравиш за търпението и дебелокожието. Наздраве за улегналите каки!
                      Арахна, слънце пролетно на Кръчмата! Вече не си само първи в списъка, ами дори си една стъпка пред другите.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Добро утро, тайфата!

                        Сутринта си направих чай и застанах до прозореца, докато го пиех. Гледах през него и видях как самотата на нощта чезнеше в прегръдката на първите слънчеви лъчи, слушах как мълчанието на мрака се стопяваше в песните на птиците... В сивотата на настъпващото утро пред погледа ми се появи бяло петно - джанката на двора, с клони тръпнещи от милувката на топлия южен вятър, беше цъфнала.
                        Не разбрах кога е настъпила пролетта - цъфналите минзухари, саламандърът излязъл на първата си разходка, напъпилите клонки на бука, забързаният бяг на препълнените планински потоци ... Време е да се събудя
                        Наздраве!
                        Наздраве, tnm!

                        Коментар


                        • Добро утро, тайфата!

                          Сутринта си направих чай и застанах до прозореца, докато го пиех. Гледах през него и видях как самотата на нощта чезнеше в прегръдката на първите слънчеви лъчи, слушах как мълчанието на мрака се стопяваше в песните на птиците... В сивотата на настъпващото утро пред погледа ми се появи бяло петно - джанката на двора, с клони тръпнещи от милувката на топлия южен вятър, беше цъфнала.
                          Не разбрах кога е настъпила пролетта - цъфналите минзухари, саламандърът излязъл на първата си разходка, напъпилите клонки на бука, забързаният бяг на препълнените планински потоци ... Време е да се събудя
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Сам се обслужвай. Време е да пораснеш до ръба на кафемашината.
                            Едното за хаджи, а аз ще се обслужа с другото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добро утро.

                              Влезнах в един филм и сега поне до средата на април ще съм много бизи.

                              Моля пускайте по едно кавенце сабалем,да не чакам....

                              Мерсаж.
                              Сам се обслужвай. Време е да пораснеш до ръба на кафемашината.

                              Коментар


                              • Добро утро.

                                Влезнах в един филм и сега поне до средата на април ще съм много бизи.

                                Моля пускайте по едно кавенце сабалем,да не чакам....

                                Мерсаж.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X