IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Тва бутилка ли е? - Бутилчинце! Даже на 50-грамка не мяза. На моя яхър изкопах поне трийсетина стограмки от едно време, та твойто мъниче дори за колекцията ми не става. Не те е срам! Срам!
    ич! Грижа се за теб . Трябва ти умерена консумация, че бързо се уливаш и накрая tnm, верно ще те гръмне

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Какво да се прави, всички си имаме недостатъци.
      Наздраве!
      Но твойте са многобройни и нетърпими. Трябва да те ремонтираме вече. На първо време три дена си назначена дневална по коритото на Чичи. Да му топлиш вода и да му триеш гърба. Това ще ти избие доброто отношение към тоя търтей. Това е декрет. Не се отклонявай от него.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Това си сипах сама Шльокавица един път пих от теб и няма да повторя Аз обаче не съм дребнава и отмъстителна и ще ти дам бутилка. Само за теб . Неотворена Да се чувстваш неудобно с всяка капка
        [ATTACH=CONFIG]n3314531[/ATTACH]
        Тва бутилка ли е? - Бутилчинце! Даже на 50-грамка не мяза. На моя яхър изкопах поне трийсетина стограмки от едно време, та твойто мъниче дори за колекцията ми не става. Не те е срам! Срам!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Ако не я гръмнеш на прохода от недоглеждане. Ма, то кьоравото си е кьоравото. По Чичи се вторачила наместо да види кой е младеещия убавец скромен и прилежен на кръчмата.
          Какво да се прави, всички си имаме недостатъци.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Изпила си това, което налях за маскировка на мойта наглост. Ама понеже си без вкус, не си направила разлика. Вече само шльокавица, ште черпа, та хем доволна, хем омъглена, хем на дребно съм минал.
            Това си сипах сама Шльокавица един път пих от теб и няма да повторя Аз обаче не съм дребнава и отмъстителна и ще ти дам бутилка. Само за теб . Неотворена Да се чувстваш неудобно с всяка капка
            Click image for larger version

Name:	1cardhu.png
Views:	2
Size:	778 Bytes
ID:	3314531
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Чичко Гугъл рече, че ще дойде у шест и петнайсет, надвечер. Може да срещне някви трудности в тоя сняг, но все ще довлече, щом се е подпътила.
              Наздраве, Lelq!
              Ако не я гръмнеш на прохода от недоглеждане. Ма, то кьоравото си е кьоравото. По Чичи се вторачила наместо да види кой е младеещия убавец скромен и прилежен на кръчмата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Хич не ми го е раздразнил, щото и аз се сдобих снощи с лоша новина . Може дори да е една и съща.

                Ама аз не те черпя! Втората чаша , първа я изпих . Можеш само да ди представиш , как хващаш гладката , студена и тежка чаша. Топваш напукани устни в елексира. Усещаш атомата, вкусът и преглъщаш .......
                Гледайки картинката
                Изпила си това, което налях за маскировка на мойта наглост. Ама понеже си без вкус, не си направила разлика. Вече само шльокавица ште черпа, та хем доволна, хем омъглена, хем на дребно съм минал.
                Last edited by Trakatrak'; 20.03.2018, 11:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Чичко Гугъл рече, че ще дойде у шест и петнайсет, надвечер. Може да срещне някви трудности в тоя сняг, но все ще довлече, щом се е подпътила.
                  Наздраве, Lelq!

                  Наздраве , tnm! Страхотна пролет да имаш, като дойде

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Дано да не е чак преди полунощ
                    Чичко Гугъл рече, че ще дойде у шест и петнайсет, надвечер. Може да срещне някви трудности в тоя сняг, но все ще довлече, щом се е подпътила.
                    Наздраве, Lelq!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      В хабитатът - мъглЪ. Не може да се разбере, къде свършва небето и започва земята.
                      Наздраве!

                      П.П. Днес е денят на пролетното равноденствие. И пролетта щяла по някое време на настъпи ...
                      Дано да не е чак преди полунощ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Добро утро! Отварям очи и гледам, едно ярко слънце се процежда между щорите . Ставам , отварарям прозорецът .....- сняг !
                        Сипах си! Наздраве!
                        В хабитатът - мъглЪ. Не може да се разбере, къде свършва небето и започва земята.
                        Наздраве!

                        П.П. Днес е денят на пролетното равноденствие. И пролетта щяла по някое време на настъпи ...
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Само ни раздразни любопитството. Колко малките неща да ценим, че женорята не са съвсем съгласни. Наздраве за земните неща, бих те поправил.
                          Хич не ми го е раздразнил, щото и аз се сдобих снощи с лоша новина . Може дори да е една и съща.

                          Ама аз не те черпя! Втората чаша , първа я изпих . Можеш само да ди представиш , как хващаш гладката , студена и тежка чаша. Топваш напукани устни в елексира. Усещаш атомата, вкусът и преглъщаш .......
                          Гледайки картинката

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добро утро! Отварям очи и гледам, едно ярко слънце се процежда между щорите . Ставам , отварарям прозорецът .....- сняг !
                            Сипах си! Наздраве!
                            А при мен и слънце няма. Несправедлив е светът. Затова ти гаврътнах втората чашка, за да съпреживеем несправедливостта.
                            Last edited by Trakatrak'; 20.03.2018, 10:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              На мен ми казаха много гадна новина вчера, затова яжте, пийте, носете си новите дрехи и ценете малките неща в живота, защото за други те са безкрайно непостижими. Затова наздраве за днес, както се казва в клишето: вчера е история, а утре е бъдеще несигурно събитие
                              Само ни раздразни любопитството. Колко малките неща да ценим, че женорята не са съвсем съгласни. Наздраве за земните неща, бих те поправил.

                              Коментар


                              • На мен ми казаха много гадна новина вчера, затова яжте, пийте, носете си новите дрехи и ценете малките неща в живота, защото за други те са безкрайно непостижими. Затова наздраве за днес, както се казва в клишето: вчера е история, а утре е бъдеще несигурно събитие
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X