IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    тая не беше ли Европа? Иначе след седмица съм там, дет се е раждала Хафрудитата, та д я видим става ли за нещо, не става ли (за всеки случай вземам и жената, ако Фрудита за нищо не става)
    Тъй като по природа съм любознателна и обожавам да се уча, би ли споделил как ще ги съчетаеш нещата с жената и Хафрудитата /ако става/?
    Може да ми се наложи до някога да ползвам твоят челен опит
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      тая не беше ли Европа? Иначе след седмица съм там, дет се е раждала Хафрудитата, та д я видим става ли за нещо, не става ли (за всеки случай вземам и жената, ако Фрудита за нищо не става)
      Пък аз след три седмици при папата. Ама не се бях сетила да си водя резерва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        И ром! Наздраве , tnm
        Ахъ, при това обилно.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Сладолед, шоколадов ... с портокалови кори и поръсен с орехи.
          Наздраве, Lelq!
          И ром! Наздраве , tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            https://m.youtube.com/watch?v=eBHmcORu4og
            Бира или сладолед?
            Сладолед, шоколадов ... с портокалови кори и поръсен с орехи.
            Наздраве, Lelq!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • https://m.youtube.com/watch?v=eBHmcORu4og
              Бира или сладолед?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                тая не беше ли Европа? Иначе след седмица съм там, дет се е раждала Хафрудитата, та д я видим става ли за нещо, не става ли (за всеки случай вземам и жената, ако Фрудита за нищо не става)
                Мани, мани ... Ганглиите му съвсем взеха да дават фира.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Подсети ме, че с младежката ми памет се не сещаме. Да не би Афродита, отмъкната от бика. Или Пандора, прибрала пиянството, разврата и лакомията в кутийка само за себе си.Разкрий се като как се припознаваш, да те знаем занапред.
                  Тея дето ги изброяващ са кротки женици. Аз съм от бесните
                  Наздраве!

                  П.П. С латинският, разбрахме, си зле. Как си с древногръцкия?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Подсети ме, че с младежката ми памет се не сещаме. Да не би Афродита, отмъкната от бика. Или Пандора, прибрала пиянството, разврата и лакомията в кутийка само за себе си.Разкрий се като как се припознаваш, да те знаем занапред.
                    тая не беше ли Европа? Иначе след седмица съм там, дет се е раждала Хафрудитата, та д я видим става ли за нещо, не става ли (за всеки случай вземам и жената, ако Фрудита за нищо не става)

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Добре, дори твърде добре. Щото и по друг начин можеше да ме наречеш, поназнайвайки древногръцките митове и легенди.
                      Наздраве!
                      Подсети ме, че с младежката ми памет се не сещаме. Да не би Афродита, отмъкната от бика. Или Пандора, прибрала пиянството, разврата и лакомията в кутийка само за себе си.Разкрий се като как се припознаваш, да те знаем занапред.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Чи на теб ти глътката много дълбока, шъ затънеш, а ний на сухо. Затова са измислени всекидневните празници, за да не можеш от рано сутрин, ами откога започнат церемониите. Осъзнай се, чадо, пардон, дъще на Диониса.
                        Добре, дори твърде добре. Щото и по друг начин можеше да ме наречеш, поназнайвайки древногръцките митове и легенди.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Кой си има роял, да си го катери където му душа иска
                          Ха-ха-ха, пак прецакаха Прецаканото. Да пием за женската несолидарност!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Уффф, начи!!! Кат вземеш да слагаш едни ограничения и едни рамки ... С повод, без повод, с празник, без празник ... Нормалните хора пием, кога ни се е отворила глътката.
                            Наздраве!
                            Чи на теб ти глътката много дълбока, шъ затънеш, а ний на сухо. Затова са измислени всекидневните празници, за да не можеш от рано сутрин, ами откога започнат церемониите. Осъзнай се, чадо, пардон, дъще на Диониса.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Защо да е добро? Ти си пиеш кафето, а мен Чичи от ранна сутрин ме е пратил да окопавам алабаша. Ако се качиш на кулокрана, може да ми се оправи настроението. Или поне с въже на рамо да качиш рояла на некоя фръци до 12ия етаж. Да свири на простор. Ала едва ли си толкова жертвоготовна както аз за чичката га окопавам алабаша. С пробита капа на главата. Наздраве за самоотвержеността!
                              Кой си има роял, да си го катери където му душа иска

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Пиенето без повод си е алкохолизъм, а поводите за пиене са празник. Затова трябва умереност и да се пие на празници. Но пък ние сме без-делници и за нас всеки ден е празник. Особено когато кръчмарят черпи.
                                Уффф, начи!!! Кат вземеш да слагаш едни ограничения и едни рамки ... С повод, без повод, с празник, без празник ... Нормалните хора пием, кога ни се е отворила глътката.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X