IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Попът, дето скучаел

    Доколкото съм чувал - попът имал възможност за избор - след попадията, наред бил клисарят. Затова мисля, че не е скучаел много.

    Друго предположение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Казват - Фениксът възкръсвал от пепелта... Други предложения /предположения/ - щом вкарваме в дискусията и пепелта?
      В случая пепелта е свързана с разкаянието. И аз преди няколко дни издирвах от нея, че да си посипя ритуално главата. Ама това не в Кръчмата, а в друга тема на форума.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Казват - Фениксът възкръсвал от пепелта... Други предложения /предположения/ - щом вкарваме в дискусията и пепелта?
        Попът, дето скучаел

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          А бе, то щом е за идеята, пепел винаги ще се намери.
          Наздраве, Lelq!

          Казват - Фениксът възкръсвал от пепелта... Други предложения /предположения/ - щом вкарваме в дискусията и пепелта?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            А бе, то щом е за идеята, пепел винаги ще се намери.
            Наздраве, Lelq!
            Наздраве, tnm! И като от снощи сме на туй, да се разпиша и аз
            https://youtube.com/watch?v=88Asvo9DH8A
            Last edited by Lelq; 20.04.2018, 23:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Добре, че е пролет и огънят не е пален Наздраве, tnm!
              А бе, то щом е за идеята, пепел винаги ще се намери.
              Наздраве, Lelq!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Lelq, скъпа! Пиенето никога не може да е в повече. И помислите за отказването от него винаги са еретични.
                Наздраве!
                Добре, че е пролет и огънят не е пален Наздраве, tnm!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Ами, ти ми взе страха с този анонс, че вече "Наздраве" при теб не върви.
                  Дай де прегледаме още веднъж травките, пък може да нагодим нещо сгодно.
                  Нещо ще извадим, друго ще прибавим.
                  Ми нагоди нещо силно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                    Незнам какво получаваш, ама и не ме интересува. И хич не държа някой да ме гледа с възхита , почит и угода. Пиенето ми идва в повече и е време да го откажа !Не ми се разбира какво говоря явно?!
                    Lelq, скъпа! Пиенето никога не може да е в повече. И помислите за отказването от него винаги са еретични.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 20.04.2018, 21:52.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Мдааааа, явно си наборче на Чиче и дори не си спомняш коя работа е станалата и що е всичко останало. Наздраве за съхранените светли спомени!

                      Достоен, но доста завоалиран отговор... )) Това аз наричам пазене на авторитет! Между другото - би ли ме светнал - за какво е необходим "авторитетът" ни на безполови същества?

                      ... и не мога да разбера - откъде познаваш чичковите червенотиквеничковчета /пардон - възможности/?

                      Наздраве за спомените, когато... станат такива!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Нещо по - силно предложи. Травките няма да свършат работа
                        Ами, ти ми взе страха с този анонс, че вече "Наздраве" при теб не върви.
                        Дай де прегледаме още веднъж травките, пък може да нагодим нещо сгодно.
                        Нещо ще извадим, друго ще прибавим.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Както е известно, аз много бавно стоплям... /загрявам, де/..., та - да попитам допълнително: коя работа е станала, колко и как точно е станала?

                          Никакви задни мисли нямам с въпроса си..., нито пък предни- или дори и средни мисли..., просто си питам - така, неангажиращо...

                          /...обстановката е такава - няколко вида бира, но аз викам наздраве - с червено вино и една пЪрфектна картофена салатКА.../ ))
                          Мдааааа, явно си наборче на Чиче и дори не си спомняш коя работа е станалата и що е всичко останало. Наздраве за съхранените светли спомени!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Easy, Леля!
                            То всичко е само наужким.
                            Мента, глог и валериан!
                            Нещо по - силно предложи. Травките няма да свършат работа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                              Незнам какво получаваш, ама и не ме интересува. И хич не държа някой да ме гледа с възхита , почит и угода. Пиенето ми идва в повече и е време да го откажа !Не ми се разбира какво говоря явно?!
                              Easy, Леля!
                              То всичко е само наужким.
                              Мента, глог и валериан!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Както е известно, аз много бавно стоплям... /загрявам, де/..., та - да попитам допълнително: коя работа е станала, колко и как точно е станала?
                                Понеже е ракиено време, пък аз по случайност още не съм капълдисал, нека споделя какво разбрах. Без препоръка, де.

                                Древните елини са олицетворявали мъжкото начало с бик. От главата до кръста си е същи бик - муцуна и рога големи. На разминаване, мъжките задължително се обръщат с рамената напред, та да не им се удрят рогата, щото те са си по принцип големи.. Това разбира се е валидно когато всичко е мирно и тихо.
                                Когато решат да се бият за вниманието на самка, тогава всичко е ясно - разширени ноздри, кървясали очи и ударяй здраво.

                                От кръста надолу май си беха човеци?!
                                Че да става работата.

                                Докато ти пиша, започнах да се съмнявам, че из главата ми се въртят некви сцени от египетските пирамиди, ама то и там принципът е същият.

                                Наздраве!
                                За мъжкото начало.
                                Last edited by nachev; 20.04.2018, 20:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X