IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    , обаче толкова скапан хляб като в българско заведение никъде не съм ял!!!
    Задръж топката, Груев! Проучвал съм този въпрос, нещата не са толкова трагични, въпреки тяхната безнадеждност Хлебарят Пресиян: Новата алхимия на хляба може да ни превърне в световен център. Неизказаните истини за хляба в България.

    Everything I own

    на групата ... Bread

    Наздраве!

    Коментар


    • Начи, сетих се пак за чужбината, а знаете, че съм си националист и по душа, и по убеждения, обаче толкова скапан хляб като в българско заведение никъде не съм ял!!! А сме една от най-големите страни проиводителки и износителки на пшеница света! Срамно е до степен на национална катастрофа това, че тук се ядат само полуфабрикати от била и лидл в заведенията ни, а уж черпим всички гости с хляб и сол, като ни дойдат на делегация. Да не говорим, че истинска българска пита съм ял само в едно заведение в Добрич преди 15-на години. Срам и трагедия, ако някой може да ми обясни този парадокс, ще съм много благодарен.

      Та да сложа една погача с месо, баба ми я наричаше месник, уникално я правеше, та да си спомним за традициите, когато у нас имаше истински кулинари, за разлика от сегашните пищман мастершефове! Виното сами ще си го налеете

      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Добро утро, клиентелата на Кръчмата!

        Днес изкарах деня в голям кеф. Блокирах си телафона и родата и семейството изгуби връзка с мен. Сега, вече цял час си "прелиствам" неприетите повиквания.
        Наздраве!
        Таа па се нашмотала, упуснала фона у къртичина и после се плъзгала по тревата да открие откъде дрънчи. Добре че некоя крътица не я уапала за носа. Пък змийчетата я подминавали като посестрима. И на това му вика голем кеф. Алкохола не прощава!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Днес изкарах деня в голям кеф.
          Тъкмо сега слушам нещо адски размазващо и сетих, как нескромно са поФали ... та скоминясахме завистливо
          Riding the Blues

          Коментар


          • Добро утро, клиентелата на Кръчмата!

            Днес изкарах деня в голям кеф. Блокирах си телафона и родата и семейството изгуби връзка с мен. Сега, вече цял час си "прелиствам" неприетите повиквания.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Имам си мой . Незнам кой е бил на шезлонга
              Леле, коя ли е била на шезлонга? Некое блонди дългокрако. Пропуск голям като се пускам по хамаците. Днес прочетох половината "Десет малки негритян", наместо да се завърта покрай шезлонга. Ама съм тъп. Наздраве за увлекателната Агата Кристи!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Хамака бе за мен. Почти цял ден. За теб остана шезлонга, че да си напочаш .... колената. Наздраве за плажния крем!.
                ​​​​​
                Имам си мой . Незнам кой е бил на шезлонга

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добро утро! Днес голямо кафе и малък сладолед и един хамак :р
                  Днес ще съм ахмак.
                  Хамака бе за мен. Почти цял ден. За теб остана шезлонга, че да си напочаш .... колената. Наздраве за плажния крем!.
                  ​​​​​

                  Коментар


                  • Покатерих се с чашите, сега мога да си пусна и вефа и да се надявам бриза да ме залюлее
                    https://youtube.com/watch?v=B9FzVhw8_bY
                    Last edited by Lelq; 25.04.2018, 11:51.

                    Коментар


                    • Добро утро! Днес голямо кафе и малък сладолед и един хамак :р
                      Днес ще съм ахмак.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Наздраве на хората , който могат да се наслаждават на живота , и да забелязват неговата красота . Тези хора са най силно присъстват в тази тема.
                        https://www.youtube.com/watch?v=fXys1CZ8whU

                        В тая тема, за разлика от оная тема, пишем хора, дето нямаме претенции написаното от нас да стане като пословична мъдрост за следващите поколения.
                        Наздраве, Todor Sabev!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          А някои са и под масите
                          жертви на алкохолни производни !!?!? Какво да им предложим за реанимация, нещо жертвено и ужасно !? -сетих се за Леми версията sacrifice https://www.youtube.com/watch?v=1QxE366suBE
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Стига дремахме по масите бе хора, да разсъним с некви алтернативисти, да се освестим и за по една наздравица да кажем примерно
                            https://www.youtube.com/watch?v=ZYG3BPvFOgs
                            А някои са и под масите

                            Коментар


                            • Стига дремахме по масите бе хора, да разсъним с некви алтернативисти, да се освестим и за по една наздравица да кажем примерно
                              https://www.youtube.com/watch?v=ZYG3BPvFOgs
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Наздраве на хората , който могат да се наслаждават на живота , и да забелязват неговата красота . Тези хора са най силно присъстват в тази тема.
                                https://www.youtube.com/watch?v=fXys1CZ8whU
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X