IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тая ваща работа тук на киберсекс заприличала.....
    Зиме в кръчмата очаквам дъъъълги истории да слушам. Не само "сипи"
    Подвеждате ме един вид.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Не мой са боиш от таквиз работи Кака.
      Ракойката е 50°,инак не я признавам.
      Гибралтарска скала ми падна от сърцето, свато. Сипи сега и едно червено вина, че да се успокоя напълно.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Не мой са боиш от таквиз работи Кака.
        Ракойката е 50°,инак не я признавам.
        Last edited by hemilio; 29.09.2017, 16:17.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Свато, ако и ракията я пийш слаба, не мойм си допадна. При такваз евентуалност, гледай да си опрайш вкусовите рецептори в близките 8 до 10 години, в противен случай ме изтърваш кат свекърва на дъщеря ти.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Морген,второ каве молим,тоз път по-слабо.
            Хубав ден.
            Свато, ако и ракията я пийш слаба, не мойм си допадна. Ако е така, гледай да си опрайш вкусовите рецептори в близките 8 до 10 години, в противен случай ме изтърваш кат свекърва на дъщеря ти.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Морген,второ каве молим,тоз път по-слабо.
              Хубав ден.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Ха мерси, образователна лекция беше. Наздраве, че пресъхнах от толкова писане, а работа ме чака
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Не съм знаел, че е еврейско - моят приятел празнува на Цветница, щото произлизало от лале, според него. А щом е разпространено от едната страна на Балкана, явно е прехвърлило и от другата Но пък еврейско име, ако не е библейско, малко странно ми стои? Вярно, че сме имали царица Сара (Теодора), дето я обвиняваме за падането ни под османско, но ако кажеш малко повече за етимологията, ще съм благодарен.
                  У Тетевенско Лалките празнуват на Лазаров ден. Поне такива спомени имам. Ама нерде е Лазара и къде нерде Лалка ...
                  А думата "лале" е с персийско произход. Турците я принасят по нашите земи, макар че те доколкото знам повече използват името "тулипа" за цветето. И на латински е така - защото самото цвете наподобява тюрбан. Често в систематика на растенията наименованията са свързани с външните данни.
                  Наздраве!

                  П.П. Питах чичко Гугъл - на едно място пише, че произхожда от Лазар, на друго от Лале. Едни празнуват на Лазаровден, други на Цветница ...
                  Ще запитам отец Руслан при следващата ни среща
                  Last edited by tnm; 29.09.2017, 10:47.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Еврейско е. Ние сме си го побългарили. Навремето е било много разпространено из Троянско и Тетевенско.
                    Наздраве!
                    Не съм знаел, че е еврейско - моят приятел празнува на Цветница, щото произлизало от лале, според него. А щом е разпространено от едната страна на Балкана, явно е прехвърлило и от другата Но пък еврейско име, ако не е библейско, малко странно ми стои? Вярно, че сме имали царица Сара (Теодора), дето я обвиняваме за падането ни под османско, но ако кажеш малко повече за етимологията, ще съм благодарен.
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Че защо да е циганско? Пък дори и да е, това не е никакъв проблем - 100 пъти предпочитам Лалка пред Изабела или Виктория!
                      Апропо, имам приятел на име Лало -много разпространено име в Карлово и околията, а е не 100, ами 200% българин във всяка едно отношение, включително и на маса. Та като рекох Каролово, айде един еликсир от региона. Наздраве!
                      П.С. Както съм казвал и преди в темата - дядо сутрин гаврътваше по един голям гълток ракия - за дезинфекция, както сам се изразяваше. И действаше - поне при него
                      Еврейско е. Ние сме си го побългарили. Навремето е било много разпространено из Троянско и Тетевенско.
                      Наздраве!

                      П.П. Преди години стринка ми имаше подобно шишенце с парфюм, вързано с такава панделка. Не помня аромата. Сигурно е бил хубав, по детските ми представи, щото редовно се пръсках с него.
                      Last edited by tnm; 29.09.2017, 10:23.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                        Неразбрах какво му е на името? Ромско е, и аз съм циганка също или ромка. И какво толкова странно има
                        Че защо да е циганско? Пък дори и да е, това не е никакъв проблем - 100 пъти предпочитам Лалка пред Изабела или Виктория!
                        Апропо, имам приятел на име Лало -много разпространено име в Карлово и околията, а е не 100, ами 200% българин във всяка едно отношение, включително и на маса. Та като рекох Каролово, айде един еликсир от региона. Наздраве!
                        П.С. Както съм казвал и преди в темата - дядо сутрин гаврътваше по един голям гълток ракия - за дезинфекция, както сам се изразяваше. И действаше - поне при него
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Подла жена! Пак ми боцка ахилесовата желудка.
                          Няма да се оплакваш!!!


                          Влачи сега едно кафе за "Добро утро"
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                            ше знам аз ше знам, аре бегай легай и стига буча

                            Бравос, де! Много добре ти се получава ромският акцент...

                            А как си с географията? Да си чувала къде се намира град Амстердам, че нещо забравям напоследък?

                            Наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                              ...ама ромка да пише "страННО" - с двойно "Н" - малко в повече ми идва, ШЕ знаИш...
                              ше знам аз ше знам, аре бегай легай и стига буча

                              Коментар


                              • ...ама ромка да пише "страННО" - с двойно "Н" - малко в повече ми идва, ШЕ знаИш...

                                Коментар

                                Working...
                                X