IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Дрънкалке, почва се еманципира от теб или крайно настоява да изпълниш моята препоръка за рижа грива и разпуснати нрави. Ще рече да изпуснеш карабината. Наздраве за добрите, навременни съвети!
    Хммм, според мене, беля на главата си търси с тези крайни си изисквания. Май ще му се наложи да си превързва здрав пръст.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мрънкало, забеляза ли - сръбският оператор веч не е актуален. Търси някви връзки с ирландския такъф.
      Наздраве!
      Дрънкалке, почва се еманципира от теб или крайно настоява да изпълниш моята препоръка за рижа грива и разпуснати нрави. Ще рече да изпуснеш карабината. Наздраве за добрите, навременни съвети!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Абе, това е орижинал лековита влашка мечка, де пари са плащали, за да ги помачка за здраве. Кво ти разбира главата продухана годечарска от високата медицина, от гадания и баяния за здраве. Барем питай Кака те сфетне. Ако и да е от свидливата школа, де половин съвет за лечение дава. Затова напоследък си на 1/2 здрав, прав, корав.
        Мрънкало, забеляза ли - сръбският оператор веч не е актуален. Търси някви връзки с ирландския такъф.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Стига си ми пращал снимки от твоята младост бре ! ( що си се подпрял на 2 м от мечката../)
          И да ме лекува с тях иска....
          Избери нещо русо - червенокосо около 40- те и прати да ме излекува....Но да е в нормите, де ако седне да ме разтрива, да не дам фира....

          Наздраве за лечителките !
          Русо, че и червенокосо. Бяло, с лунички ... по възмозност синьооко или зеленооко, в краен случай - с кехлибарени очи. Бе капризи, бе претенции. А леля с точилката дали няма да свърши същата работа!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Докато не са опадали пъпките, надежда има...

            Шъ стискаме палци, че от Тянка кайсиева няма да пием и в тебе ни е надеждата ...
            Част от измръзналите бутони оцеляват и се развиват, макар някои болни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Докато не са опадали пъпките, надежда има...

              Шъ стискаме палци, че от Тянка кайсиева няма да пием и в тебе ни е надеждата ...
              Стискайте всичко... че то радостите в тоя живот зеха да понамаляват ...едната хапка и пийка останаха ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Не , на пъпки , ама всичко ледено ...
                Докато не са опадали пъпките, надежда има...

                Шъ стискаме палци, че от Тянка кайсиева няма да пием и в тебе ни е надеждата ...

                Коментар


                • Хубав ден, Кръчмата )
                  Не забравяйте, че днес преумората е противопоказна, Тънъмъ е заръчала само ядене и пиене, другото по-късно.
                  Наздраве

                  отивам на мечи поляни )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Е, знам ли. може вила да имаш на високо. И понеже мойте са на планински условия, та да сравня. А бяха ли цъфнали?
                    Не , на пъпки , ама всичко ледено ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Къф балкан бе Траков , Тутракан !
                      Е, знам ли. може вила да имаш на високо. И понеже мойте са на планински условия, та да сравня. А бяха ли цъфнали?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Къде, у балкан ли си! Аз се надявам снегът моите да ги е запазил. Не бяха много набъбнали. Прасковите и нектарините бяха по-напред.
                        Къф балкан бе Траков , Тутракан !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          Измръзнаа ми кайсиите ! Мамка му ...
                          Къде, у балкан ли си! Аз се надявам снегът моите да ги е запазил. Не бяха много набъбнали. Прасковите и нектарините бяха по-напред.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Стига си ми пращал снимки от твоята младост бре ! ( що си се подпрял на 2 м от мечката../)
                            И да ме лекува с тях иска....
                            Избери нещо русо - червенокосо около 40- те и прати да ме излекува....Но да е в нормите, де ако седне да ме разтрива, да не дам фира....

                            Наздраве за лечителките !
                            Абе, това е орижинал лековита влашка мечка, де пари са плащали, за да ги помачка за здраве. Кво ти разбира главата продухана годечарска от високата медицина, от гадания и баяния за здраве. Барем питай Кака те сфетне. Ако и да е от свидливата школа, де половин съвет за лечение дава. Затова напоследък си на 1/2 здрав, прав, корав.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              Измръзнаа ми кайсиите ! Мамка му ...
                              Съболезнования....

                              Коментар


                              • Измръзнаа ми кайсиите ! Мамка му ...

                                Коментар

                                Working...
                                X