IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ех!
    Честит празник бе, Тракащ, членестоног, хитинов, оматидоок Трак с Трак такъв!
    Да се не отървеш от добро настроение, здраве и честит живот!
    Happy Birthday Song To My Friend

    Коментар


    • Наздраве, Трак, жив и здрав - днес било европейски ден на морето, та дано си морско чадо, ама май не си, но това също си е повод за почерпка
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ней твоя работа пък и не ти ходи да си толку любопитен.
        Давай кафето и тортата!
        Ай, от мен да мине, се види, че съм Тончо Арабията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Злобей, злобей, то се връща със страшна сила и двойна мощ. Защото при женорята всяка година след трийсетте се брои за две. Каке, ти като кога беше!
          Ней твоя работа пък и не ти ходи да си толку любопитен.
          Давай кафето и тортата!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Я, да видим кой днес е изпълзял от Сатурновата дупка!? Кой!?Кой!?
            Фанала съм вилицата в едната ръка, ножа в другата, сложила съм чашата с голям литраж пред мене си и чакам - кафета, торти, ром /питие/, коняци ...
            Да е жив и здрав Арахната и веднага да ме почерпи, че отивам да изпълнявам контролни функции!
            Наздраве, за негово здраве!
            Злобей, злобей, то се връща със страшна сила и двойна мощ. Защото при женорята всяка година след трийсетте се брои за две. Каке, ти като кога беше!

            Коментар


            • Днес е тъжен ден за цялото просветено и прогресивно човечество в мое лице. Повече няма да пояснявам, защото и без това Чиче тържествува. Кака се пука от кеф. Грую се поглажда мъдро по брадичката. Хемил се точи "Така му се пада на Тракалото като недолюбва кончетата." А Леля обръща очи към небото с възклицанието "Макар анатемосана, Господ чу моите молби!" И понеже требва почерпа, поне ще гледам ви присяда. Да ви е вкусно!

              Коментар


              • Я, да видим кой днес е изпълзял от Сатурновата дупка!? Кой!?Кой!?
                Фанала съм вилицата в едната ръка, ножа в другата, сложила съм чашата с голям литраж пред мене си и чакам - кафета, торти, ром /питие/, коняци ...
                Да е жив и здрав Арахната и веднага да ме почерпи, че отивам да изпълнявам контролни функции!
                Наздраве, за негово здраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Добра вечер на всички!. С чичо Чарли !
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Добра нощ, Кръчма ! Леля се сдоби с голяма и сладка диня и даже вече я дълбае с лъжицата. Какво ще пием ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Май съм прекалил вчера с пожеланията и заклинанията за нашата пре-красна кака. Исках да я поизкъпя и подготвя за новия ухажор Архитекта. Ама съм пресолил нещо манджата, та я поочукало с ледчета за рома. Колкото да й го разводни.
                      https://www.vesti.bg/bulgaria/gradus...-vreme-6082504

                      Събрах две кофи с лед и сега съм напълнила фризера. Зер, зян да не става природния продукт. При следващото пребиваване у хабитата, мое да ми се обадиш без да се товариш с притеснения, свързани с главоболие - било от пиене, било от това, че ще ти надуя главата с приказки.
                      Наздраве!

                      П.П. Ся са присетих, че и за друго мое да се ползва леда, ама ти си, таковата, болнаф, та не знам ...
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Аз , като един профайлър , мога да кажа буйна и палава и с необуздано въображение. Готините хора пишат в тази тема. Един от принципите е тънкото чувство на хумор не само на ТНМ, но и Траката. Наздраве . Айде че отивам на
                        стриптийз бар, и не само бира в градинката.

                        Ето и един поздрав и от мен.

                        https://www.youtube.com/watch?v=YKy4riaOBMk

                        Ние с Арахната го докарваме на нещо като словестно танго. Само де не можем да се разберем, кой да подава стъпките и кой е този, които да ги следва.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар




                        • Биреното в(б)реме ме нападна. От три дена все на биричка попадам. И после се гъна стомашно. Но лятото пуфти в далечината и тежко, жежко наближава.
                          https://www.youtube.com/watch?v=fS0_Eplly7o



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Аз , като един профайлър , мога да кажа буйна и палава и с необуздано въображение. Готините хора пишат в тази тема. Един от принципите е тънкото чувство на хумор не само на ТНМ, но и Траката. Наздраве . Айде че отивам на
                            стриптийз бар, и не само бира в градинката.

                            Ето и един поздрав и от мен.

                            https://www.youtube.com/watch?v=YKy4riaOBMk

                            Тънко чувство за хумор у Тянчету? Де се готви ме закарфичи като школски експонат. Това са дебелашки даскалски шеги от типа *Ще те забода на черната дъска с тебешир в ръка да ми нарисуваш орбитата на мухата, де ти е в главата." Шугобийка е тяяяяя (нка), като шугава овчица, де я постоянно сърби. Преди плашеше с карабина, после с казан, сетне със зъл поглед и накрая извади кабърчета ни забучва на корково табло. От личен опит знам, че следва да забучи Чиче - като торен бръмбар, после Анонимко - като божа кравичка, накрая може и теб - като щурец. Пай са! Препараторът идва!

                            Коментар


                            • Май съм прекалил вчера с пожеланията и заклинанията за нашата пре-красна кака. Исках да я поизкъпя и подготвя за новия ухажор Архитекта. Ама съм пресолил нещо манджата, та я поочукало с ледчета за рома. Колкото да й го разводни.
                              https://www.vesti.bg/bulgaria/gradus...-vreme-6082504

                              Коментар


                              • Дубрутру.

                                Каве правите ли още?

                                Хубав ден .
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X