IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Добро утро!

    Колега Начев, някъв песимизъм лъха
    Ох, Тъмънче!
    Ще ми се да кажа една свежа, кръчмарска приказка, но дори и след второто кафе, задекранното устройство на компа ми продължава да получава рипорти за массив фейлиър в предавателния механизъм. Ами, скоростната ми кутия не зацепва.

    Има една леко шашава тема за растежа - всъщност сетих се, че срещнах името ти там, така че я познаваш добре. Поради неведоми причини не можах да изключа след някакви мои вчерашни бегли и семпли изяви. Продължих да претакам до късно на бутилка хубаво червено. Обичайно избягвам червеното, но пък то държи ума и сетивата ми в по-добра кондиция от други разни.
    Gary B.B. Coleman - The Sky is Crying

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Арахната нали е кухорог, има етология на стадно животно. Следи конкуренцията изкъсо.
      Наздраве, Lelq!
      Наздраве, tmn!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Ти досиета на всички ли водиш ? Кой на колко е и колко пъти
        За любов никога не е късно
        Добро утро! Давай кафе!
        Арахната нали е кухорог, има етология на стадно животно. Следи конкуренцията изкъсо.
        Наздраве, Lelq!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Е, ти си преценяваш дали ще плащаш или ще си вземеш двойна аванта. Въпрос на светоусещане. И на късмет.
          Въпрос на желание е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Че аз имам две безбодливи къпини, ама моми със запретнати поли да никнат под тях не се забелязват. Налага се аз да гиводя там и да им припомням култовата песен, ама те шамари наместо ласки се канят да раздават. Какво им разбира главата от изкуство и флаш моб? Наздраве за артмомите!
            Това, защото твоите къпини културни /т.е - селскостопанска култура/. Виж, ако са диво расли ... свят ще ти се завие от момите
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Начев, на твойта възраст любовта платонична. Може я практикуваш без задръжки от чужди, демек женски удръжки. Учи се от Чиче. Седи си у Дивото и заглежда бабичките. А те го пустосват, че само ги заглежда. Но толкоз може. Наздраве за навитите бабички и развитите чичета!
              Ти досиета на всички ли водиш ? Кой на колко е и колко пъти
              За любов никога не е късно
              Добро утро! Давай кафе!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Интересно, ама безплатен обяд няма!
                Е, ти си преценяваш дали ще плащаш или ще си вземеш двойна аванта. Въпрос на светоусещане. И на късмет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Ех, Кръчма!
                  Още един пропилян ден без любов хвърлихме в чувала.
                  А слънцето пече!

                  Ще се погрижа за теб!
                  Брилянтно изпълнение на Джо Бонамаса. Просто велик!
                  Кака Бет е твърде татуирана за вкуса ми, но е много добра!
                  Поздравявам,
                  Joe Bonamassa with Beth Hart - I'll Take Care of You
                  Добро утро!

                  Колега Начев, някъв песимизъм лъха от коментара ти. Що така!?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Ех, Кръчма!
                    Още един пропилян ден без любов хвърлихме в чувала.
                    А слънцето пече!

                    Ще се погрижа за теб!
                    Брилянтно изпълнение на Джо Бонамаса. Просто велик!
                    Кака Бет е твърде татуирана за вкуса ми, но е много добра!
                    Поздравявам,
                    Joe Bonamassa with Beth Hart - I'll Take Care of You
                    Начев, на твойта възраст любовта платонична. Може я практикуваш без задръжки от чужди, демек женски удръжки. Учи се от Чиче. Седи си у Дивото и заглежда бабичките. А те го пустосват, че само ги заглежда. Но толкоз може. Наздраве за навитите бабички и развитите чичета!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      А защо не за къпините...?
                      Пак са без бодли.....Има моми под тях....Нямат игли да те бодат по задника...А и свежест в гърлото и захар в тялото ти дават...( щот си на възраст и ти требва.), кръвоносната система ти поддържат...( щот до някакви израстъци, кръвчица вече не стига...)

                      Наздраве !
                      Че аз имам две безбодливи къпини, ама моми със запретнати поли да никнат под тях не се забелязват. Налага се аз да гиводя там и да им припомням култовата песен, ама те шамари наместо ласки се канят да раздават. Какво им разбира главата от изкуство и флаш моб? Наздраве за артмомите!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                        Аман, аман.... Не знам де ги намирате тези капини без бодли, че и с моми.... Със запретнати поли.....
                        Стига и ти си развалял идилията, бре...!
                        Как къде ? - в мечтите и сънищата....
                        Щот ако е наяве, става аман - заман.......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          А защо не за къпините...?
                          Пак са без бодли.....Има моми под тях....Нямат игли да те бодат по задника...А и свежест в гърлото и захар в тялото ти дават...( щот си на възраст и ти требва.), кръвоносната система ти поддържат...( щот до някакви израстъци, кръвчица вече не стига...)

                          Наздраве !
                          Аман, аман.... Не знам де ги намирате тези капини без бодли, че и с моми.... Със запретнати поли.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ръцете рязко взеха да окъсяват, викаш!?
                            Наздраве!

                            П.П. За Блиц не ме е яд, ама нещо прецаках и Читанката, че сега не мога да чета книги. Ще търся някакво решение.
                            Окъсяват яко....
                            Друго е лошо...Като сложа очила виждам на близко и мога да работя, но след 1 час така ми се замайва главата, че ми требва нещо младо и меко да се подпра....Ходя по коридорите като боцман на кораб при 6 бала вълнение...Пак Мъкаааа....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Безопасната игла най-трайно захваща.Що не боде. Наздраве за розите без бодли!
                              А защо не за къпините...?
                              Пак са без бодли.....Има моми под тях....Нямат игли да те бодат по задника...А и свежест в гърлото и захар в тялото ти дават...( щот си на възраст и ти требва.), кръвоносната система ти поддържат...( щот до някакви израстъци, кръвчица вече не стига...)

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Ти си добре с незнанието....
                                Щот аз със знанието съм за никъде.....Не мога да целя буквите на телефона.....Малък екран, нищо не видя.....Купих таблет...Пробвах на вилата да се включа...Не тръгна мобилната версия на Инвестора...Пак не видя и не целя буквите......Мъкаааа......Щях да го метна по гаргите....

                                пп Както писа Наивника - с тази информационна неграмотност съм за никъде...
                                Ръцете рязко взеха да окъсяват, викаш!?
                                Наздраве!

                                П.П. За Блиц не ме е яд, ама нещо прецаках и Читанката, че сега не мога да чета книги. Ще търся някакво решение.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X