IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Едно на крак,бърже,че нема време
    На крак не може. Ти да не си Джон Силвър? Трябва да си здраво стъпил на двата крака, за да ти налеем. Що иначе вземеш залитнеш и паднеш в деколтето я на Кака, я на Леля. А те напоследък от намеци не разбират. Пък натвърдъците поемат с твърд ответ. Земе се похабиш заради едно на крак.

    Коментар


    • Едно на крак,бърже,че нема време
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Деменцията е в ход. Хормоните бушуват. Да се занимаваш с мен не си струва. Виж архитектът, де те е изтипосал по-доле, си заслужава дребната шарка сипаница. Вземай мерки. Наздраве за здравните мерки!
        ​​​​​​
        Тцъ! С него не сме си толку близки. Ти ще го отнесеш. Решила съм го!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • ЗАБАВЛЯВАТЕ ЛИ СЕ С ЕВРЕЙСКАТА КРАСАВИЦАААААААААА РЪЦ РЪЦ
          ХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХ



          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Къде го Грую? Днес му е ден за бъзик. Ще му пеа "Бели пеперудки къде кацнахте, на синия труп ли?" Наздраве за неочакваните резултати! И за пропуснатите дузпи!
            тук съм, ама в Русе. Обаче малшанс и ме е яд за онзи гнусен тумбак и скапаната Урсула, но животът продължава. Наздраве!

            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Не искам а и не мога да бъда много гаден и завислив, но с туй кило череши и тази рязка смяна на надморската височина (от един Еверест), ми минават много интересни мисли по многострадалната ми глава.....

              Да не прочета заглавие в блиц - градушка от костилки падна в Алпите....

              Наздраве !
              Нееее, ако ги изяде сама това ще е свръхбагаж, така че да слага на масата.

              Коментар


              • Къде го Грую? Днес му е ден за бъзик. Ще му пеа "Бели пеперудки къде кацнахте, на синия труп ли?" Наздраве за неочакваните резултати! И за пропуснатите дузпи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добро утро!
                  От цялата тълпа с която ще пътувам, само на мен направили застраховка - отмяна на полет . Първо се ядосах, ама като гледам как върви денят ми, може и да са прави

                  Да сервирам кафе,

                  https://m.youtube.com/watch?v=N1OB7NmLvDw
                  Това понеже си от кръчмата и са с особено отношение. Рекли са си или дето си голем кутсузлия, или пък оотявлена късметлийка. Да не забравиш си внесеш членския внос в кръчмата. Дюлева или кайсиева, че такава най ни сладко да пьем.

                  Коментар


                  • Добро утро!
                    От цялата тълпа с която ще пътувам, само на мен направили застраховка - отмяна на полет . Първо се ядосах, ама като гледам как върви денят ми, може и да са прави

                    Да сервирам кафе,

                    https://m.youtube.com/watch?v=N1OB7NmLvDw

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Не искам а и не мога да бъда много гаден и завислив, но с туй кило череши и тази рязка смяна на надморската височина (от един Еверест), ми минават много интересни мисли по многострадалната ми глава.....

                      Да не прочета заглавие в блиц - градушка от костилки падна в Алпите....

                      Наздраве !
                      Нямам твойте проблеми Ти внимавай, да не те стигне пак нещо, че тъкмо те е отпуснало
                      Ще донеса светена вода , да се пазиш от лоши очи или там каквото те стига .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Добра нощ!
                        https://m.youtube.com/watch?v=9HRY8YcszwA

                        Черпя , щото най - накрая се справих с багажа. И се оказа, че казарма на мен не ми трябва, щото е под зададените условия. Явно само ограниченията са ме дразнили .
                        Не искам а и не мога да бъда много гаден и завислив, но с туй кило череши и тази рязка смяна на надморската височина (от един Еверест), ми минават много интересни мисли по многострадалната ми глава.....

                        Да не прочета заглавие в блиц - градушка от костилки падна в Алпите....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Добра нощ!
                          https://m.youtube.com/watch?v=9HRY8YcszwA

                          Черпя , щото най - накрая се справих с багажа. И се оказа, че казарма на мен не ми трябва, щото е под зададените условия. Явно само ограниченията са ме дразнили .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не знам, не знам ... Напоследък се замислям като каква ли болест да ти докарам на главата. Язва вече си имаш, подаграта - и тя добре. Ишиасът ти го провокирах преди време ... Трябва да е нещо по-кардинално, по-травмиращо ... Може би нещо свързано с обмяната на веществата /някой полов хормон да ти се загуби/ или на деменцията да почваме да разчистваме пътя!?
                            Наздраве!
                            Деменцията е в ход. Хормоните бушуват. Да се занимаваш с мен не си струва. Виж архитектът, де те е изтипосал по-доле, си заслужава дребната шарка сипаница. Вземай мерки. Наздраве за здравните мерки!
                            ​​​​​​

                            Коментар


                            • мислъ че тя ше спечели. много е красива






                              Коментар


                              • ай наздраиииииииииииииииииииииии

                                да се позабавляяяяяяяяяяямиии с еврейската красавица от израеееееееееееееееееееееееееелллллллллллллллллллл л

                                хахахххяхяхяхяхяхяхяхяххяххяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяяяя





                                Коментар

                                Working...
                                X