IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра вечер! Днес уж петък - ден на майстора, а труден ден със сложни комбинации , даже природата се намеси, та продължението с работата да ходи в утрето, а вечерта за малко кръчма
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Поздрав у кръчмата от нашата маса за вашата, за по - емоционалните натури и за по - уравновесените също.

      https://www.youtube.com/watch?v=Uuk6l3WwBG0

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Прецакано,

        Нека да използвам, че кака Танъма я няма и да си кажем туй тире онуй, че и на мен тази история ми се видя ужасно интересна и разбута деликатни пластове.
        Представям си емоцията, която е вървяла успоредно с отказа от съпровождане на младата дама.
        Представям си напрежение и парещите въпроси - трябваше ли, не прекалих ли?
        Представям си Битката за грабване или отказ от отворилата се случайна възможност за някаква заедност, все пак.
        Погледите, възхищението, желанието!
        Не е изключено и ти да си мислил и усещал разни сходни неща.
        Since I've been loving you (Led Zeppelin Cover)
        Нямах нищо подсъзнателно или съмнително в предвид. Те са си отрасли като брат и сестра, надявам се всичко е било чудесно, без неприятни емоции, няма я Тнм да разкаже )) Мен ме впечатли, че както и да са въртяли нещата, за да не се случат така, сякаш все пак е било добре и да се случи, да са на бала.)) Мерси за поздрава и аз сега нямам музика за да отговоря.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Добро утро, Кръчма ! Днес ми разбиха сърцето ! Та за това друг път ще има музика . Ходих на свиждане на пилето . Ама няма нищо, голямо момиче съм, ще се оправя. Не е за първи път .
          пп. Май имаш афинитет към метлите
          Добро утро, какво се случило, нещо се с пилето ли
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Поздрав Начев за съдържателния пост към милчо!

            Много вярно си схванал разликата между НД и БВП - ако развием дискусия дори ще видим,че прилика няма защото:" НД е онази част от БВП,която остава за разпределение!" Но 30 години са достатъчен период от време да се подмени абсолютно всичко и да стигнем до нивото -

            https://www.youtube.com/watch?v=eNj7gR1GGBE
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

              Това много хубаво!
              Пък и още нечувано!
              Оставих го да тече във фона и не след дълго се залових, че съм сложил глуповато-блажена усмивка.
              Благодаря!
              Възможно е дори да съм направил неволно движение и да си сипя, но дисциплината надделя.

              Дойде прекрасно, че преди малко пак бях върху метлата заради една вчерашна простотия.

              Гъсто, черно, ароматно ... и да вдига пара!
              Kaz Hawkins - Because You Love Me
              Добро утро, Кръчма ! Днес ми разбиха сърцето ! Та за това друг път ще има музика . Ходих на свиждане на пилето . Ама няма нищо, голямо момиче съм, ще се оправя. Не е за първи път .
              пп. Май имаш афинитет към метлите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Тнм, интересна история! Готино, че по случйност все пак и на кльощавият му се е случило да е на на същия бал )) Може би ще имаш интересни снимки! Наздраве за "случайностите"
                Прецакано,

                Нека да използвам, че кака Танъма я няма и да си кажем туй тире онуй, че и на мен тази история ми се видя ужасно интересна и разбута деликатни пластове.
                Представям си емоцията, която е вървяла успоредно с отказа от съпровождане на младата дама.
                Представям си напрежение и парещите въпроси - трябваше ли, не прекалих ли?
                Представям си Битката за грабване или отказ от отворилата се случайна възможност за някаква заедност, все пак.
                Погледите, възхищението, желанието!
                Не е изключено и ти да си мислил и усещал разни сходни неща.

                След дълги години се видях със съучениците си от гимназията. Боже, какъв будала съм бил на 19, няма втори такъв.
                Бях дълбоко впечатлен от "момичетата". На фона на общата картина в страната, видях едни впечатляващо хубави и респектиращи жени без възраст, въпреки годините. Дори им го казах: Много сте хубави, момичета, къде сме гледали едно време?!
                Настъпи неловко мълчание и смутено се окашля някой. Вероятно защото аз самият бях друг, не ме познават такъв, сега съм хлевоустник. Но не и циничен!
                Интересувал съм се и продължавам да съм любопитен. Отношения между мъже и жени, които се познават от ранно детство са особени, романтиката (ако въобще) е друга. Вероятно ако момиченцето е станало свидетел на сценка, при която мама е целувала ожуленото и кървящо коляно на плачещото момченце, че да мине, вече проектира друг род емоция към този обект. И обратното. Знам ли?!

                Поздрави на всички с едно тематично парче от "онова" време.
                Лед Цепелин, но много качествен къвър
                Since I've been loving you (Led Zeppelin Cover)

                Last edited by nachev; 25.05.2018, 12:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  И аз пия за добрите истории. Наздраве!
                  Позиционирах се , с чаша и готина музика и то си стана готина история. И черпя
                  https://m.youtube.com/watch?v=0iKHXp6DKIQ
                  Това много хубаво!
                  Пък и още нечувано!
                  Оставих го да тече във фона и не след дълго се залових, че съм сложил глуповато-блажена усмивка.
                  Благодаря!
                  Възможно е дори да съм направил неволно движение и да си сипя, но дисциплината надделя.

                  Дойде прекрасно, че преди малко пак бях върху метлата заради една вчерашна простотия.

                  Гъсто, черно, ароматно ... и да вдига пара!
                  Kaz Hawkins - Because You Love Me

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    По-кльощавият има приятелка, с която отраснаха заедно - от бебета. Понеже той е един на мама и тати, припозна девойчето за сестра, а тя него го има за братче. Миналата година му беше дама на бала. Направиха страхотен колаж - снимка, на която той е на 2 години, а тя на 1 и такава, на която той е на 19, а тя на 18 години. Написаха, че разликата е, защото са изминали цели 17 години.

                    Синът ми си пише с някакъв китаец - от Хонконг ли, от Сингапур ли - та момъкът бил много фпечатлен. Решил, че имали някакъв детски годеж или нещо си там по китайските тертипи. Голямо обяснение падна у фейса.

                    Наздраве!
                    Тнм, интересна история! Готино, че по случйност все пак и на кльощавият му се е случило да е на на същия бал )) Може би ще имаш интересни снимки! Наздраве за "случайностите"
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ъхъ. Търся някой в час с изразните средства, че аз не съм много по писането. Ще разказвам, той/тя ще си водят записки ... Човекът трябва да е търпелиф и с добро чувство за хумор, че да не се откаже още на първата глава.
                      Наздраве!
                      Наздраве, tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Че то това е годно за роман!
                        Наздраве за добрите истории!

                        Lara Fabian - Quédate
                        И аз пия за добрите истории. Наздраве!
                        Позиционирах се , с чаша и готина музика и то си стана готина история. И черпя
                        https://m.youtube.com/watch?v=0iKHXp6DKIQ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Че то това е годно за роман!
                          Наздраве за добрите истории!

                          Lara Fabian - Quédate
                          Ъхъ. Търся някой в час с изразните средства, че аз не съм много по писането. Ще разказвам, той/тя ще си водят записки ... Човекът трябва да е търпелиф и с добро чувство за хумор, че да не се откаже още на първата глава.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Е-ЕЕЕ, ама ти си безмилостна кака!
                            Отиде ми вестибуларният апарат след това видео!

                            Необходима е спешна терапия за постигане на :
                            PEACE IN MY SOUL

                            Наздраве!
                            Наздраве! Аз малко по - късно ще пусна музика , че сега точно не мога

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              По-кльощавият има приятелка,

                              Наздраве!
                              Че то това е годно за роман!
                              Наздраве за добрите истории!

                              Lara Fabian - Quédate

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Добро утро и честит празник!
                                Незнам за 2012 . Не съм била тук
                                Светна и сега ще ти се наложи да преглъщаш татуси доста щото пак с нея

                                https://m.youtube.com/watch?v=sF1V_qy6v74
                                Е-ЕЕЕ, ама ти си безмилостна кака!
                                Отиде ми вестибуларният апарат след това видео!

                                Необходима е спешна терапия за постигане на :
                                PEACE IN MY SOUL

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X