IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Кой, Грую, провали..неееее..
    Розите червени и по 12 бр...., уискити квалитетно и над 12 годишно..., почивките романтични и над 12 дневни...
    Мъж мечта, направо се депресирам...

    пп Аз цветя не помня да съм подарявал, питието домашно, почивките 12 дни но за 6 години......Коя ме е видяла, не повтаря....

    Ееее, жената ме търпи, но щот си ме знае....
    Е , що с рогите бе? Сигурно и той е мечта за някоя жена . Както и ти Наздраве, 4i40!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ми оставих я - бях и набрал много, щото беше първата, която съм обичал истински (доколкото едно пишлеме може да обича истински), ама си го изкарах на една друга Иначе се бях подготвил на ниво - ягоди, бял шоколод, шампанско (ма не "Искра") и китки (какъв зор беше да намеря рози, че само карамфили се предлагаха тогава) - и това през 97-ма, в най-голямата криза Ма реших, че съм мъж и съм и такова родата по права линия от женска страна. Другите 2 моми са за друг птъ, сега не е моментът да разказвам и онези истории, особено след подобен подробен разказ на тнм.

      Аз нямам с какво да се похваля от 4-те дни почивка, щото това с децата не е почивка, но добре че си правя воаяжи из страната, та поне малко да компенсирам. И затова само ви чета и попивам знания. Сега събирам левчета в една касичка (всъщност вече 4-та касичка), та като се съберат достатъчно, може да се разходя някъде - я Куба, я Япония, че за Хавай няма да стигнат, пък и там вулкани, не си е работа. Наздраве
      Събирам сили за продължението, че и то не може да се напише в телеграфен стил.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Добро утро , Кръчма!
        Грую, животът има цветове! Лесно е да се виждаш победител, разказвайки "весели историйки ", угодно премълчаващ провалите си Наздраве!
        Кой, Грую, провали..неееее..
        Розите червени и по 12 бр...., уискити квалитетно и над 12 годишно..., почивките романтични и над 12 дневни...
        Мъж мечта, направо се депресирам...

        пп Аз цветя не помня да съм подарявал, питието домашно, почивките 12 дни но за 6 години......Коя ме е видяла, не повтаря....

        Ееее, жената ме търпи, но щот си ме знае....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Пиете, блъскате пилета, после пак пиете, абитуриенти, пак пиете, някои историческа тематика и пак пиене. А някой казваше, че малко се пие в тая държава

          Обаче ме върнахте към годините, вкоито бях абитуриент - интересни времена бяха, макар и доста бедни. Ех, да мога да се върна назад, но не мога - тогава за пръв път оставих възбудена жена в леглото, щото ме беше яд на нея, После съм го правил още 2 пъти - ама ха, ще ми отказват те, когато аз искам или ще ми правят мръсно, като им свалям приятелките Весели истории - сега една от тези общо 3 моми е жена на близък приятел, та си трая за онзи момент - животът е много интересно нещо и макар аз да го виждам основно в черно-бяло, то той си има и отенъци.

          Наздраве!
          Добро утро , Кръчма!
          Грую, животът има цветове! Лесно е да се виждаш победител, разказвайки "весели историйки ", угодно премълчаващ провалите си Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Грую, ти си садист и железар. Да изоставиш възбудена жена?! Дано поне си бил в положение на воайор кога си я опущил. Надничайки през вратата в неподходящ момент. И пак не бива тъй. Като си сварил манджата сготвена барем я кусай. Наздраве за апетита в подходящия момент! И Мезим форте да помага. На Чиче.
            Ми оставих я - бях и набрал много, щото беше първата, която съм обичал истински (доколкото едно пишлеме може да обича истински), ама си го изкарах на една друга Иначе се бях подготвил на ниво - ягоди, бял шоколод, шампанско (ма не "Искра") и китки (какъв зор беше да намеря рози, че само карамфили се предлагаха тогава) - и това през 97-ма, в най-голямата криза Ма реших, че съм мъж и съм и такова родата по права линия от женска страна. Другите 2 моми са за друг птъ, сега не е моментът да разказвам и онези истории, особено след подобен подробен разказ на тнм.

            Аз нямам с какво да се похваля от 4-те дни почивка, щото това с децата не е почивка, но добре че си правя воаяжи из страната, та поне малко да компенсирам. И затова само ви чета и попивам знания. Сега събирам левчета в една касичка (всъщност вече 4-та касичка), та като се съберат достатъчно, може да се разходя някъде - я Куба, я Япония, че за Хавай няма да стигнат, пък и там вулкани, не си е работа. Наздраве
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • И аз ходих на абитуриентски бал. На няколко, де. Двата бяха у хабитата, ама за един се завлякох чак у Родопите. Още реанимирам от ядене, пиене и път, щото Смолян според меня се намира някъде извън географията, като цяло.
              Подготовката за пътуването, а и самото пътуване бяха изпълнени с напрежение и положителни емоции - за мен. За другите 2/3-ти пълноправни членове ще направя някоя друга уговорка.

              Първо се започна със спора кой ще шофира. Спазвайки неписаното правило, кога два такатова са извадили шублера и си измерват дължините и диаметрите една истинска дама не трябва да се намесва, стоях отстрани, слушах, кимах, но си правех заключения. Щото нали, по-кльощавата 1/3-та беше придружител на бал, та ми ясно на предела, където ще има тур на голяма част от питейните заведения в хабитата и около него. Абсурд на другия ден да скочи и да подкара колата. Подозренията ми се оправдаха, когато в 05:15 в деня след бала дебелото псе изръмжа, за да регистрира появата на кавалера. Последствие, като погледнах костюма, захвърлен на стола с липсващо едно копче на сакото, събутите обувки, без за са развързани и кърпичката посята в средата на коридора, в мен изкристализира убеждението, че преди късният след обяд няма да потеглим. Както и да е - към 15:30 хванахме пътя.

              След като преминахме през работното ми място и слязохме в съседния хабитата, последва отново спор - този път между мен, като навигатор и по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, като шофьор. Аз исках да минем по магистралата, той искаше през подбалканския път. Най-накрая, понеже е зодия Уфтсъ си нави на ината и тръгнахме по неговия маршрут.

              Пусна си навигацията и му стана едно ведро на душата, докато машинката не го нахака у средата на Пловдиф в час пик. Злорадството му трудно можеше да бъде описано с думи. Още един път се потвърди, че когато не ме слушат, винаги бъркат. И така в мрънкане и псувни, полвин час до изхода за Асеновград.

              После започнахме да катерим поредния проход. Някъде около Хвойна видях жлът равнец по скалите и в мен избликна желание да наскубя малко от бурена. По-едрата 1/3-та твърдо отказа да ме чака да се катеря по скалите, че да се отдалеча от пътя. Щото този, който беше достъпен, щеше да е пълен с олово. Пък и вярно ми намекна, че съм с черни дрехи, а билки не се берат с такава одежда. Кога е прав, прав е.

              Някъде около Рожен, душата на по-кльощавия успя да се хармонизира с тялото му и той, поглеждайки през прозореца, смотолеви, че е забравил колко красиво е това място. Това беше знак, че е готов за вливане на малко указания от моя страна, свързани с добро и подходящо за случая поведение от негова страна.

              Спряхме пред къщата на кума ми и аз, излизайки от колата предизвиках невероятен фурор. Като тръгвахме, в хабитата температурата беше 27 градуса, а у Родопите ни посрещнаха при 11 градуса. Направо им спрях тока на местните като се появих по тениска, къси гащи и сандалки, тип "римски пехотинец". Другите 2/3-ти пълноправни членове бяха горе-долу със същото одеяние.

              И се после като се започна...

              Наздраве!
              Last edited by tnm; 28.05.2018, 14:03.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Пиете, блъскате пилета, после пак пиете, абитуриенти, пак пиете, някои историческа тематика и пак пиене. А някой казваше, че малко се пие в тая държава

                Обаче ме върнахте към годините, вкоито бях абитуриент - интересни времена бяха, макар и доста бедни. Ех, да мога да се върна назад, но не мога - тогава за пръв път оставих възбудена жена в леглото, щото ме беше яд на нея, После съм го правил още 2 пъти - ама ха, ще ми отказват те, когато аз искам или ще ми правят мръсно, като им свалям приятелките Весели истории - сега една от тези общо 3 моми е жена на близък приятел, та си трая за онзи момент - животът е много интересно нещо и макар аз да го виждам основно в черно-бяло, то той си има и отенъци.

                Наздраве!
                Грую, ти си садист и железар. Да изоставиш възбудена жена?! Дано поне си бил в положение на воайор кога си я опущил. Надничайки през вратата в неподходящ момент. И пак не бива тъй. Като си сварил манджата сготвена барем я кусай. Наздраве за апетита в подходящия момент! И Мезим форте да помага. На Чиче.

                Коментар


                • Пиете, блъскате пилета, после пак пиете, абитуриенти, пак пиете, някои историческа тематика и пак пиене. А някой казваше, че малко се пие в тая държава

                  Обаче ме върнахте към годините, вкоито бях абитуриент - интересни времена бяха, макар и доста бедни. Ех, да мога да се върна назад, но не мога - тогава за пръв път оставих възбудена жена в леглото, щото ме беше яд на нея, После съм го правил още 2 пъти - ама ха, ще ми отказват те, когато аз искам или ще ми правят мръсно, като им свалям приятелките Весели истории - сега една от тези общо 3 моми е жена на близък приятел, та си трая за онзи момент - животът е много интересно нещо и макар аз да го виждам основно в черно-бяло, то той си има и отенъци.

                  Наздраве!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Да, добре стана, че въпреки всичко бяха заедно на бала. Всъщност, те имаха уговорка в 24:00 да се чакат в една от дискотеките.
                    Наздраве, Преци!
                    Dobra вечер,
                    не е било случайно че са били и на бала, и добре е станало.
                    Но при мен днес се получи нещо неприятно - ударих едно пиле с колата, току що дойдох след случката, беше тъмно и на фарове изглеждаше като все едно картонена опаковка лежи на пътя, към метър два преди да мина над нея, взе че размаха крила и тръгна да лети, набих спирачки, но беше на спускане и колата тежка и пилето се удари в решетката не го премазах,, но само го ударих и като излязох да го видя, не беше жизнено, малко беше и ми стана много криво, тръгнах да го заровя, като изкопах дупката пак за последно го опрях до ухото да чуя дали му тупа сърцето, и ми се стори че тупти, та не го зарових, но сега като е вече в къщи, май няма много признаци на живот а и няма къде да го заведа на ветеринар по това време и дано да се съвземе, че ми е тежко, Нямам и нищо за наздраве, спрях алкохола още миналата г. и утеха няма .. но наздраве на който има
                    Last edited by precakanoto; 28.05.2018, 00:44.
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Глей го Чичи на преклонна възраст, пък още пита за нещо свежо на 40+, тоест около седемдесетях.
                      Едипоф комплекс му казвам аз - или в превод:"Под голям камък - голяма риба,няма!"

                      Да не се схваща като обида или дори намек за обида!

                      По другите теми - като му дойде Времето...Наздраве на Търпеливите!

                      https://www.youtube.com/watch?v=x1JLyyA4pn0
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                        Цял живот нещастна лИбов!Чак ме подсети вица за Хасан дето станал мис Истанбул.Убавеца който навремето уж сваляше Калканджиева:

                        https://www.youtube.com/watch?v=SCZgGVqVsbY

                        преди да знаем,че той завива наобратно,а пък тя по белотаджии! Наздраве!
                        Не фанах връзката между Ванга и Хасан, нито между Жени и Фюрера, ала важното е да се обичат младите. И не само младите. Глей го Чичи на преклонна възраст, пък още пита за нещо свежо на 40+, тоест около седемдесетях. Все пак ми се струва, че около врачката много легенди, които да замъглят истинските предсказания. Има подозрение, че те още се ползват. Днес Решетников заяви, че се очаква НАТО да се разпадне. Може от некое пророчество да вие ластун тая прогноза. Наздраве за гледащите надалеч!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          но не съм сигурен, че е имало такава среща.
                          Цял живот нещастна лИбов!Чак ме подсети вица за Хасан дето станал мис Истанбул.Убавеца който навремето уж сваляше Калканджиева:

                          https://www.youtube.com/watch?v=SCZgGVqVsbY

                          преди да знаем,че той завива наобратно,а пък тя по белотаджии! Наздраве!
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Тнм, интересна история! Готино, че по случйност все пак и на кльощавият му се е случило да е на на същия бал )) Може би ще имаш интересни снимки! Наздраве за "случайностите"
                            Да, добре стана, че въпреки всичко бяха заедно на бала. Всъщност, те имаха уговорка в 24:00 да се чакат в една от дискотеките.
                            Наздраве, Преци!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Прецакано,

                              Нека да използвам, че кака Танъма я няма и да си кажем туй тире онуй, че и на мен тази история ми се видя ужасно интересна и разбута деликатни пластове.
                              Представям си емоцията, която е вървяла успоредно с отказа от съпровождане на младата дама.
                              Представям си напрежение и парещите въпроси - трябваше ли, не прекалих ли?
                              Представям си Битката за грабване или отказ от отворилата се случайна възможност за някаква заедност, все пак.

                              Погледите, възхищението, желанието!
                              Не е изключено и ти да си мислил и усещал разни сходни неща.

                              След дълги години се видях със съучениците си от гимназията. Боже, какъв будала съм бил на 19, няма втори такъв.
                              Бях дълбоко впечатлен от "момичетата". На фона на общата картина в страната, видях едни впечатляващо хубави и респектиращи жени без възраст, въпреки годините. Дори им го казах: Много сте хубави, момичета, къде сме гледали едно време?!
                              Настъпи неловко мълчание и смутено се окашля някой. Вероятно защото аз самият бях друг, не ме познават такъв, сега съм хлевоустник. Но не и циничен!
                              Интересувал съм се и продължавам да съм любопитен. Отношения между мъже и жени, които се познават от ранно детство са особени, романтиката (ако въобще) е друга. Вероятно ако момиченцето е станало свидетел на сценка, при която мама е целувала ожуленото и кървящо коляно на плачещото момченце, че да мине, вече проектира друг род емоция към този обект. И обратното. Знам ли?!

                              Поздрави на всички с едно тематично парче от "онова" време.
                              Лед Цепелин, но много качествен къвър
                              Since I've been loving you (Led Zeppelin Cover)
                              Нечев, мосю!

                              Нашето поколение, възможно е да го тресат цитираните от теб чувства със съпровождащите ги въпроси. По-кльощавата 1/3-та и "сестра му " градят взаимоотношения на съвсем друго ниво. Нито той се обви със съмнения, дали правилно е постъпил, нито въпросната девойка сложи отказа му връз сърдечния си мускул. Посред нощите ми задръстиха телефона с общи снимки.

                              С майката на момичето храним някакви бледи надежди, че с годините и двамата ще достигнат до заключението, че не са брат и сестра. Засега 90% от гаджетата на сина ми приличат на девойчето, а нейните се доближават до него като външен вид и характер ... Ще поживеем и ще видим /както са го рекли древните/. Според мен 18 години бурно съвместно съжителство означават доста.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                                Наздраве,абитуренте! И за това,че от толкоз патриоти само ти се разписа за 19 Май ....Мислех там да те поздравя,но милчо пак наръсил наситно и затва по-добре тука.Посланието на худ.измислицата е към младите (като тебе):

                                https://www.youtube.com/watch?v=mKQ8dLlf1oc

                                За нас дрътите е друго! И наздраве!

                                https://www.youtube.com/watch?v=18dUzL82Tqw


                                Може да се излагам като историк, но не съм сигурен, че е имало такава среща. Някои умници си падат да крият историята, та може и да може.

                                Коментар

                                Working...
                                X