IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мерси за съвета Мамун,съгласен съм с теб.

    Леля,не бягам по тъча,наптотив-слагайте масите,черпнята е голяма,аз Началник ли съм или лукова глава
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Добро утро.
      днес,релакс,след дълга и изтощителна и много важна седмица за мен.

      кафе,сок и дребни сладки за всички.

      променя ми се много житието и битието,след тази седмица,минавам на друг начин на работа, ще ми е вече по-трудно да посещавам кръчмата,поне не толкова често колкото ми се иска.

      Ама ще намирам време за по едно бързо поне....

      Благодаря Ви много.
      Да се нядяваме , че ще ти хареса промяната и ще си заслужава. Честито!

      А сега по същество! Как ти мина през ума, че можеш да минеш с дребни сладки и кафе ?! Цял ден да стискам палци и два месеца с разбит сън и психика !! Даже колеги ми предлагат успокоителни !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Добро утро.
        днес,релакс,след дълга и изтощителна и много важна седмица за мен.

        кафе,сок и дребни сладки за всички.

        променя ми се много житието и битието,след тази седмица,минавам на друг начин на работа, ще ми е вече по-трудно да посещавам кръчмата,поне не толкова често колкото ми се иска.

        Ама ще намирам време за по едно бързо поне....

        Благодаря Ви много.
        Добрутро!

        Ха честито!!!

        Внимавай да не се обърнеш в робот!!!

        Опасността при предизвикателна и много добре заплатена работа е огромна!!!

        Границата е много тънка.

        Наздраве!

        Коментар


        • Добро утро.
          днес,релакс,след дълга и изтощителна и много важна седмица за мен.

          кафе,сок и дребни сладки за всички.

          променя ми се много житието и битието,след тази седмица,минавам на друг начин на работа, ще ми е вече по-трудно да посещавам кръчмата,поне не толкова често колкото ми се иска.

          Ама ще намирам време за по едно бързо поне....

          Благодаря Ви много.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Добро утро! Времето е точно такова, каквото поръчах! Готини дни и на вас!

            Коментар


            • И проблема не е в твоят таблет, а в моя телевизор . Сетих се и мисля, че оправих линковете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Обикновено ползвам целината за телешко варено, а копърът - за таратор ... Ако при теб се получи, сподели.
                Наздраве!
                Спокойна нощ с красиви сънища! И благодаря!
                https://youtube.com/watch?v=8vXdIJSGSZU

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                  Виж как човек може да научи и нещо практично! Аз пък бих ползвал за това целината или дори и копъра...

                  /абстрахирам се от фразата при импровизациите в "Младост 5" - на тема: "да почешеш копъра!"/
                  Обикновено ползвам целината за телешко варено, а копърът - за таратор ... Ако при теб се получи, сподели.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    С нищо. На тоя етап само изказах дълбокото си съжаление от липсата на пепел. Този, към когото беше отправен коментара ми, прояви разбиране и вероятно ще изчака докато започне сезона за приготвянето на лютеницата.

                    П.П. Сега се сетих, че Вълчо - 34 при липса на пепел, ползваше мерудията от пастърмата. Може и ти да пробваш.


                    Виж как човек може да научи и нещо практично! Аз пък бих ползвал за това целината или дори и копъра...

                    /абстрахирам се от фразата при импровизациите в "Младост 5" - на тема: "да почешеш копъра!"/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Държа си на мойто. Скучаел . Някой друг ако има и иска да сподели, да казва

                      ако трябва да избираме - по-скоро попадията скучае, отколкото попа.., но това си е лично и неангажиращо мнение...

                      не познавам материята..., особено пък скуката...

                      иначе, човек разтоварва по различни начини, които изглеждат на незапознатите като скука...


                      Разбира се - в кръчмата скука не съществува!

                      Тя е като пристан за всеки моряк, след могъщите щормове! Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Проблем с таблета. Ни ще да отвори линка. Сигурно музиката си я бива. Вие двамата с Арахната сте естети в това отношение.
                        Наздраве!
                        Може би така ще откриеш точният клип
                        Имам въпрос, ама ще питам на лични . Казвам за да си ги провериш след малко ONE NIGHT STAND (In The Air Tonight - Phil Collins - cover by Axel Rudi Pell)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Тъкмо ще обменим опит, защото и аз трудно намирам, когато ми потрябва...

                          С какво замени липсващият продукт?

                          /очевидно пазарът има дефицити, но за тоя не ми беше идвало на ум.../
                          С нищо. На тоя етап само изказах дълбокото си съжаление от липсата на пепел. Този, към когото беше отправен коментара ми, прояви разбиране и вероятно ще изчака докато започне сезона за приготвянето на лютеницата.

                          П.П. Сега се сетих, че Вълчо - 34 при липса на пепел, ползваше мерудията от пастърмата. Може и ти да пробваш.
                          Last edited by tnm; 20.04.2018, 22:53.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Наздраве, tnm! И като от снощи сме на туй, да се разпиша и аз
                            https://m.youtube.com/watch?v=88Asvo9DH8A
                            Проблем с таблета. Ни ще да отвори линка. Сигурно музиката си я бива. Вие двамата с Арахната сте естети в това отношение.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Доколкото съм чувал - попът имал възможност за избор - след попадията, наред бил клисарят. Затова мисля, че не е скучаел много.

                              Друго предположение?
                              Държа си на мойто. Скучаел . Някой друг ако има и иска да сподели, да казва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                В случая пепелта е свързана с разкаянието. И аз преди няколко дни издирвах от нея, че да си посипя ритуално главата. Ама това не в Кръчмата, а в друга тема на форума.
                                Наздраве!

                                Тъкмо ще обменим опит, защото и аз трудно намирам, когато ми потрябва...

                                С какво замени липсващият продукт?

                                /очевидно пазарът има дефицити, но за тоя не ми беше идвало на ум.../

                                Коментар

                                Working...
                                X