IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не,че правя проучване,ама вие по колко време варите царевицата
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ти да не искаш и ритуални танци около огъня да изпълнявам!? В тая жега!? Мързи ме!
      Наздраве!
      И клип да му пратиш, иска. Требва провериш да не е той хакера от предишния ми пост. Брей, тва коняче голям кураж ми даде. Айде още едно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Това някакъв лапсус на клавиатурата ли е или търсиш да се заяждаш с мен!? Баш с мен!? Направо се фтрещих!
        Наздраве!
        ни ни ни нищо не съм писал. Некой ми е ползвал виртуалната клавиатура. Пооодли хакери! Нема да черпиш, нема да вършиш нищо. Най-много да почистиш карабината. За хакерите, де. Бих поднесъл официални извинения, ама ми треперят ръцете. Отивам да пия едно коняче. В жегите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Я, Чиче се появи препечен и опушен. Къде се губиш бе, Чиче? Нема кой да фали Тянка. За малко да свърши неква работа и да почерпи, само да я пофалят.
          Това някакъв лапсус на клавиатурата ли е или търсиш да се заяждаш с мен!? Баш с мен!? Направо се фтрещих!
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Добро утро !

            Начии, единия коси, събира на купчини а другия само пали клечката.....Много убаво разделение на труда....

            Аз всеки път като се върна от вилата съм като опушен паламуд....Много ми допада на душичката пречистващата сила на огъня....

            Наздраве !


            Ти да не искаш и ритуални танци около огъня да изпълнявам!? В тая жега!? Мързи ме!
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Добро утро !

              Начии, единия коси, събира на купчини а другия само пали клечката.....Много убаво разделение на труда....

              Аз всеки път като се върна от вилата съм като опушен паламуд....Много ми допада на душичката пречистващата сила на огъня....

              Наздраве !


              Я, Чиче се появи препечен и опушен. Къде се губиш бе, Чиче? Нема кой да фали Тянка. За малко да свърши неква работа и да почерпи, само да я пофалят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тцъ!!! Никво балиране! Събира на купчини, а аз минавам и им паля клечката. От миналата година открих, че у мен са се пръкнали завидни пиромански наклонности.
                Наздраве!
                Добро утро !

                Начии, единия коси, събира на купчини а другия само пали клечката.....Много убаво разделение на труда....

                Аз всеки път като се върна от вилата съм като опушен паламуд....Много ми допада на душичката пречистващата сила на огъня....

                Наздраве !



                Коментар


                • Добро утро,ха да го видим днес какво ще е
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ех, че весела забава си му организирала! Ама да те подсетя, накрая трябва да балира. С ръце. За награда малка биричка, безалкохолна.
                    П.п. Три стъпала?! Не са ли ти множко? Нещо послъгваш.
                    Тцъ!!! Никво балиране! Събира на купчини, а аз минавам и им паля клечката. От миналата година открих, че у мен са се пръкнали завидни пиромански наклонности.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието обича да се забавлява. Кога у Чужденеция - копа, кога е у хабитата - коси тревата на 3 дка имот. А таз година трева дал Господ.
                      През почивни дни става убийствено рано, къде 5 часа. Пие едно кафе, приема си зобта / във вид на хапчета/, нарамва косачката и в 6:00 часа е на обекта. Бръмчи до към 9:30, събуждайки и умрелите, па после се прибира на хладно.
                      Вечер, към 19 часа прави същото упражнение, ама тогаз и аз ходя, че морално да го подкрепям и да отмервам свършената работа. Вземаме и дебелото псе, да търчи като изоглавено и да облайва комшиите ...
                      Та, разбирам твоят подвиг с изкачването на стълбите, щото и аз катеря три стъпала до площадката, на която е сложен фургона, че от там видимостта по-добра и мога да наблюдавам осторожно, как по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието се труди.
                      Наздраве!
                      Ех, че весела забава си му организирала! Ама да те подсетя, накрая трябва да балира. С ръце. За награда малка биричка, безалкохолна.
                      П.п. Три стъпала?! Не са ли ти множко? Нещо послъгваш.
                      Last edited by Trakatrak; 10.07.2017, 09:56.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Изкачването на множеството стълби над Своге към кв. Джиджовица бе епичен подвиг с чести възпирания за събиране на нови сили и резерви. Но после в боровата гора - хлад, в дъбовата - шарена сенка, а на вършината над града ветър благ повява. Докато долу - задух. Наздраве за спасителните в жегата оазиси.
                        По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието обича да се забавлява. Кога у Чужденеция - копа, кога е у хабитата - коси тревата на 3 дка имот. А таз година трева дал Господ.
                        През почивни дни става убийствено рано, къде 5 часа. Пие едно кафе, приема си зобта / във вид на хапчета/, нарамва косачката и в 6:00 часа е на обекта. Бръмчи до към 9:30, събуждайки и умрелите, па после се прибира на хладно.
                        Вечер, към 19 часа прави същото упражнение, ама тогаз и аз ходя, че морално да го подкрепям и да отмервам свършената работа. Вземаме и дебелото псе, да търчи като изоглавено и да облайва комшиите ...
                        Та, разбирам твоят подвиг с изкачването на стълбите, щото и аз катеря три стъпала до площадката, на която е сложен фургона, че от там видимостта по-добра и мога да наблюдавам осторожно, как по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието се труди.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Ши пия едно Ако има....
                          Колето е сложил табела на вратнята: Почесвам се, самообслужвайте се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Въъх, от де намери сили, от де избликнат тоз интосиазъм, да се катериш по баирите в жегата !?
                            Наздраве!
                            Изкачването на множеството стълби над Своге към кв. Джиджовица бе епичен подвиг с чести възпирания за събиране на нови сили и резерви. Но после в боровата гора - хлад, в дъбовата - шарена сенка, а на вършината над града ветър благ повява. Докато долу - задух. Наздраве за спасителните в жегата оазиси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              След разходка в планината, спанак-дрямка на полянка с панорамка под рехава сянка и накрая дъжд в гората, Колето Кръчмара вземе да извади една дренова, ама не сопа, а благодатница и просветница. Ако не е в летен отпуск.
                              Въъх, от де намери сили, от де избликнат тоз интосиазъм, да се катериш по баирите в жегата !?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Ши пия едно Ако има....
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X