IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве леля
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Тъй де, ама не са разхлаждащи, а разгорещяващи.
      Първо разхлаждат, за да почувстваш по - добре топлината

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Пускам фурната да се загрява е отивам за задни джоланчета и бъчонка Радебергер.
        Виж сега! Аз изповядвам едно специфично разклонение на минимализма - разточителен минимализъм
        Имай търепение, да не предобрим нещата!
        Да пием за размирното и безпринципно смесване на правилата и вкусовете!

        Междувременно,

        Джони Джели и Бони Тейлър


        Като си спомня за ония сооооочни вурстове на Алекс в Берлин /Александерплац/, с оная - лееща се бира..., никакви джоланчета не бих погледнал! Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Пускам фурната да се загрява е отивам за задни джоланчета и бъчонка Радебергер.
          Виж сега! Аз изповядвам едно специфично разклонение на минимализма - разточителен минимализъм
          Имай търепение, да не предобрим нещата!
          Да пием за размирното и безпринципно смесване на правилата и вкусовете!

          Междувременно,

          Джони Джели и Бони Тейлър
          Разточителен минимализъм със задно джоланче ми звучи като Франк Лойд Райт и неговият верен приятел Соколов или Ястребовски беше.
          https://www.vbox7.com/play:0da396766c

          Last edited by Trakatrak; 20.04.2018, 13:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Не само биричката е в зелено :р
            Тъй де, ама не са разхлаждащи, а разгорещяващи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Лелче, много ти се е допила бира нещо. Навремето претенциозните пиячи предпочитаха бира в кафява наместо зелена бутилка, а прозрачната я гледаха направо с пренебрежение, дори отвращение.
              Не само биричката е в зелено :р

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Добро утро, tnm!
                При нас е схлупено , зелено и хладно Все едно денят е бутилка от зелено стъкло със студена и освежаваща напитка . И ако вали се надявам днес да се извали и най - късно утре по обяд, да грейне слънце. Щото ще бръмча на природа
                Приятно изкарване! Аз понеже щот съм вампирясала /както правилно се изрази 4i40/, разходките из Природата ще ги откажа за известно време.
                Наздраве, Lelq!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Минималист?! На джолан и бира?! По стара швабска рецепта? Е, хайде слагай, де.
                  Пускам фурната да се загрява е отивам за задни джоланчета и бъчонка Радебергер.
                  Виж сега! Аз изповядвам едно специфично разклонение на минимализма - разточителен минимализъм
                  Имай търепение, да не предобрим нещата!
                  Да пием за размирното и безпринципно смесване на правилата и вкусовете!

                  Междувременно,

                  Джони Джели и Бони Тейлър

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Добро утро, tnm!
                    При нас е схлупено , зелено и хладно Все едно денят е бутилка от зелено стъкло със студена и освежаваща напитка . И ако вали се надявам днес да се извали и най - късно утре по обяд, да грейне слънце. Щото ще бръмча на природа
                    Лелче, много ти се е допила бира нещо. Навремето претенциозните пиячи предпочитаха бира в кафява наместо зелена бутилка, а прозрачната я гледаха направо с пренебрежение, дори отвращение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Добро утро.

                      Голям ден за мен днес, стискайте палци-ще почерпя
                      Излезе и вторият камък ли? Може го показваш като извънземен, що се е формирал извън земната твърд. Наздраве за извънземните!
                      Last edited by Trakatrak; 20.04.2018, 11:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Ей сега го видОх това! Знаех си аз, че колчем реша да предприема такъв ход, трябва предпазливо да се подсигуря отдалеч. Връзчици, подводници и гаранти.
                        В противен случай веднага след като се отпусна и ми хареса, а няма как да не хареса при тези пищни доволствия, веднага ще пратите някого с папчица под мишница, в която ще има една вероятно нескромна фактурка, а още по-вероятно квитанция от ПКО без бон, естесвено. Такъв гранде белецца няма да се получи тук при присъствието на Горанов на софрата.
                        Уау, познах ли?!

                        Траков, налага се да те разочаровам за екзотиките. Малко сухар и минималист си падам, при това леко германски възпитаник - наблягаме на джоланче, кисело зелце и някоя кнедличка з а разкош. Всичко полято обилно с бира и шнапс от различни чешити. Съчетанието е отвратително, но ефектът е бърз и безотказен. Така се аби по-малко маТриал, а германската културна традиция по принцип мрази разхищенията.
                        Е, понеже имам сложни и деликатни отношения с домакините от инвестора, след поредното разбутване на форума и докарването ми до бяс, зарекох се, че няма да положа нови усилия да изучавам тънкостите на занаята по качването на снимки, което в началото не работеше.
                        Ще се наложи да си ме представите залян и глуповато, но щастливо усмихващ се!

                        Чудя се, с какво да ви поздравя?!
                        Мисля, че с есещам за нещо. Музикален поздрав. Германско е, но познавач(ите да н е бързат да бърчат нос. От изключително качество е и няма да с е изненадам ако вече сте го чествали, но няма да се изненадам и на обратното. Масово не са чували дори за тях.
                        Аксел Руди Пел. Обаче, търа-татъм-татъм - вокалът е на Джони Джоели.
                        Не го слагам по-долу от кой да е в хард рока.
                        Axel Rudi Pell - Don't say goodbye

                        Слушайте утре на по-яко волуме.

                        Лека!
                        Минималист?! На джолан и бира?! По стара швабска рецепта? Е, хайде слагай, де.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Арахна, дали вече не е време да въведем такса за допускане до нашия сплотен, елитарен клуб на Търтеите!? Ние сме заварено положение и не ходи от нас пари да се вземат, но ... при наличие на свободни средства Колето може да подмени интериора, цветенца да сложи по масите, един голям телевизор да сложи на срещу основната маса ...
                          Наздраве!
                          Да, да, ще им искаме пари, за да имаме за външни заведения, пък тук ще се вястваме само кога решат да почерпат. Това се нарича взаимооборот. Ще си плащат като попове след като се подмамили в нашта порутена, непорядъчна, декадентско-бохемска кръчма да си натопят краката в леген с вино. И после да си легнат под масата. Вайн-спа процедура!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Добро утро, Lelq!
                            Прекрасно пролетно време навън. От дъжд и мъгла Балканя се не види.
                            Наздраве!
                            Добро утро, tnm!
                            При нас е схлупено , зелено и хладно Все едно денят е бутилка от зелено стъкло със студена и освежаваща напитка . И ако вали се надявам днес да се извали и най - късно утре по обяд, да грейне слънце. Щото ще бръмча на природа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Добро утро! Стискам! Давай кафето!
                              Добро утро, Lelq!
                              Прекрасно пролетно време навън. От дъжд и мъгла Балканя се не види.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Ей сега го видОх това! Знаех си аз, че колчем реша да предприема такъв ход, трябва предпазливо да се подсигуря отдалеч. Връзчици, подводници и гаранти.
                                В противен случай веднага след като се отпусна и ми хареса, а няма как да не хареса при тези пищни доволствия, веднага ще пратите някого с папчица под мишница, в която ще има една вероятно нескромна фактурка, а още по-вероятно квитанция от ПКО без бон, естесвено. Такъв гранде белецца няма да се получи тук при присъствието на Горанов на софрата.
                                Уау, познах ли?!

                                Траков, налага се да те разочаровам за екзотиките. Малко сухар и минималист си падам, при това леко германски възпитаник - наблягаме на джоланче, кисело зелце и някоя кнедличка з а разкош. Всичко полято обилно с бира и шнапс от различни чешити. Съчетанието е отвратително, но ефектът е бърз и безотказен. Така се аби по-малко маТриал, а германската културна традиция по принцип мрази разхищенията.
                                Е, понеже имам сложни и деликатни отношения с домакините от инвестора, след поредното разбутване на форума и докарването ми до бяс, зарекох се, че няма да положа нови усилия да изучавам тънкостите на занаята по качването на снимки, което в началото не работеше.
                                Ще се наложи да си ме представите залян и глуповато, но щастливо усмихващ се!

                                Чудя се, с какво да ви поздравя?!
                                Мисля, че с есещам за нещо. Музикален поздрав. Германско е, но познавач(ите да н е бързат да бърчат нос. От изключително качество е и няма да с е изненадам ако вече сте го чествали, но няма да се изненадам и на обратното. Масово не са чували дори за тях.
                                Аксел Руди Пел. Обаче, търа-татъм-татъм - вокалът е на Джони Джоели.
                                Не го слагам по-долу от кой да е в хард рока.
                                Axel Rudi Pell - Don't say goodbye

                                Слушайте утре на по-яко волуме.

                                Лека!
                                Колега Начев ..., добре дошъл!

                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X