IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=4i40;n3322214]
    Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Коя е тази, бре....?

    пп Не съм подстрекател , но не мож и написа името....
    Аз мога го изпиша, ама ти като го не знаеш, как ще разбереш, че не те моткам. На, пиша - Ягелона Бабескеса Наметличина. Подстрекател си тиии.... Сега ще трябва аз да се тревожа дали и кога ще срещна Мецка Бабечка Гладничка. А пръстът поспадна. Май жилото не влезло дълбоко, че там кожата дебела. Наздраве за благополучните изпитания!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Срещата с Баба Меца е от стимулиращия страх. Найш колко пъргава ставам.
      Ъхъ....Като във вица :

      " Яж ме Бабо Мецо, яж ме...Колкото повече ме ядеш, по- убаво ми става...."

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Тва кът срещна мечката или кога те преследваше....

        Наздраве !
        Срещата с Баба Меца е от стимулиращия страх. Найш колко пъргава ставам.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И аз така мислА. Щот страхът в малки дози стимулира, а в големи - парализира. От личен опит го знам.
          Наздраве!
          Тва кът срещна мечката или кога те преследваше....

          Наздраве !
          Last edited by 4i40; 11.04.2018, 15:59.

          Коментар


          • [QUOTE=4i40;n3322214]
            Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Коя е тази, бре....?

            пп Не съм подстрекател , но не мож и написа името....
            И аз така мислА. Щот страхът в малки дози стимулира, а в големи - парализира. От личен опит го знам.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • [QUOTE=Trakatrak';n3322211]
              Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Докато закърпвах покрива на яхъра, ме ужили оса по средния, ляв, горен пръст. Сега е леко издут и нема казвам на какво прилича. Дъртата, съвсем некльощава, веща, непееща жена пак е фърлала във врящия казан глави на мухи, наместо жабешки бутчета. Още не е изтрезнела.
              Коя е тази, бре....?

              пп Не съм подстрекател , но не мож и написа името....

              Коментар


              • [QUOTE=Trakatrak';n3322211]
                Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Докато закърпвах покрива на яхъра, ме ужили оса по средния, ляв, горен пръст. Сега е леко издут и нема казвам на какво прилича. Дъртата, съвсем некльощава, веща, непееща жена пак е фърлала във врящия казан глави на мухи, наместо жабешки бутчета. Още не е изтрезнела.
                Сложи го на тъмно, влажно и киселинно място....

                пп За да не си помислиш нещо извратено, разбъркай кал и го топни за 5 минути.

                Коментар


                • [QUOTE=4i40;n3322139]
                  Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  фантазиите се избиват от главите с работа ( не в концлагер, разбира се...) . Започвай да садиш грах, нахут, домати ...до косиш и драпаш по тревата....
                  И така до вечерта...
                  Ще ти просветне пред очите...И една бира през туй потно времйе - от 2 л....
                  Докато закърпвах покрива на яхъра, ме ужили оса по средния, ляв, горен пръст. Сега е леко издут и нема казвам на какво прилича. Дъртата, съвсем некльощава, веща, непееща жена пак е фърлала във врящия казан глави на мухи, наместо жабешки бутчета. Още не е изтрезнела.

                  Коментар


                  • [QUOTE=Trakatrak';n3322136]
                    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А за теб немам фантазия никаква. Просто паметта извиква онова слабичкото от сериалите на Бени Хил, де той го шляпа по главичката и си викам "Ей го Чиче!" Като ве сложат с Кака един до друг да сте си лика-прилила. Като любеница до аспержа. Наздраве за сходството в характерите!
                    фантазиите се избиват от главите с работа ( не в концлагер, разбира се...) . Започвай да садиш грах, нахут, домати ...до косиш и драпаш по тревата....
                    И така до вечерта...
                    Ще ти просветне пред очите...И една бира през туй потно времйе - от 2 л....

                    Коментар


                    • [QUOTE=tnm;n3322110]
                      Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Чаят си разлях, докато чета писаниците ти .
                      Наздраве и хубав и усмихнат да е деня ти!
                      А за теб немам фантазия никаква. Просто паметта извиква онова слабичкото от сериалите на Бени Хил, де той го шляпа по главичката и си викам "Ей го Чиче!" Като ве сложат с Кака един до друг да сте си лика-прилила. Като любеница до аспержа. Наздраве за сходството в характерите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        УжасТ! Вярно е, че една дама като я видиш, трябва да ти се прииска да я захапеш, не да я нахраниш, ама тая де ти си я описал, чак ще накъртя, бре!!!
                        Наздраве!
                        Аз така, реалистично-героично се опитах. Нали сред соцреализма съм се пръкнал. Щото, ако по критический реализъм го бях подкарал, ще се налагаше да се изнасям към о. Пасха или о. Питкерн, най-малкото о. Св. Елена. Като придобия бонапартистки комплекс, че съм гътнал Кака, но в резултат се наложило бързо се пръждосам. Наздраве за изолираните убежища!

                        Коментар


                        • Добро утро !

                          Светъл, слънчев, приятен и спорен ден !

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • [QUOTE=4i40;n3321985]
                            Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Браво, заформила се е тлъста мръвка, яко парче месище, същинска ренесансова мадама с три реда паласки, патрондаши и еполети. Така се, нали въоръжена до вежди ходи, как другояче да изглежда? Каке, ти си наша гордост, най-представителната ни кръчмарица, щото да знаят, че заведението квалитетно и положението ни хвалитетно. Само черното дробче дано ме се пбажда.[/QUOTE

                            Добро утро !

                            Да ти имам фантазията...

                            Пардон, добре, че я нямам.....

                            Наздраве !
                            Чаят си разлях, докато чета писаниците ти .
                            Наздраве и хубав и усмихнат да е деня ти!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Браво, заформила се е тлъста мръвка, яко парче месище, същинска ренесансова мадама с три реда паласки, патрондаши и еполети. Така се, нали въоръжена до вежди ходи, как другояче да изглежда? Каке, ти си наша гордост, най-представителната ни кръчмарица, щото да знаят, че заведението квалитетно и положението ни хвалитетно. Само черното дробче дано ме се пбажда.
                              УжасТ! Вярно е, че една дама като я видиш, трябва да ти се прииска да я захапеш, не да я нахраниш, ама тая де ти си я описал, чак ще накъртя, бре!!!
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • [QUOTE=Trakatrak';n3321828]

                                Браво, заформила се е тлъста мръвка, яко парче месище, същинска ренесансова мадама с три реда паласки, патрондаши и еполети. Така се, нали въоръжена до вежди ходи, как другояче да изглежда? Каке, ти си наша гордост, най-представителната ни кръчмарица, щото да знаят, че заведението квалитетно и положението ни хвалитетно. Само черното дробче дано ме се пбажда.[/QUOTE

                                Добро утро !

                                Да ти имам фантазията...

                                Пардон, добре, че я нямам.....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X