IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Честит празник на буквите, образованието, науката и културата !
    Нека всеки да върви по своята светла пътека, даже когато минава през горите телилейски....
    За жалост малко сме хората, дето осветяваме тези гори...( Аз и Тарантул...Аз сега , Тарантул преди много години..)
    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Добро утро.
      Честит празник.
      Акара да не злорадства,да не го ухапя аз.
      Леля,дължа ти питие от онази нощ,дето не пихме

      Сватята да не се притеснява, сватба ще има(поне за сега )

      Айде ,да не утървем манифестациите.

      Хубав ден.
      Честит празник! Нащо Хеми го ухапал бесен кон и почна и то да апи. По стара соцтрадиция след манифестацията следва почерпка. Да ви е наздраве и да не падате под масата!

      Коментар


      • Добро утро.
        Честит празник.
        Акара да не злорадства,да не го ухапя аз.
        Леля,дължа ти питие от онази нощ,дето не пихме

        Сватята да не се притеснява, сватба ще има(поне за сега )

        Айде ,да не утървем манифестациите.

        Хубав ден.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Аха , добро е ! Ама каката дето не е твой тип, но става е по - добра
          https://m.youtube.com/watch?v=-kmm5VXtLi0
          Жестока е каката. С твое позволение я открадвам за съседната тема.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            Е-ее, така е! Открадват ни сърцата и после страдаме и търсим знаци на Божията промисъл!
            Ама ти все пак не го връщай!


            Ей на това му се вика да внимаваш в час и да усвояваш бързо материала!!!!
            Dire Straits - Brothers In Arms

            Дано съм нацелил настроението,
            Наздраве!


            Аха , добро е ! Ама каката дето не е твой тип, но става е по - добра
            https://m.youtube.com/watch?v=-kmm5VXtLi0

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Както винаги най -доброто и най - на място Благодаря и наздраве!

              Аз наистина не вярвам, че пилето е било там . Още повече, че се оказа напълно здраво . А най - странното е, че първо се чудех как да се отърва от него, а сега гледам снимката му и тъгувам. На другият край на града съм и сигугрно няма да успея , ама ми мина през главата да хода да си го взема.
              Обаче , най - важното е че открих причината за проблемите ми днес. Пак съм с различни чорапи.
              Е-ее, така е! Открадват ни сърцата и после страдаме и търсим знаци на Божията промисъл!
              Ама ти все пак не го връщай!

              И за да няма повече "случки " вече съм по пръстчета Само да не забравя и да сляза така от колата
              Ей на това му се вика да внимаваш в час и да усвояваш бързо материала!!!!
              Dire Straits - Brothers In Arms

              Дано съм нацелил настроението,
              Наздраве!



              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Както винаги най -доброто и най - на място Благодаря и наздраве! Аз наистина не вярвам, че пилето е било там . Още повече, че се оказа напълно здраво . А най - странното е, че първо се чудех как да се отърва от него, а сега гледам снимката му и тъгувам. На другият край на града съм и сигугрно няма да успея , ама ми мина през главата да хода да си го взема. Обаче , най - важното е че открих причината за проблемите ми днес. Пак съм с различни чорапи. И за да няма повече "случки " вече съм по пръстчета Само да не забравя и да сляза така от колата
                Priwet Леля, Постъпила си човешки. Случват се и такива... при мен е имало подобни с коте и куче. (едва ли е успокоение) Нямаше обаче автомонтьора. Ако обърнем ракурса - може да е сигнал да спечелиш от участие при пилетата (градус)... Ако е верно, което е казал този стар козел Костолани че "печалбата на борсата е компенсация за преживени страдания" или нещо подобно (едва ли е уместна шегата, но вече е минала случката, нека има и компенсация) (и аз съм по пръстчета, незнам защо точно но от сутринта) Не мога да кажа наздраве, че ще шофирам, но кой когато му е приятно да го таксува наздраве
                Last edited by precakanoto; 23.05.2018, 20:02.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Как може да не му знаеш името? Не си ли чуруликахте? Щеше разбереш с какво твойта кола по-уютна, за да я направиш враждебна. Може сложиш вътре препариран ястреб за чучело, например. Наздраве за спокойните пристани!
                  ​​​​
                  ​​​​​​
                  Аз знам. С мен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    Нещо не мога да те разбера...Какви мечки, кои мечки, за какви мечки става раздумка...? Явно от черпенето ти се е разстроил мозъка и гънката не работи....
                    Тянка пише, че ще обикаля страната а не гората....ААААА, зацепих ( с Фтората, че първата се амортизира...)...Като се върне от толкова софри ще мяза на мечка ( пардон, на меченце..)

                    Наздраве !
                    Бавно, но загряваш. Глей те не срещне на некоя тесна пътека. Щото отиде гората наоколо. Наздраве за дръворубенето!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Значи водя го в болницата и обяснявам, че съм го намерила и ми казват , че трябва да имам записан час. Казах, че ще платя като за спешен случай и отвориха едни тефтери да го приемат. И ме питат - " Име на пациент? " Направо ми идеше да я прасна. До тук добре. Влизаме в кабинета и се оказва, че пилето не ме харесва и ме кълве, ама и аз не го харесвам и пищя! Егати цирка направихме Добре, че пилешкият доктор го хареса и каза, че ще го вземе . И той спомена, че ще го праща някъде . После пък на майсторът му дадох двойно , щото се надул - " той не лъжел " и неискаше да вземе пари, ама пък аз не ща да дължа . Вече няма да си спестявам време. Наздраве!
                      Как може да не му знаеш името? Не си ли чуруликахте? Щеше разбереш с какво твойта кола по-уютна, за да я направиш враждебна. Може сложиш вътре препариран ястреб за чучело, например. Наздраве за спокойните пристани!
                      ​​​​
                      ​​​​​​

                      Коментар


                      • Както винаги най -доброто и най - на място Благодаря и наздраве!

                        Аз наистина не вярвам, че пилето е било там . Още повече, че се оказа напълно здраво . А най - странното е, че първо се чудех как да се отърва от него, а сега гледам снимката му и тъгувам. На другият край на града съм и сигугрно няма да успея , ама ми мина през главата да хода да си го взема.
                        Обаче , най - важното е че открих причината за проблемите ми днес. Пак съм с различни чорапи. И за да няма повече "случки " вече съм по пръстчета Само да не забравя и да сляза така от колата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Добро утро! Сипете нещо силно , че се сдобих с пиле
                          Баси, Лели, аз пък си мислех, че само на мен ми се случват шантавии!
                          За мишлета и котета бях чувал, ама за таквоз ???

                          Сипи си една голяма чаша от това, гарантирано помага!




                          Олабвай вече темпото, празник иде!

                          Наздраве!

                          Ето тук една кака и тя нещо е позакъсала с ... майсторите
                          Stella Donnelly - 'Boys Will Be Boys'

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Сойката не е защитен вид...
                            Ако питаш мен - нахрани котката.....
                            Сойка-присмехулка - ама това не е книга за твоята възраст

                            Иначе много интересен разказ на Леля - какво нещо е животът...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Пращаш го на Спасителен Център Зелени Балкани в Стара Загора. Може да имат сътрудник у Голямо село, та затова първом се обади на този те номер на телефон: 0884 877 544 - Дофтур Питроф. Аз переудически им изпращам по някоя гарга, ама по техният "представител" у хабитата. Тоя господин един път съм го чувала по GSM и доста ведро ми прозвуча.
                              Наздраве!
                              Значи водя го в болницата и обяснявам, че съм го намерила и ми казват , че трябва да имам записан час. Казах, че ще платя като за спешен случай и отвориха едни тефтери да го приемат. И ме питат - " Име на пациент? " Направо ми идеше да я прасна. До тук добре. Влизаме в кабинета и се оказва, че пилето не ме харесва и ме кълве, ама и аз не го харесвам и пищя! Егати цирка направихме Добре, че пилешкият доктор го хареса и каза, че ще го вземе . И той спомена, че ще го праща някъде . После пък на майсторът му дадох двойно , щото се надул - " той не лъжел " и неискаше да вземе пари, ама пък аз не ща да дължа . Вече няма да си спестявам време. Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ти като не си защитен вид, да те дадем на някоя мечка.
                                Наздраве!

                                П.П. Всъщност, при леля си ти е най-добре. Тя, бетер от мечката ти взема акъла.
                                Оххх, така ме боли гърба, че няма да откажа едно мачкане от мечка....Чак за едене няма да се давам...

                                Наздраве за кандидат мечките....!

                                Коментар

                                Working...
                                X