IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да черпя ТНМ с едно узо с морски дарове. Защото пак е в час.

    Click image for larger version

Name:	image_10495.jpg
Views:	1
Size:	10.6 КБ
ID:	3340133




    ,,Въображението е по - важно от знанието,,

    Алберт Айнщайн

    Ти си знаеш защо.
    Last edited by Todor Sabev; 28.05.2018, 18:20.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      РомАнтичен коктейл - хем изглежда сладникаво и леко, хем те привежда в хоризонтално положение за отрицателно време Наздраве!
      Не ми харесва. Ще си спия ром. Ти си го пий това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Нямам представа какво е ъова , ама наздраве!
        РомАнтичен коктейл - хем изглежда сладникаво и леко, хем те привежда в хоризонтално положение за отрицателно време Наздраве!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Eй, начи, и ромче ви бях турил, и пак недоволни. Понеже ме върна в абитуриентските години - те туй ми идва на акъла за почерпка
          Нямам представа какво е ъова , ама наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Явно не разбираш, какво казвам . При това директно! Та се чудя да обясня . Ама дълго стана, а смисъл няма.

            Какво черпиш , че няколко пъти наздраве казах с празна чаша? Или да си сипвам сама?
            Eй, начи, и ромче ви бях турил, и пак недоволни. Понеже ме върна в абитуриентските години - те туй ми идва на акъла за почерпка
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Завоалирано предизвикваш значи
              Ми аз си казвам, нямам проблеми с това - от контактите ми с представителките на нежния пол знам, че колкото си по-открит, толкова по-лесно можеш да си правиш каквото си искаш - моята жена знае почти всичките ми истории с бивши, някои дори познава, но не знае нищо за тези след нея и няма и да узнае. Елин Пелин някога беше казал - Една чиста истина прави живота спокоен, една хубава лъжа го прави приятен. Наздраве!
              Явно не разбираш, какво казвам . При това директно! Та се чудя да обясня . Ама дълго стана, а смисъл няма.

              Какво черпиш , че няколко пъти наздраве казах с празна чаша? Или да си сипвам сама?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Наздраве!
                Принципно нямаше нужда от отговор нито от него , нито от теб. Въпрос не съм задала .
                Завоалирано предизвикваш значи
                Ми аз си казвам, нямам проблеми с това - от контактите ми с представителките на нежния пол знам, че колкото си по-открит, толкова по-лесно можеш да си правиш каквото си искаш - моята жена знае почти всичките ми истории с бивши, някои дори познава, но не знае нищо за тези след нея и няма и да узнае. Елин Пелин някога беше казал - Една чиста истина прави живота спокоен, една хубава лъжа го прави приятен. Наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Добро утро, Леля!
                  То Чиче ти е отговорил (откакто съм съакционер с него в чезе-то, с друго око ме гледа), ама и аз да си кажа - провали да искаш. Те точно тази същата, от бала, ме "изненада" на баш на 16-тата ми годишнина, че искала да сме само добри приятели (пък майка ѝ така ме харесваше за зет, още оттогава), та да ме запознаела с гаджето си - напрао ме уби! Повече съм се фрустрирал само с една друга, на която мъкнех китки (как се намира китка в 8 сутринта, няма да ти обяснявам) за лекциите в университета, ма и тя ме заряза за един чичко с повече кинти. Здраве да е, оттогава имам само една много тежка любовна история, всички други са били с хепи енд по един или по друг начин.

                  А за цветовете - ми то като онзи виц, дето манго завел Айшето при професора и го питал:
                  - Професоре, черното и бялото цветове ли са?
                  А след утвърдителния отговор на професора, рекъл тържествуващо на Айше:
                  - Видя ли ма, аз ти викам, че таливизора е цветен, а ти - черно-бял, та черно-бял

                  Наздраве!
                  Наздраве!
                  Принципно нямаше нужда от отговор нито от него , нито от теб. Въпрос не съм задала .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Събирам сили за продължението, че и то не може да се напише в телеграфен стил.
                    Наздраве!
                    Ще чакам продължението с интерес - аз поне не се депресирам лесно, че даже и на бъзик на собствен гръб нося, така че си чакам и чета с удоволствие, пък ако трябва, и някоя билка ще ти набера по Еньовден, макар че тогава майка ми има рожден ден и не ми е до катерене на баири, най-ми е до седене на маса
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Добро утро , Кръчма!
                      Грую, животът има цветове! Лесно е да се виждаш победител, разказвайки "весели историйки ", угодно премълчаващ провалите си Наздраве!
                      Добро утро, Леля!
                      То Чиче ти е отговорил (откакто съм съакционер с него в чезе-то, с друго око ме гледа), ама и аз да си кажа - провали да искаш. Те точно тази същата, от бала, ме "изненада" на баш на 16-тата ми годишнина, че искала да сме само добри приятели (пък майка ѝ така ме харесваше за зет, още оттогава), та да ме запознаела с гаджето си - напрао ме уби! Повече съм се фрустрирал само с една друга, на която мъкнех китки (как се намира китка в 8 сутринта, няма да ти обяснявам) за лекциите в университета, ма и тя ме заряза за един чичко с повече кинти. Здраве да е, оттогава имам само една много тежка любовна история, всички други са били с хепи енд по един или по друг начин.

                      А за цветовете - ми то като онзи виц, дето манго завел Айшето при професора и го питал:
                      - Професоре, черното и бялото цветове ли са?
                      А след утвърдителния отговор на професора, рекъл тържествуващо на Айше:
                      - Видя ли ма, аз ти викам, че таливизора е цветен, а ти - черно-бял, та черно-бял

                      Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        На леля в най-скоро време ще й връчим медал.
                        Наздраве!
                        Ъхъ...
                        Тиквите прорасли...Шъ почака 3-4 месеца....

                        Наздраве Лелче !

                        пп Наработих се...Смятам да си дремна след половин час

                        Наздраве Тнм !
                        Last edited by 4i40; 28.05.2018, 15:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Наздраве, Lelq!
                          Наздраве, tnm !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Кой, Грую, провали..неееее..
                            Розите червени и по 12 бр...., уискити квалитетно и над 12 годишно..., почивките романтични и над 12 дневни...
                            Мъж мечта, направо се депресирам...

                            пп Аз цветя не помня да съм подарявал, питието домашно, почивките 12 дни но за 6 години......Коя ме е видяла, не повтаря....

                            Ееее, жената ме търпи, но щот си ме знае....
                            Чиче, заслужи си го

                            След месец съм в Албена, та ще отскоча да видя в Двореца още ли има от тази. Наздраве
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Кой, Грую, провали..неееее..
                              Розите червени и по 12 бр...., уискити квалитетно и над 12 годишно..., почивките романтични и над 12 дневни...
                              Мъж мечта, направо се депресирам...

                              пп Аз цветя не помня да съм подарявал, питието домашно, почивките 12 дни но за 6 години......Коя ме е видяла, не повтаря....

                              Ееее, жената ме търпи, но щот си ме знае....
                              На леля в най-скоро време ще й връчим медал.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Добро утро , Кръчма!
                                Грую, животът има цветове! Лесно е да се виждаш победител, разказвайки "весели историйки ", угодно премълчаващ провалите си Наздраве!
                                Наздраве, Lelq!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X