IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Казват, дето надеждата умирала последна. Кво умряла, бре!!! Ти направо я закопа. След 40 дни и помен ще й правим.
    Наздраве!

    П.П. Аз съм родена в неделя, по обяд. Кръстена съм на голям църковен празник, ама понеже било студено, другите майки се уплашили и други деца за кръщене нямало. И отчето отсякло - самосъдка ще е. Подир туй като го напили, писал, че съм отроче от мъжки пол в кръщелното. Та, още оттогава съдбата ми е предопределена.
    Така де, Татянинден измежду най-студените. Правилно съм уцелил като кръщелник.
    Баща ми разправяше, че понеже бил седмаче, не се очаквало да оцелее, макар да го турили да реве до огъна, та не бил оформен като регистриран. Бая по-късно станала тая работа, но попът бил пиян и му объркал с три дни рождената дата. Когато му дойде времето, си отиде на сутринта след истинската му рождена дата. Мир на праха му!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Вчера в 23.23 часа навърших дваесе и пет. Но понеже съм си прос като гладен кос, та се усещах като на дваесе и една. И се почувствах длъжен се почерпа, после вас. Така хитрата кака с двата крака кацна в батака. Щото си мисли, че като знае датата, първа ще сяда на масата. Ама часът е важен, часът. Което ми достави шанса пак да яфинтирам с една петифурка, която й промуших между краката под учудения й поглед. И “Голллл!“
      Благодаря за поздравленията и пожеланията. Скромна почерпка все пак ще има.





      Казват, дето надеждата умирала последна. Кво умряла, бре!!! Ти направо я закопа. След 40 дни и помен ще й правим.
      Наздраве!

      П.П. Аз съм родена в неделя, по обяд. Кръстена съм на голям църковен празник, ама понеже било студено, другите майки се уплашили и други деца за кръщене нямало. И отчето отсякло - самосъдка ще е. Подир туй като го напили, писал, че съм отроче от мъжки пол в кръщелното. Та, още оттогава съдбата ми е предопределена.

      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Не съм къпризен и махнаджия към почерпката на Тарантул, но защо ни пробутва старо шампанско.....
        Мехурчетата отдавна са изфирясали.....( Кът някои благи спомени по отминалата младост )
        Нелитъй срам бре ...!

        Наздраве, макар и изветряло такова... ! И за наказание да почерпиш още веднъж....
        Това е бело винце бе, Ъхмък. От моите стародавни запаси. Що аз бело винце не пием. Но кога ми подарят някое, го слагам изправено на слънцето. И като се наложи почерпа некой ъхмък, му сипвам от вкисналото винце с коркови дреболийки у него. Му затвора устата за почерпка по-богата. Една чашка от това и вече с ужас си представя каква би била храната. И бързо бега. Моля заповедайте на масата!

        Коментар


        • Добро утро !
          Не съм къпризен и махнаджия към почерпката на Тарантул, но защо ни пробутва старо шампанско.....
          Мехурчетата отдавна са изфирясали.....( Кът някои благи спомени по отминалата младост )
          Нелитъй срам бре ...!

          Наздраве, макар и изветряло такова... ! И за наказание да почерпиш още веднъж....

          Коментар


          • Добро утро и честит празник, Кръчма!
            И готина и усмихната седмица!
            https://m.youtube.com/watch?v=_9wKi1keg8g

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Добра вечер и честито! Гледам станал си по - богат с още една година , а почерпката бедна... Мъка ... И алкохол не си сипал да пием за здравето ти?! Ама дано в новата помъдрееш и всичко да ти е цветно и усмихнато! Черпя те с любимото ти парче, дето навява спомени от младини, когато си бил по - ларш

              https://m.youtube.com/watch?v=Y6LZu8PxZh8
              Вчера в 23.23 часа навърших дваесе и пет. Но понеже съм си прос като гладен кос, та се усещах като на дваесе и една. И се почувствах длъжен се почерпа, после вас. Така хитрата кака с двата крака кацна в батака. Щото си мисли, че като знае датата, първа ще сяда на масата. Ама часът е важен, часът. Което ми достави шанса пак да я финтирам с една петифурка, която й промуших между краката под учудения й поглед. И “Голллл!“
              Благодаря за поздравленията и пожеланията. Скромна почерпка все пак ще има.





              Коментар


              • Dobro утро. Рано е за наздраве
                https://www.youtube.com/watch?v=7WsoeQjJzRY
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • обичам та ма сладурче . ша та изям

                  и тебе ша та ям . вууууууууууурст сладичък . хяхяхяхяхххяхяхяхяхяхяхяхяхяхях


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Наздраве, Lelq!

                    Кльощавият е пипал лафтопа ми и е затрил сканиращата програма. Сега не мога да си я инсталирам отново, та се чудя, що ли не ми се получава този път!? Налегнало ми е съмнение, че пиенето ми е дошло малко. Арахната не ще да отвинти канелката. Мъкаааа!
                    Наздраве, tnm!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Разбирам, че всички сте разстроени, че инсекта е скръндза и няма аванта и утре е понеделник, ама чак пък толко да няма кой едно наздраве да каже

                      https://m.youtube.com/watch?v=IiOiuB...ature=youtu.be
                      Наздраве, Lelq!

                      Кльощавият е пипал лафтопа ми и е затрил сканиращата програма. Сега не мога да си я инсталирам отново, та се чудя, що ли не ми се получава този път!? Налегнало ми е съмнение, че пиенето ми е дошло малко. Арахната не ще да отвинти канелката. Мъкаааа!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Разбирам, че всички сте разстроени, че инсекта е скръндза и няма аванта и утре е понеделник, ама чак пък толко да няма кой едно наздраве да каже

                        https://m.youtube.com/watch?v=IiOiuB...ature=youtu.be

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Днес е тъжен ден за цялото просветено и прогресивно човечество в мое лице. Повече няма да пояснявам, защото и без това Чиче тържествува. Кака се пука от кеф. Грую се поглажда мъдро по брадичката. Хемил се точи "Така му се пада на Тракалото като недолюбва кончетата." А Леля обръща очи към небото с възклицанието "Макар анатемосана, Господ чу моите молби!" И понеже требва почерпа, поне ще гледам ви присяда. Да ви е вкусно!

                          Добра вечер и честито! Гледам станал си по - богат с още една година , а почерпката бедна... Мъка ... И алкохол не си сипал да пием за здравето ти?! Ама дано в новата помъдрееш и всичко да ти е цветно и усмихнато! Черпя те с любимото ти парче, дето навява спомени от младини, когато си бил по - ларш

                          https://m.youtube.com/watch?v=Y6LZu8PxZh8

                          Коментар


                          • Жив и здрав!

                            Наздраве!

                            Коментар


                            • Тарантул, да си жив и здрав !
                              В мрежата ти здраве, късмет, пепетутки( кой както си иска да ги тълкува) и всякакви благинки от живота да се ловят !
                              Наздраве, наздраве, наздраве !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ай, от мен да мине, се види, че съм Тончо Арабията.
                                Алоуу, чашата що празна, бре!? Колко пъти да ти напиша да не се пробваш да се таковаш с моята наблюдателност?
                                За твое здраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X